Сериал "Братя" по Нова ТВ...тема 6...

  • 29 382
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Добре де, всички убийства ли му прощавате?
А убийства не прощавам аз. Той ще умре мисля накрая. Но малко да и с Лора.
Драго ли?
Няма как да си затрият "златната кокошка", освен ако това не е последен сезон, но и тогава не го вярвам.

# 721
  • Мнения: 31 112
В последния сезон мисля, че ще го затрият.

# 722
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Абсурд да го затрият на финала! Той ще извърви катарзиса, ще стане бял, как ще го убиват!

# 723
  • Мнения: 31 112
А убийствата?

# 724
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Е, убийства със смъртта си ли да плаща, нещо ще измислят друго. То така много око за око става, а не е тази поуката, към която се стремят. Мисля.

# 725
  • Мнения: 263
Според мен Ива преживя достатъчно след изневярата и си плати за това, продължава да се държи ужасно с нея. Не виждам вече освен раздяла или това да остане на улицата с какво повече може да си плати след това унижаващо поведение.

# 726
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Е, убийства със смъртта си ли да плаща, нещо ще измислят друго. То така много око за око става, а не е тази поуката, към която се стремят. Мисля.
Същото мисля.
Най-много да иде пак в затвора.
Ама и това не го вярвам.
Но все пак е много рано.

# 727
  • София
  • Мнения: 27 132
Няма как да се простят убийства и трафик на наркотици, както и насилсвено принуждаване към проституиране. Драго има толкова грехове, че и десет живота не могат да стигнат да ги изплати.
Едва ли ще има щастлив край за него.

# 728
  • Мнения: 8 987
Оставете края, има време.Аз се чудя как го искате до Лора "и заживели щастливо"? А сега не смятам, че ѝ тя ще го иска след прочитането на писмото. И как Ива ѝ намекна (съвсем съзнателно според мен, от злоба, а не че съжалява че и тя е участвала в този фарс), че ги е  въртял по едно и също време. Тя отдавна показа, че не е приятелка на  Лора.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 242
Лорчето опасна работа... звъни на Боби - той не може да говори, после търси Драго, доста е объркана.

Симо с тази параноя... отрази му се и на него, ама пуста тийн любов, навря се между шамарите.

Убийството на украинеца.. не дадоха кой го извърши и сега съмненията са дали е бил Драго, дали Борис, дали не са били заедно? Има интрига.

Мая обича да се грижи и да спасява някого, не успя да спаси Велин от алкохола, дано поне възпре Снежа да си отнеме живота.

Ива сега е послушна, защото няма много избор, даже почти никакъв.

Калин и Борис в кое заведение бяха седнали? Мисля, че е Хепи или някое от веригата им, но не съм сигурна, изглеждаше приятно.

Калин като цяло ми е противоречив в момента, мисля, че е объркан и доста агресивен, но още не мога да се обърна срещу него, ще дам шанс да видим как ще се развие образът му.

# 730
  • София
  • Мнения: 27 132
Лорчето едвам я изтрайвам. Меко казано не харесвам жени, които жонглират с чувствата на двама мъже.
Това с украинския бос дойде доста неочаквано. Драго бе видимо шокиран, не вярвам да е той. Борис също не вярвам да е. Нарочно дадоха пистолета и малко по-късно хоп, ето ви убит мафиот. А малко преди това в епизода имаха и явна конфронтация. Твърде очевино и плоско ще ми е. А и не вярвам да направят от Борис убиец, дори и на гангстер. Още повече, че украинецът бе важна клечка и винаги имаше охрана с него, срещу Борис биха били нащрек, а и последния не е глупав да рискува, още повече че сякаш се измъкна с приказки в началото на епизода и онзи му повярва, че наистина ще търси разплата с Драго. Нещо неочаквано е. Партньори, близки до бизнеса и са му спретнали 'изненада.' Или пък конкуренция, защо не. Нали имаше някакъв забравих му името, който се конфронтираше с Драго/Денис, пак някакъв бос беше и имаше зъб на Драго, може и той да е.

# 731
  • Мнения: 9 483
И аз мисля, че не е нито един от двамата братя. Първо показаха пистолета на Борис, после как Драго бяга от халето и ще има съмнения и към двамата, но ще се окаже, че друг го е гръмнал.

Калин все повече ме дразни, а имаше потенциал за добър образ, жалко, че толкова много го озлобиха. Трудно се преглъща постъпката на Ива, но вече е прекалено.

Лорчето.... не е лесна и нейната, дори и бомбата не успя да ѝ намести чакрите и още се лута между двамата братя. 😁

# 732
  • Мнения: 9 776
Отвратителен Калин.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Според мен убиеца ще е този мафиот дето се яви в промото, гологлавия Simple Smile

А Снежето в нов офис...

Новата тема...https://www.bg-mamma.com/?topic=1307466.new#new

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 08:48 от mystic woman

Общи условия

Активация на акаунт