Сериал "Братя" по Нова ТВ...тема 6...

  • 29 435
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 22 967
Много отдавна не съм писала в темата, но си следя сериала. И довечера съм на линия. 😀

# 691
  • Мнения: 31 212
И аз съм на линия. Сигурна съм, че Лора е жива.

# 692
  • Мнения: 7 207
Аз също ще гледам довечера, дано не развалят хубавото впечатление от първи сезон.

# 693
  • Мнения: X
Припомних си играта на Темелкова покрай повторението на Под прикритие, ами доста по-убедителна е в ролята. Тук в Братя не й се получава. Не знам в промото Донова на кого съобщава,че са взривили Лора,но е много вяло за подобен род събитие. Не знам режисьорите как ги устройва подобно повърхностно изиграване. Ще видим след малко....

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
На мъжа си най-вероятно съобщава...

# 695
  • Мнения: 8 763
Както и се очакваше, Лора оживя.
А сега братята ще се борят заедно срещу вятърни мелници.

# 696
  • София
  • Мнения: 22 967
Аз се изненадах приятно, че веднага показаха, че е жива, мислех, че ще мотаят известно време.

# 697
  • Мнения: 1 746
днес ли има епизод? леле, изтървам

# 698
  • Мнения: 8 763
Даже вече свърши.


Вторник , сряда и четвъртък Са от 22.30ч

# 699
  • Мнения: 9 486
Липсваше ми сериала, добре започват.

Не ми хареса Калин, обаче, а преди толкова му симпатизирах. Ясно, че още не може да прости на Ива, но чак пък да не ѝ каже за инцидента с Лора... тъпо.

Симката ме изкефи как отряза Викиту, голям симпатяга е.

Дори Снежа не ме подразни, макар да не ѝ повярвах, че е щяла да взем Борис със себе си.

# 700
  • Мнения: 8 763
Още от началото ми беше противен Калин и не разбираха какво му харесват повечето тук.


С кеф да му изневеряваш!!!
Супер смотан мъж.

Дано остане сам накрая с чепатия си характер.

# 701
  • София
  • Мнения: 27 210
Калин продължава от там, където свърши. В бетер свекърва го превърнаха, а бе толкова свеж герой. Или да я сиктердосва Ива или да и прости и продължат напред, това неговото не се издържа вече.
Съмнявам се, че Драго ще замине. Ако изобщо стане ще е за малко или ще има някакъв времеви скок.
Аз набързо ви изчетох какво сте изписали в предните теми. Съгласен с вас, че детето ще се мисли, че е на Драго, но всъщност ще се окаже на Борис.

# 702
  • Мнения: 31 212
Ау, Калин ме дразни яко, а в началото го харесвах.

# 703
  • Другата България
  • Мнения: 37 365
Всъщност май сме малко тези, които мислим, че детето е на Боби.
Аз съм убедена в това.
Щом си чел, значи си прочел, че писах, че никой никъде няма да замине. Както и че предположих, че братята ще се съюзят и Драго ще стане "добър". Дотук май съм в десятката.
Отново да кажа - страхотен Калин Врачански.
Сцената, в която попита Снежа дали е щяла да го вземе, ако била заминала с другия, просто беше брилянтна! Heart

Последна редакция: ср, 24 фев 2021, 09:36 от Merri_An

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
И на мен ми хареса епизода...но са предвидими...явно ще вкарат и нови лица.

Общи условия

Активация на акаунт