Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (105) -декември 2020

  • 154 230
  • 3 327
  •   1
Отговори
# 3 315
# 3 316
  • Мнения: 6 695
Честита Нова Година! Hug
Бъдете здрави Heart

# 3 317
# 3 318
  • Мнения: 901
Скрит текст:

Незнам дали сте участвали..
Дете със заключен профил спечели телефон. Интересно , ако беше спечелило ваучер , кола на Него ли щяха да предоставят.. Писах им, но ми пожелаха весели Празници 😂😂😂
Явно нямат ограничения за възраст. 🙄

ЧНГ и от мен! Tada Откъде знаеш, че е дете? Може да е някоя жена или мъж със снимката на детето си. Чак си писала и на организаторите. Мен пък такива неща ме дразнят. На никой нищо не пиша, просто ако видя някаква некоректност не участвам в игрите на дадения организатор и така. Понякога много задълбавате в грешна посока.

# 3 319
  • Мнения: 1 260
  Много здраве ,щастие и късмет!

# 3 320
  • Мнения: 4 868
За много години бг мамчета в цялата група много здраве и късмет да има

# 3 321
# 3 322
  • Мнения: 2 495
Честита Нова Година!Живи,здрави и много успешни!

# 3 323
  • София
  • Мнения: 3 008
Честита Нова Година и от мен! Бъдете най-вече здрави и щастливи!
Желая Ви и си най-исканите награди! Много игри честно проведени и с оригинални награди.

# 3 324
# 3 325
  • Мнения: 261
Честита Нова Година! Бъдете здрави и много щастливи! Късмет в игрите с желани награди!

# 3 326
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673

# 3 327
  • Мнения: 675
Скрит текст:

Незнам дали сте участвали..
Дете със заключен профил спечели телефон. Интересно , ако беше спечелило ваучер , кола на Него ли щяха да предоставят.. Писах им, но ми пожелаха весели Празници 😂😂😂
Явно нямат ограничения за възраст. 🙄

ЧНГ и от мен! Tada Откъде знаеш, че е дете? Може да е някоя жена или мъж със снимката на детето си. Чак си писала и на организаторите. Мен пък такива неща ме дразнят. На никой нищо не пиша, просто ако видя някаква некоректност не участвам в игрите на дадения организатор и така. Понякога много задълбавате в грешна посока.


Тегленето беше на Живо и каментираха,че е 2008г , дали всички са ОК с това и дадоха наградата.
За себе си и Аз реших,че няма да участвам повече в игрите им.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт