Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 50/

  • 25 380
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Те Фокс са наясно какво чудо става в интернет, сляп да е човек, ще види. Но те дали имат изгода от това, тях повече би трябвало да ги вълнува в Турция кой ги гледа пред екрана. Продажбите на сериала в чужбина би трябвало да вълнува основно продуцентите.
Не знам... Дано задържат проекта колкото е възможно повече. Искам много дълго време да им де радвам. За тази цел не само писмо, ами и баница ще им пратя

# 46
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Кате, кефи ме разследването ти, Joy звучи ми правдоподобно. За пръстените искам да вярвам, че не си права, но май ще се окаже, че си... Ако и Серкан свали неговия, пак ни очаква силен драматичен момент, а по-запознатите казват, че на Керем там му е силата...

Алекс, а така. От теб баницата, от Налбантова лютеницата Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 2 047
Това е актрисата която ще участва в следващата серия последвала е всички от каста

# 48
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Не ми се мисли за сцена в която Серкан сваля пръстена. Това ще е убийствен гадно. Хайде, Еда е импулсивна и може да го поиска от него в гнева си, както и тя да свали нейния, но Серкан... Това би го убило..Керем ще го изиграе, че ще го изиграе, в това съмнение нямам, но моето сърце ще го понесе ли....

# 49
  • Мнения: 931
Честит Имен Ден на всички Катета в нашата тема! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Бъдете много здрави, щастливи, обичани и обичащи!

Мила Алекс, Честит Имен Ден на патерици и Честит Имен Ден на сладката ти дъщеричка! Сбъднете всичките си прекрасни мечти, а Кати да дерзае смело в изследване на необятния космос!

super_katia, Честит Рожден Ден на патерици! Нека всичките ти мечти и желания за теб и за всички, които обичаш се сбъднат!

Днес рожден ден има очарователната Ханде Ерчел! Искам да ѝ пожелая животът ѝ да бъде толкова прекрасен, колкото е тя! Да ни радва с много нови роли, интересни филми, сериали и да грее в безброй реклами! В личен план да има най-безценното богатство - сплотено семейство, любящ мъж и много деца!







Мила Диди, благодаря за прекрасната юбилейна 50-та тема! Съвършена е!

Любим момент - всички, в които Еда и Серкан са заедно! Дори, когато се дърлят са очарователни! Разтопиха ме във вечерта, когато Серкан подари звезда на своята звездичка - нежността, обичта извираха и от двамата!

# 50
  • Мнения: 454
Пфффф, Кате има много логика в предположението ти за пръстена🤦‍♀️Нищо, че не ми харесва... не искам РоБо да си сваля пръстена.. тази сцена ще ми скъса сърцето, със сигурност.. Важното е обаче, че с пръстен или не, той няма да се откаже от Феята си и ще направи всичко тя да спечели вечерята с него😍  А пък после на вечерята може да се джафкат колкото си искат, той милия и на това е съгласен само и само да е близо до нея

Редактирам се... Чакам Керемчо как ще се включи днес за рождения ден на Хандето😍😍😍

# 51
# 52
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Бюрсин, а така, да си дойдем на думата - да видим Керем ще я поздрави ли в мрежите hahaha На сета може да са ѝ подготвили и изненада...

Мазохизъм го наречете ако щете, ама заслужава си да изтърпим свалянето на пръстените като знае човек колко вълнуващ момент е връщането им на притежателя. Истинско щастие струеше от Серкан като сложи на Еда пръстена за втори път в офиса, само да не се бяха появили Селина с Ферит да развалят момента Stuck Out Tongue Winking Eye

# 53
  • Мнения: 939
По-скоро са конкуренти. 
Фокс плаща на продуцентите на серия, доколкото знам, отговарят и пред регулаторни органи, не само СЕМ,  а от чудото в интернет как взимат някакви пари?   Не знам дали това чудо в интернет не провокира спирането на сериали по местните телевизии. Защото все едно ти плащаш всички разходи да произведеш нещо, а някой ти краде наготово произведеното.  Че и протестират някой си дето не е дал и стотинка защо не било така, ами иначе.  Ами това е конкретна поръчка за конкретен пазар, в крайна сметка, всичкото това чудо от интернет колко глоби плати, според вас?   Ами да оставим глобите, да говорим за една цялостна серийна продукция -  кажете ми тия дето мрънкат срещу техните регулации и т.н.  какво са финансирали, и да се е получил един достатъчно добър продукт.  Пише се - Netflix или в не знам коя платформа е истината.  Ама не - истината е в парите. Който плаща, той поръчва музиката.  Netflix, телевизии са подробности от пейзажа.  Всичко може да е обект на регулации - и колкото по-популярно, толкова по-регулирано.    И даже турските телевизии са много добронамерени, според мен - не слагат никакви забрани да се гледат безплатно в интернет.   За разлика от други.

Но да я  оставим тая работа, ами тук Марги  цитирам - "Ако и Серкан свали неговия, пак ни очаква силен драматичен момент, а по-запознатите казват, че на Керем там му е силата."   Щото за пръв път гледам Керем - какво имаш впредвид - че Керем е силен като драматичен актьор ли? 

Те Фокс са наясно какво чудо става в интернет, сляп да е човек, ще види. Но те дали имат изгода от това, тях повече би трябвало да ги вълнува в Турция кой ги гледа пред екрана. Продажбите на сериала в чужбина би трябвало да вълнува основно продуцентите.
Не знам... Дано задържат проекта колкото е възможно повече. Искам много дълго време да им де радвам. За тази цел не само писмо, ами и баница ще им пратя

# 54
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Принкс, сега вече ме свари неподготвена. Laughing И аз Керем го гледам за пръв път, много ме впечатли признавам в тази роля, но да, момичетата, които са понатрупали наблюдения казват точно това, че е страхотен драматичен актьор.

# 55
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Силата на Керем е в драматичните роли. Вярно всичко му се удава на него, ама в драматичните моменти е невероятен.

# 56
# 57
  • Мнения: 571
Не знам дали Керем ще я поздрави в мрежите ,но се надявам да го отпразнуват заедно Grinning Така или иначе покрай епидемиологичната обстановка ,едва ли ,Ханде ще организира парти .И ,разбира се
Да да ни загатнат малко от щастливия ден. Grinning 
     Честито на именичките !Нека името ви се споменава само с добро и успехи ! Flowers Sunflower
      Честито на рожденичките ! Растете вдъхновени и окрилени и запазете детското в себе си ! Birthday
      Пожелавам на празнуващи и на всички участници в темата да са здрави ! Flowers Four Leaf Clover
     Честито и на на Ханде !Да не спира да сияе и да заразява околните с усмивката си ! Flowers Hibiscus
     И не на последно място благодаря за новата темичка ! Heart

# 58
  • Мнения: 339
Момичета да ни е честита прекрасната рожденичка Ханде❤❤❤

А малко да развихриш въображение искате ли?
Как според вас ще и честити Керем ?
И дали ще я поздрави публично,а подарък дали и е приготвил🤷♀

# 59

Общи условия

Активация на акаунт