Сериал "Братя" по Нова ТВ...тема 6...

  • 29 399
  • 733
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 746
SatisfiedSatisfied
Ако не се беше развел, знаете коя щеше да е Лора. 🤣
Е тогава вече щеше да е мъчение! Щеше да има пърхане с мигли, чупене на устни, мятане на косата и рецитал Simple Smile Много е красива Саня Борисова, ама не може да сглоби 2 изречения като хората! Освен това, ако Ники Илиев беше режисьор, сигурно двамата братя щяха да са Орлин Павлов и Любомир Ковачев Satisfied
Да, и Орлин Павлов сигурно щеше да е под някаква форма певец (както е във филмите на Ники Илиев) , ще прави серенади на Лора (Саня) Joy

# 586
  • Мнения: 1 919
Е тогава вече щеше да е мъчение! Щеше да има пърхане с мигли, чупене на устни, мятане на косата и рецитал Simple Smile Много е красива Саня Борисова, ама не може да сглоби 2 изречения като хората! ...
Ми тя Лора и без това не мъцваше, вместо да гледа с празен поглед, щеше да пърха, пърха.

# 587
  • Мнения: 2 985
Мислех че е ясно, че Ники Илиев е един от режисьорите и на Братя. Затова си позволих да съпоставя Завръщане и актрисите изпълняващи подобната роля на Лора и в двата филма.

# 588
  • Мнения: 746
Да, Ники Илиев е един от режисьорите на сериала, но във филмите си е и режисьор, и сценарист, а в Братя сценаристи са други хора. От тази гледна точка не се усеща влиянието му в Братя, даже няма такова.
Според мен образът на Лора в Братя няма за цел да е изкусителка и подобни, за да бъдат влюбени в нея двамата братя извън това, че визуално май не се харесва актрисата на част от зрителите и вероятно това повлиява за противоречивите мнения за образът Лора.
Диляна Попова във филмите, в които съм я гледала на мен ми играе еднакво или може би просто и дават роли, в които задължително всички лудват по нея.
Щеше да е интересно Диляна да изиграе Лора в сериала, но не по начина, по който играе обичайно, а играта и да се доближава до тази на Темелкова, да изиграе такава заспала, праволинейна, объркана Лора.

# 589
  • Мнения: X
Тя, Попова, не е много изразителна като актриса... Такава една линейна, може би, защото не е актриса всъщност. Тя с хубост спечели това, да я канят в роли. И някои... тесни връзки с актьорската гилдия.

# 590
  • Мнения: 10 599
На Попова горната устна не се движи... Трудно й разбирах...

# 591
  • Мнения: 1 480
Ами, аз в началото писах, че Йоана Темелкова не ми се струва нищо особено, за да играе Лора, но в течение на сериала, колкото повече я гледах, толкова повече мио харесваше. Даже с нослето ѝ свикнах и ми се струва симпатично. Има много красиви очи и, като цяло, сякаш аз лично успях да я възприема в ролята на Лора. Не е нужно да е някаква секс бомба, за да накара двама братя да се влюбят в нея, според мен точно в такива жени се влюбват мъжете, другите само ги...мммм...желаят Wink Единственото, което имам като забележка е, че сякаш прекалено много ги гримираха Лора и Ива. Особено Ива. Тя лягаше в леглото с един тон черни сенки и спирала и кво ли не, май така и ставаше. Лора и тя, уж бременна, уж вкъщи рупа краставички, ама гримирана като за клуб.

# 592
  • Мнения: 2 985
Не е невъзможно двама братя да се влюбят в една и съща жена, но да тръгнат буквално и на война един срещу друг не се случва заради коя да е жена. Затова някои имахме претенциите, че не беше достатъчно убедително такава жена да е точно тази Лора. Естествено с времето се свиква с героите и актьорите и на по-късен етап не изглежда толкова голямо разминаването както изглеждаше в началото.

# 593
  • София
  • Мнения: 5 752
Аз се изненадах колко различно изглеждаше тя в онзи лайв (все ми иде с ф да го напиша, как е правилното?!) с Искра Донова и Леарт Докле, дето някой го беше споделил. Толкова свежа, слънчева и чаровна. Направо да му стане ясно на човек, защо са я избрали. Тъпото е, че във филма някак нищо от тази харизма не се видя. Ролята на Лора направо я смачка.

# 594
  • Мнения: 474
Аз се изненадах колко различно изглеждаше тя в онзи лайв (все ми иде с ф да го напиша, как е правилното?!) с Искра Донова и Леарт Докле, дето някой го беше споделил. Толкова свежа, слънчева и чаровна. Направо да му стане ясно на човек, защо са я избрали. Тъпото е, че във филма някак нищо от тази харизма не се видя. Ролята на Лора направо я смачка.

 Live- живея,a  също означава и на живо и още куп значения в зависимост от изречението в което е поставена думата ; Life- живот,жизненост, до живот, дълготрайност  Simple Smile

# 595
  • София
  • Мнения: 5 752
Правя разлика между двете, просто на български досега все с ф го виждах, явно грешно.

# 596
  • Мнения: X
Aко може да се вярва на тази статия в "24 часа" - ще има втори сезон!

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9380202

# 597
  • Мнения: 474
Правя разлика между двете, просто на български досега все с ф го виждах, явно грешно.

# 598
  • Мнения: 2 985
Aко може да се вярва на тази статия в "24 часа" - ще има втори сезон!

https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9380202

"Тази пролет Нова тв ще пусне и 11-ия сезон на “Откраднат живот” - най-дълго излъчвания български сериал."
Авторката на тази статия явно не е наясно с българските сериали. Без да се замислям много се сещам поне за един друг български с 13 сезона.

"Криминалната драма “Братя” с Калин Врачански също ще има продължение. Втори сезон бе предвиден с финала на първия, а работата по него предстои съвсем скоро."
Ако е бил предвиден с финала на първия то актьорите поне щяха да са го научили. Всички на които им беше задаван този въпрос тогава казваха, че още нищо не е ясно и ще ни уведомат ако има нещо потвърдено. Само силно се надявали да има продължение.

Ще чакаме достоверна информация.

# 599
  • Мнения: X
Актьорите много добре знаят дали ще има или няма да има втори сезон. Момент на загадъчност ни пробутват, за да има повече съспенс - тази прекрасна българска дума! 😄

Общи условия

Активация на акаунт