Образователен Говорилник - тема 10 в чест на работливите ученици и студенти

  • 17 291
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • софия
  • Мнения: 4 974
хахахахахахах.... ми Нот, веднага си пролича кой какви ги е вършел като малък. Мен не можех да ме хванат да чета. Бяхме се разпределили - сестра ми не можеха да я изкарат от вкъщи, само четеше и само и се молеха  - "излез малко". Мен не можех да ме приберат от улицата и само ми се молеха "отвори някоя книга"  Bowtie

то си и личи да ти кажа...

# 31
  • Мнения: 5 620
И двете, дядо попе, и двете. И от улицата не ме прибираха (след 17 - от клуба по бридж, т.е. кръчмата), и от библиотеката ме награждаваха. Просто нямаше компютри😀 и учех в най-обикновена гимназия. Тоест не учех на практика.

# 32
  • софия
  • Мнения: 4 974
не се обвинявай...... не може всички да са в 20-то... трябва и такива като нас да има... Laughing Ти пак си по-добре, поне си чел!

Ха, честит първи сняг Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 01:02 от Амели

# 33
  • София
  • Мнения: 9 556
Аш, бързо оздравяване Flowers Rose

И честит първи сняг Nature Snowflake Nature Snowman . На мен вече ми е коледно и реших днес да направя сладки, за да замирише вкъщи на канела и шоколад. Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 2 756
Честит първи сняг и от мен Simple Smile Усещам как следобед ще се забягва от ДО-то за снежни човеци и шейни Joy

# 35
  • софия
  • Мнения: 4 974
Аз пък точнл си мислих как с това ДО децата съвсем ще се изнежат. Преди щът не щът стават рано, обличат палта ръкавици... сега.... нищо. Лошото е, че в предни години бих ги активиралс да излезем на двора и да поиграем, а тази..... дори аз стов още на топло под завивката и му се радвам на снега от гоплата стая

# 36
  • Мнения: 5 812
Ние сложихме украсата за Коледа. Никога не е било толкова рано. Друга година от работа и пътешествия все в последния момент я слагахме. А миналата година по това време чакахме Лондон за НГ. Уф, така да ми се пътува. А тази година седя на дивана и пазарувам. Пфу!

# 37
  • София
  • Мнения: 11 848
Днес нямам излизания /пък и нали е Андреев ден и на него жените не трябвало да работят/. Запалих си камината, направих си кафе и гледам бялата приказка навън. Коледната ми украса /която направих преди две седмици/ вече си е съвсем на място. Ще трябва и да поработя де, ама първо малко ще се покефя на зимата. Simple Smile Обичам снежна зима!

# 38
  • София
  • Мнения: 9 556
Днес нямам излизания /пък и нали е Андреев ден и на него жените не трябвало да работят/. Запалих си камината, направих си кафе и гледам бялата приказка навън. Коледната ми украса /която направих преди две седмици/ вече си е съвсем на място. Ще трябва и да поработя де, ама първо малко ще се покефя на зимата. Simple Smile Обичам снежна зима!

Значи, казвайте ги тези неща по-рано.... Аз се бях нагласила да работя, но зарязвам всичко и грабвам книжката Books

# 39
  • София
  • Мнения: 7 276
Днес нямам излизания /пък и нали е Андреев ден и на него жените не трябвало да работят/.
А такаааа! А аз от сутринта се размотавам из София по задачи Joy

Но днес твърдо ще ги изритам навън с грейките и апреските, а и те ще си поискат Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 10:18 от Аш

# 40
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
А такаааа! А аз от сутринта се размотавам из София по задачи Joy

добре ли си, Аш?

# 41
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Ние вече излизахме. И котката изкарахме, че горкият не е виждал сняг до този момент.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 625
Днес нямам излизания /пък и нали е Андреев ден и на него жените не трябвало да работят/. Запалих си камината, направих си кафе и гледам бялата приказка навън. Коледната ми украса /която направих преди две седмици/ вече си е съвсем на място. Ще трябва и да поработя де, ама първо малко ще се покефя на зимата. Simple Smile Обичам снежна зима!

Значи, казвайте ги тези неща по-рано.... Аз се бях нагласила да работя, но зарязвам всичко и грабвам книжката Books

Точно! Ама аз от онзи ден отлагам почистването вкъщи - от Св. Стилиян, защото и на него ден не се работило, то до Коледа човек не може да изчисти, значи!

Иначе, след малко изкарвам детето в парка, при нас намалиха часовете по 30 мин. и сега им стават около 1,30 - 2 часа обедна почивка!

# 43
  • София
  • Мнения: 7 276
А такаааа! А аз от сутринта се размотавам из София по задачи Joy

добре ли си, Аш?
На рентген бях - добре са нещата - доста по-добре от очакваното всъщност. Личният лекар обаче беше много тъжен - много ми е мъчно. Беше с нещо като противогаз и в пълно бойно снаряжение. Ще пиша на лични по-късно.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 247
Чесетит ден 1 на ДО и първи сняг Simple Smile
Много ме мързи, ама наистина много .... искам цял ден да лежа само! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт