Банално е,но моля кажете честно!

  • 6 516
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Аз съм 170 и 50кг. Водя се под нормата. През годината теглото ми се мени от 54 зимата, до 49  Blush лятото. Аз си се чувствам добре в този диапазон...е 49 вече малко прекалено малко идват, но е за кратко.
Наистина обаче това дали на 50 кг ще изглеждаш дебела или слаба е доста индивидуално.

# 16
  • Мнения: 6 243
Аз лично, ако стана 40 кг., ще ми спре ментруацията и сигурно ще почна да си говоря сама.

Кърмата ще ти спре първо, душо, мани я менструацията!  Laughing
Колкото до това да си говориш сама, мисля, че много го постигат и без да са 40 килограма!  Mr. Green
Въййййййййй, верно бе!
Я да си се храня аз и да държа над нормата, че кърмата рууулз! Бу-то ще ме бие, ако заслабна. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм 170 и 50кг. Водя се под нормата...Аз си се чувствам добре в този диапазон...е 49 вече малко прекалено малко идват, но е за кратко.
Наистина обаче това дали на 50 кг ще изглеждаш дебела или слаба е доста индивидуално.

 Peace

# 18
Благодаря ви за помоща   bouquet
Извода ми е 48-52кг е идеалното тегло,пък колко точно ще решавам като му дойде времето. Допитах се до вас тъй като съм склонна да залитам както нагоре,така и надолу с кг. В момента съм 59-60кг бая рабата ме чака  Rolling Eyes
Благодаря ви още 1 път  Hug

# 19
  • Мнения: 27 524
По принцип за жена е ръстът в сантиметри минус 110 - т.е. би трябвало да си 55.

Но както са ти казали момичетата - много е иднивидуално. Аз съм 166 и в момента съм 60 кг, като Сладка Хапка, но изглеждам доста по-едра от нея, а сме с еднакви мерки, така че виждаш - не е еднакво за всички. За мен идеалното е 52, 55 също не е зле. Може би 55 за теб е добра цифра, до 60-те е ок, не повече  Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
52кг !

# 21
  • Мнения: 5 103
Аз съм малко по-висока от тебе и съм 48, слаба съм, но не смятам, че килограмите правят един човек щастлив

# 22
  • Мнения: 208
Според мен 51-54 кг е иделното тегло. 48 кг е много ниско тегло за 165 см.

# 23
  • Мнения: 1 813
Да определено зависи от костите. Аз например съм 1,64 49кг,но изглеждам доооооста по-малко,понеже съм с тежък кокал.
Систара ми е също 49кг,но с малък кокал и ела да видиш като застанем една до друга.
Прецени с каква конструкция си  Peace

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз съм 165-48 кг.Но все си седя толкова.Само лятото ставам 47, но зимата си връщам килограмчето.Каквото и да ям, каквото и да правя, все съм закована на толкова килограми, но се чувствам добре и се харесвам.Това е най-важното.Не съм нито пълничка, нито тапициран скелет.

# 25
  • Мнения: 8 463
Аз съм 167 см и идеалното ми тегло е 58-60кг.Към него се стремя в момента.Имаше период,в който бях станала 48 кг на същия ръст и изглеждах ужасно,виеше ми се свят от ниско кръвно и кокалите ми стърчаха грозно.Усетих се навреме,бях тръгнала към анорексия.Просто на всеки човек килограмите стоят различно.Аз като ученичка носех по-малък размер дрехи от моя приятелка,но винаги съм тежала повече от нея на един и същи ръст,явно имам тежък кокал.

# 26
  • Мнения: 3 447
Ами аз съм 60 кг. на 165 см. Вижда се на снимката в аватара ми какво е това. Не съм едра жена, всеки случай.


Наистина е адски относително всичко и зависи от конструкцията, ширината на таза, съотношение мускули/мастна тъкан (сланината е по-лека от мускулите). Аз в момента съм 60 или малко по-малко, при височина 173 и определено изглеждам по-закръглена от Хапката Simple Smile

# 27
  • Мнения: 565
Да не отслабнеш твърде много хей Peace Не ти трябва да сваляш много килограми. Внимавай да не се увлечеш.
Аз съм 168 и съм 52-54 кг. Имала съм моменти в които съм била 42кг и сега като си гледам снимките оттогава - ужас!-ами не е хубаво. Откакто съм с това си тегло мъжо не може да ми се нарадва. Не пазя диети и си поддържам килограмите без проблем от години.

# 28
честно ти казвам: при 165 см височина.
около 65 килограма е нормално да си.
при 60 килограма си слаба.
ай ся се успокой.
Не съм съгласна...аз съм 165см и съм 53кг а, преди да родя варирах м/у 48кг и 50кг...а не съм слаба в никакъв слу4ай поне не в този смисъл в който пита моми4ето

# 29
  • Мнения: 688
ami_sega понеже няма данни за теб, а някои в отзивите си в темата те наричат момиче - аз ще допълня че освен от всичко написано досега като конструкция на тялото, тежиш повече или по-малко отколкото изглеждаш (а аз напълно подкрепям всичко това) зависи и от това на колко години си. Ако си тинейджърка напълно е възможно да качиш килограми поради хормоналните промени, но теглото обикновено се нормализира по нататък. Peace
Аз съм 165 и тежа 50кг. - всички ми казват че съм много слаба. Аз искам да кача малко килограми но само от кръста нагоре - надолу съм си добре, също така бих искала и да съм малко по висока, но тъй като това не е възможно и си седя все на тези килограми и на тази височина Wink

Общи условия

Активация на акаунт