Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 13 /29.11 - 06.12/🐑

• 81 509
  • 2 413
  •   1
Отговори

Анкета

Кой искате да победи?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 05 дек 2020, 21:47

# 30
Да попитам автора на темата-сложи ли някъде в началото с големи букви че Пешо е зодия телец. Мисля че е много важно. Stuck Out Tongue Winking Eye

То това трябва да е заглавието - Фермата 6: Пешо е телец. Joy

# 31
Да попитам автора на темата-сложи ли някъде в началото с големи букви че Пешо е зодия телец. Мисля че е много важно. Stuck Out Tongue Winking Eye

И че работи за BulgariaAir 😂🤣

# 32
  • София
Хахах...мн сте забавни!😄

# 33
  • София
Благодаря за темата!
Гласувах за Надя-Мария и Петър-Калоян

# 34

В някоя от бъдещите игри за дуел ще е добре да ги има двата надписа като снощния пъзел за изписване.

# 35
  • София
Хаха, тия зодии, тия зодии. Wink И Мирон горкия все за тях го питат човека всеки вторник. И все се кара на тези от БиТиВи-то и все не ги слагат. Grinning

Ма Ко, окс, мерси. Готово. Simple Smile

# 36
  • гр.София
Искам да свършва вече. Объркаха ме, разочароваха ме всички. И най-вече искам Невестулката да се върне в дупката си:)

# 37
  • София
Поздравления за темата, за положения труд. Усещам, че темата ще ми липсва после повече от Фермата 😆 .
Искрено се надявам в малкото оставащо време да видим едни епични битки ама...надеждата последна умира 😁

# 38

В някоя от бъдещите игри за дуел ще е добре да ги има двата надписа като снощния пъзел за изписване.
Даже в Алманаха да го сложат като въпрос-"Каква зодия е Пешо - Аполона от Фермата 6"

# 39
Даяна-Ваня

# 40
  • Варна
Гласувах за дуели, където има личен елемент - Дая -Ваня и Данчо - Петър.
Благодаря за темата!

# 41
  • Разпиляна във въображението
Благодаря за темата!

Сега се връщам към епизод едно и колко ми бе харесал. Визитките на участниците бяха супер, а какво се оказа само...

# 42
Нина, съжалявам, но греда. Wink Аз мислех и Мария - Даяна и Петър - Стоян да не ги слагам, за да стесня още избора.
Принципно идеята за избор за ддуел ми беше там където аз виждам да има хем интрига, хем да има и нещо по-лично. Мислех го Боби - Петър, но там Боби ще го смачка, а и двамата не са имали конфликт. То и Калата не е имал такъв с Боби, но двамата са ми много равностойни като умения и би било драма. Петър само със Стоян го виждам да има реални шансове за успех. Не че имам нещо против него, но ме разочарова доста в битките за имунитет до тук.
ОК, мен, няма проблем. Тогава ще разчитам на Даню да го бие.

# 43
Искам дуел Нада-Мара. И Мара да я излупа с гьостерицата
И искам дуел Пешо - Калоян. Ей така да ги видя верните приятели един срещу друг. И щото съм гадна.
И аз така! Кака.🤼♀

# 44
Искам дуел Нада-Мара. И Мара да я излупа с гьостерицата
И искам дуел Пешо - Калоян. Ей така да ги видя верните приятели един срещу друг. И щото съм гадна.
И аз така! Кака.🤼♀
А така, какче.

Общи условия

Активация на акаунт