🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 13 /29.11 - 06.12/🐑

  • 87 004
  • 2 413
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 074
....................

Аз...какво да кажа. Тия дни започнах да гледам Игри на волята (от началото) и ме хвана яд, че не съм следила формата поне в този сезон - има скандали, но и повече битки и напрежение. Определено ми харесва и съжалявам, че във Фермата беше така постно в този аспект, за сметка на сеира. ....
.........
Точно. Измъчена ферма, но я избутахме, вижда й се края. Да си пишат "Биг Брадър" в името и да не подвеждат зрителя.

Много готин ник, любимка ми е ♥️

# 61
  • Мнения: 146
За жените на финал искам Мария /която не е май много силна/ и Даяна. За мъжете - Боби и  иии и/трудно е/, май Петър все пак. А вие как си представяте финалната четворка?

# 62
  • Мнения: 1 201
Благодаря за темата.
И преди писах, че искам дуел между Калоян и Петър, тогава ще си проличи колко е истинско приятелството им.

# 63
  • Мнения: X
Калоян и Петър, според мен, трябва още тази седмица да са на дуел по заповед отгоре, защото се "наговориха", ако един от тях спечели, да разделят наградата.

# 64
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Калоян и Петър, според мен, трябва още тази седмица да са на дуел по заповед отгоре, защото се "наговориха", ако един от тях спечели, да разделят наградата.
Спечелилия парите може да ги прави каквото иска, включително да ги раздели с друг участник. Нямат правило, че не могат да имат такива уговорки

# 65
  • Мнения: 6 493
Благодаря, Дяволе! Simple Smile

Не ми се гледат женски дуели. Като прочета, че Ваня "елеминира" и то 3 пъти някоя дама и си представям Терминатор, а то Ванчето с ветреещи се шортички Smiley
Представете си дуел между Надя – Мария и да излязат по мераклийски прашки и боксерки, както се метнаха до Кано. Smile

Гласувах за силови битки: Данчо – Боби; Данчо – Петър.

# 66
  • Мнения: X
Малко късно включване от мен. Не съм гледала дуела, защото знаех, че Ваня ще победи и не исках да се ядосвам. Тя е много злобно същество, колкото и да се прави на добра. Двете с Надя са трудни за издържане и просто вече нямам нерви да ги гледам.

Милена беше последния човек, на когото симпатизирам. Харесвам интелигентните и обективни хора, а тя показа, че е такава. Нивото на останалите е по-ниско и затова остана неразбрана.

 Прекратявам гледането на предаването, защото нямам желание да гледам нагли и прости хора, които сега ще пируват и ще философстват сякаш разбират от всичко в живота. В живота много често се дава трибуна на по-елементарните хора, така стана и в този сезон на предаването. Дано догодина продукцията да подбере по-стойностни участници.

# 67
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Ванчето да се благодари на Петър.
Не съм гледала дуела всъщност, но Петър ѝ нареди битките. То и акъл трябва.

Аз пак да кажа за личностните качества на играчите.
И за това защо аз харесвам или не харесвам определени черти - личностни или други, в даден такъв.
За мен един участник, за да го определя като добър играч, трябва да притежава съвкупност от физически и личностни качества, характер и манталитет, които да ми допадат.
Защото за мен освен чисто физическата, е важна и социалната игра.
И това се гледа и вътре в предаването - когато участниците гласуват за победител, и навън от публиката при същото гласуване. Няма как да си харесам някой само защото е готин външно, и да мисля, че заслужава да е победител. Или пък само заради победи на арената. Заради тях заслужава да иде на финал, но там вече всичко е една съвкупност, многокомпонентна.
Затова, ако Надя беше избрала друга стратегия, въпреки лошия си характер, и се беше раздала на арената досега, показвайки, че е силна и можеща, щях да мисля, да искам да я видя на финала. Заради, а и с показаното дотук дори не трябва да е във фермата вече. Винаги можеш да НЕ спечелиш имунитет. Пък после каквото сабя покаже......
От тези, които са там, ако не беше с такава социална игра щях да съм за Калоян. Защото за мен той заслужава повече победата от Боби, или поне наравно с него. Вече не съм и съвсем за Боби, за никой не съм.
Тотал щета са ми всички, няма някой комплексен, който да си кажа - ей този си заслужава да спечели тези пари, заслужи си ги наистина.

# 68
  • Мнения: 10 989
Много коментари... то това няма изчитане  Grinning

Гласувах за Надя-Мария и Надя-Даяна

# 69
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Meрси за темата!

Гласувах за двамата Флюбени КаНо и ДжеПешо Grinning

И за Мара-Надя

# 70
  • София
  • Мнения: 22 944
Благодаря за темата!
Гласувах за Мария и Надежда и Данчо и Петър.

# 71
  • Мнения: X
Аз искам да дам своя глас за Мария срещу всички - със сопа в една ръка и нож в другата. За финалът съм за нея - най-приятен събеседник е от останалите, според мен.

# 72
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Тази седмица очаквам Дая да е фермер, тя ще си вземе Петър за вице и ратаи Милена/Надя и Боби/Данчо, съответно 100% мъжки дуел и 100% Стоян аут.

# 73
  • SF
  • Мнения: 21 167
Явно Данчо е много обиден и извън Фермата също ръси глупости за възлюбената си, която го е отхвърлила.
Не може да си уважава любимите жени. Кофти му се отразяват отказите им. Постъпва грозно.
Затова харесвам Петър. Той не си позволява такива неща.
Още ме мъчи въпросът как се стигна до заключението, че Даяна е стигнала до това положение заради Данчо.

# 74
  • Мнения: 4 355
Искам Ваня vs Даяна и Калоян vs Петър. Второто ми е изключително слабо вероятно, първото също, защото ще е четвърти двубой за Ваня... но май точно заради това ми се иска да ги гледам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт