Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (105) -декември 2020

  • 154 313
  • 3 327
  •   1
Отговори
# 3 300
  • Мнения: 465
Ваучерът от Куинс- успешно оползотворен 😜https://

# 3 301
# 3 302
  • Мнения: 676


Незнам дали сте участвали..
Дете със заключен профил спечели телефон. Интересно , ако беше спечелило ваучер , кола на Него ли щяха да предоставят.. Писах им, но ми пожелаха весели Празници 😂😂😂
Явно нямат ограничения за възраст. 🙄

# 3 303
  • Мнения: 676



Весело Посрещане на Новата Година!
Здрава и Успешна да е! Simple Smile

# 3 304
  • Мнения: 1 135
Дами, оказа се че един господин ми е изхвърлил талончетата за играта на Престиж, та ще се наложи да ви примоля за 3 броя, вчера една съфорумка ми даде един, бях оставила 2 в портмонето  те са спасени поне

# 3 305
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Сърми, пържоли, салати, погача.. всичко разтоварих на масата и викам сядам да регвам картончетата в престиж-а..
Кво съм смятала, не знам, ама и на мен не достигат 2 броя, та търча да търся отворен магазин ... Пък кво гадно заваля тук...


Нищо, де. Поне да отмие гадостите от 2020-та..
Намерих само траяна класик. Гадни са ми. И тях ги развалиха. Едно време бяха с по-добър вкус. Ше има да черпя с кафето съседки по празниците сега. Ще ги намелят, няма да идат зян. Ай, отивам да регвам.
Весело на всички!

Последна редакция: чт, 31 дек 2020, 21:16 от TopsyG

# 3 306
  • Мнения: 1 135
И тук вали , не умея да карам за да отида до магазина, че е на 4 км, а и съм с малко дете , което няма на кого да оставя , тъй че ако никой не се отзове ще ги пусна мойте тук да не отидат фира.
П.с сега видях , че е 21, тук затварят в 20 часа магазините

# 3 307
  • Мнения: 1 457
Аз приключвам годината с поредната греда от Стела Артоа... Здраве да е! Пък одеяло ще си купим, ако не спечелим.

Весело посрещане на новата година!

# 3 308
# 3 309
  • София
  • Мнения: 836
Честита нова година! Бъдете здрави и нека късметът бъде с вас Simple Smile

# 3 310
# 3 311
# 3 312
  • Мнения: 4 144
Честита Нова Година на всички! Пожелавам ви здраве, късмет и много сбъднати мечти. Бъдете все така добри и вярващи в успехите си!

# 3 313
  • Мнения: 1 905
Честита и късметлийска Нова година! Каквото ви е на сърце, да ви е в ръце.

# 3 314
  • Мнения: 3 144
Честита Нова Година! Здрави, щастливи, много късмет в игрите и всичко най хубаво в живота, защото той е само един! 🥂🍀

Общи условия

Активация на акаунт