Не на секса!

  • 7 002
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 24 839
Авторке, опитай се да го накараш да се консултира с лекар и да си направи изследвания, за да се види на какво се дължи това му състояние.
Заради него самия, но и заради теб- да си направиш изводите и да решиш как да продължиш.

Ако сте достатъчно близки и можете да си споделяте всичко, му обясни че колкото и да го обичаш днес, липсата на секс ще повлияе на отношенията и то особено, ако той не иска да опита да промени нещата.

# 106
  • Мнения: 1 002
Искам да кажа на всички жени, които ги боли глава, че от секса главоболието минава. 😉
Разбира се, хубавият и качествен секс има лечебно действие Grinning Глава, нерви, малко гимнастика - само ползи.
Виж за лошия мога да кажа, че при мен има обратен ефект Laughing

# 107
  • Мнения: 40 905
Абе лош, лош, да сте гледали филма "Истерия"? Има си вече и помощни средства, ако мъжо не се справя връчвате му играчката и колкото оргазма искате, толкова ще имате. Пък и бас държа, че ще му скочи либидото докато го прави.

# 108
  • София
  • Мнения: 12 649
На 22 години, 10 месеца връзка и не иска да правите секс? Да бяхте вече улегнали, да ви е дълга и сериозна връзката, би си заслужавало да се занимаваш да търсиш решение. Обаче в твоя случай, директно бих го сменила. Каквито и да са причините, не вещаят нищо друго освен край.

# 109
  • Мнения: 7 409
То друга опция остана ли? Единствено смяна на некачествения материал

# 110
  • Мнения: 282
Абе вие това льобоф..... къде го оставихте? Обича го момичето и аз го разбирам. Пък и жените сме склонни да съжаляваме, да помагаме. Кой ше го търпи ако не е тя..... да не ги разбирате нещата, да ви ги обяснявам...
Колкото до това има ли лош секс, една много добра приказка ... няма лош секс, както няма и лош шоколад..... обаче има марципанчета като ит едно време, има и белгийски и швейцарски шоколад.... като се замисля и колко си гладен е важно😂

# 111
  • Мнения: 5 832
В случая обаче не става дума за разликата между марципан и линд, просто шоколад няма! Даже и от 50 стотинки.

# 112
  • Мнения: 1
Ще ти кажа нещо, с бившият ми ситуацията беше такава, той предпочиташе да се самозадоволява...много тъпо. Да, готвеше, простираше и беше много забавен и весел, ходехме на почивка по два пъти всяко лято, но без секс... не е яко.В крайна сметка загубих 5 години, 3 примерно от които не правихме секс и накрая просто реших да прекратя това. Имах други връзки, които бяха различни от тази. Омъжена съм за мъж, който предпочита сексът пред мастурбацията. Човекът просто си е такъв, ако искаш секс и нормална връзка - търси друг!

# 113
  • Мнения: 70
Здравейте на всички!Благодаря за отзивите,някои полезни,други не толкова.Поговорихме си,приятелят ми има проблем,който не е искал да ми сподели,за да не ме притеснява.И не,не е гей,няма си друга и не е асексуален.Желая весели празници на всички.

# 114
  • Мнения: 107
Говори или за недостик на витамини или за проблеми със здравето, или за наслоени комлпекси от минали връзки ако е бил наранен. Нормално е след такъв удар либидото да спадне. А такива груби изказвания от типа намери любовник, са меко казано неадекватни. Преди години на 25-6-7 и по градинки съм го правил, и с чужди, и и по заведения съм го правил и съм правил щуротии, а сега съм на 38 и е нормално да не ми се иска много. Налудувал съм се. Но човек на 25-6-7, когато е в разцвета на силите си да не иска секс говори за проблеми. Говорете за проблема, а не търсете любовник. 

# 115
  • Мнения: 10 993
Радев, не така. Как на 38 не ти се прави, а ние 40 сет годишните да умираме ли, бе брат.
Ама моля ти се, без такива изказвания. Депресирам се.
Това сексът само за младите ли е?

# 116
  • Мнения: 40 905
Стига, бе. Ти не съди по себе си. Ако съм научила нещо от тези спорове то е, че хората са адски различни и всякакви обобщения са грешни. Много хора си правят редовен секс и над 50 години (на 3-4 пъти седмично му казвам аз редовен), други на 40 губят мерак, трети никога не са го имали, четвърти изживяват втора младост и се развихрят на зряла възраст...

# 117
  • Мнения: 1 189
Сексуалността, за съжаление не се променя. Нито с времето, нито с разговори.

# 118
  • Мнения: 46 511
Здравейте на всички!Благодаря за отзивите,някои полезни,други не толкова.Поговорихме си,приятелят ми има проблем,който не е искал да ми сподели,за да не ме притеснява.И не,не е гей,няма си друга и не е асексуален.Желая весели празници на всички.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт