Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема V

• 15 917
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • София
В момента (17-18ч) дават първи епизод на "90 дни до сватбата: Под карантина".  Сами си снимат видеата, не професионални оператори.
Това повторение ли е?
Да Simple Smile

# 46
Преди даваха тези епизоди късно вечер, така че е добре, че ги повтарят.
Анфиса имаше ново гадже, но за кратко. Джордж каза, че още преди да излезе, тя му заявила, че иска развод. Подали са документи, но още не са разведени.

# 47
Анфиса и Лариса мисля, че са най-меркантилните чуждестранни булки. Интересното е, че и Джордж и Колтито са ми еднотипни. Някакво странно самочувствие имат.

# 48
Но Анфиса, колкото и противна и надута да е, се взе в ръце и започна нещо да работи. За разлика от Лариса, която от години слушам как щяла да си намери работа. А дотук - едно нищо.

# 49
Защо имам някакъв спомен, че Деби сравняваше Лариса и Джеси и каза, че предпочита Лариса. Май и тя е по трудните опоненти. Джесито и беше ниска летва. Деби vs. Лариса - безценно...

# 50
  • София
Мен Джордж ми харесва, явно беше луд по Анфиса, щом се докара до затвора само и само да може да изкара повече пари, за да е доволна тя.

# 51
Мен Джордж ми харесва, явно беше луд по Анфиса, щом се докара до затвора само и само да може да изкара повече пари, за да е доволна тя.

Той всъщност е Хорхе, изписват го Jorge, но понеже тук превеждат всичко от английски и затова...Джордж. По същия начин бразилката Жулиана я дублират като Джулиана (Juliana), а украинката Наталия я изкараха Нáтали Grinning

Най-забавно ми беше как преди време Мохáмед и Дейниъл (както е правилно) в половината епизоди ги казваха като Мохамéд и Даниéл. Никаква стиковка между преводачите, между екипите. Всеки епизод с различни гласове, различно преведени имена, абе... пълен миш маш

# 52
Загледах го сега епизода, и естествено уцелих противния ми Дейвид, егати скучната двойка, защо изобщо ни губият времето с тях.

# 53
Джордж беше излъгал Анфиса, че е милионер, иначе тя не би дошла да се ожени за него. Когато тя пробваше булчинска рокля за 25 000 долара, все още го мислеше за милионер. По-късно той й обясни ситуацията - че е заможен, но не богат и има голям заем. Тя каза пред камерата, че била изненадана и мислела, че той е стиснат, а не че няма пари.
Меркантилна е, но той пък е бил нечестен с нея, натрупал е лоша карма.
Сега Анфиса се справя добре и сама.

# 54
  • София
От това, което четох Лариса има п*рно канал и си докарва пари. Значи и тя работи.Именно заради това я изхвърлил от новия сезон на шоуто.
Джордж ми прилича на смотльо. Анфиса го правеше на луд. Но браво на нея, че се е взела в ръце.
На Деби щом Лариса не можа да й се качи на главата, никой няма да може

# 55
То не е точно п.рно, защото е сама. Май му викаха камера шоу... Между другото, "лесбийката" Стефани си изкарва парите с нещо подобно.

# 56
След като нямат други умения, ще упражняват професията "красива съм" Wink

# 57
От това, което четох Лариса има п*рно канал и си докарва пари. Значи и тя работи.Именно заради това я изхвърлил от новия сезон на шоуто.

Не заради това са я "изхвърлили", колкото заради това, че е твърде скандална като цяло за тях в момента. Девън също са я разкарали по тази причина. На голяма част от феновете им писна от фалшивите двойки, които участват за собствена реклама (напр. Стефани, Ед) и TLC ще се опита да върне 90те дни към по-началните сезони, когато имаше истински двойки, при които се виждаше, че се обичат.

Скандалните ще са в умален състав, по-скоро за пълнеж, но ще видим.

# 58
Девън още преди да я уволнят пишеше лоши неща за предаването - че всичко било по сценарий, че екипът нарочно сглобявал кадрите така, че Дракула да изглежда непослушна, а майка й - истерична, и други такива. Преди да я уволнят имаше слух, че ще се появи в нов сезон или в разклонение, заедно с новия си приятел.

# 59
Няма нужда от шоуто да представя дъщеря ѝ в лоша светлина - тя самата пусна лайф, на който дъщеря ѝ хвърли кучето, което след този инцидент беше дадено на друго семейство.

Общи условия

Активация на акаунт