Какво направих днес за себе си? - 10

  • 47 345
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 910
Подарявам си време за себе си сега. Сама съм, поне в стаята, гледам глупав филм, пийвам малко винце. В семейството ми е пълно с шумни и бърборещи хора, а аз съм темерут и обичам тишината, да мога да си чуя мислите, да разполагам със себе си както намеря за добре. Понякога, макар за малко, да не съм майка 100 процента на разположение, да не съм съпруга.

# 571
  • Мнения: 24 327
Точно това направих и аз днес. Излязох сама. Имах нужда и ми беше приятно да остана насаме със себе си

# 572
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Точно поради тази причина аз всеки ден тичам по час и половина - това си е моето време и за нищо на света не си го давам.Пък и полезно 🙂
Днес съм сама.Детето на училище , мъжа на работа , а аз почивам.Намислила съм покупки за мен този път.Отивам да си взема златната гривничка дето съм и хвълила око и после с тортата при сестра ми.Днес е рожденичка и ще я изненадам.

# 573
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Отидох на барче , с приятелка ! Не го бях правила отдавна !! Yum  Yum  Yum

# 574
  • Мнения: 1 915
Заявих си отпуска за 4 и 5-ти март. Сега си направих мокачино и съвсем ми е "петъчно".

# 575
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
О, спечелила съм наградка от игрите. Това за днес. Мързи ме да гледам и си почивам.

# 576
  • Мнения: 3 640
Купих си три книги. 📚

# 577
  • Мнения: 28 450
Анастейша, а аз три блузки! Wink

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 972
А аз ново червило. Липсват ми червилата и гланцовете и съм решила преди и след работно време да си слагам вече.

# 579
  • София
  • Мнения: 5 247
Сложих си дънкова поличка. Пролетно ми е.

# 580
  • Мнения: 5 346
Вчера се ваксинирах.
Днес се чувствам нормално. Чук,чук на дърво!

# 581
  • Мнения: 818
Уикенда направих едно пътуване до близък град, при едно кандидат-гадже! Малко го изненадах, но пък доста приятно Simple Smile Радвам се, че събрах смелост и отидох, защото прекарах незабравимо! На всичкото отгоре, реших да му сготвя и тестото за пицата ми втаса перфектно и стана един път! И да исках нямаше как да стане по-идеално! Heart Exl

# 582
  • Мнения: 28 450
Петък вечер - направих тирамису, с 12 звезди Метакса! Wink


# 583
  • Мнения: 312
Току що си поръчах елегантни обувки на ток, а на мъжът ми - домашни чехли.

Изпих си хранителните добавки за деня.

Днес ми пристигна поръчката от hm, бързо се случиха нещата този път. Много съм доволна  - сега имам хубаво вълнено палто и дълга рокля.

Този месец съм на сватба. Роклята, с която ще бъда е официална, правена по поръчка преди 2 г. и не успях да я облека за повода тогава - чисто нова. Притеснявах се, че ми е отесняла, защото съм напълняла от тогава. Днес със свито сърце я пробвах и изненанда! - пасва перфектно, даже има остава още място. Много се зарадвах Blush

# 584
  • София
  • Мнения: 1 040
Фризьор и нова книжка.☺

Общи условия

Активация на акаунт