аборт - вакуум

  • 373 312
  • 1 043
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 31
Стискам палци всичко да бъде наред и бързо да минава.
 Кураж!

# 826
  • Мнения: 1 540
Добър вечер,вече всичко мина чувствам се добре,малко отпаднала.Самата процедура не болеше защото е с пълна упойка събудих се и всичко беше свършило.Плаках много докато ми слагаха упойката бях много уплашена,беше ми болно че се налага да го направя,сега психически съм добре,държа се.Но се надявам повече да не ми се случва никога такова нещо.На момичетата които им предстои мога само да кажа да си помислят добре,да пресметнат + и- защото вярно физически не боли но психическата болка е голяма.

# 827
  • Мнения: 4 859
Кари-24,прегръщам те  Hug И аз бях като теб-много плаках преди упойката като бях на масата,сложили са ми успокоително дори преди това.Не знам какво е сам да се решиш на това доброволно,предполагам че е много по-болезнено особено за жена,която вече е майка,но недей да го мислиш вече.Имаш 2 дечица ,които се нуждаят от теб ,не се обвинявай.Мисли ,че си направила най-доброто и за тях ,и за теб в този момент Hug
И не се претоварвай,нищо че се чувстваш добре, си почивай.На мен ми бяха забранили отначало да вдигам дъщеричката ми.Пий си предписаните лекарства и се пази Peace

# 828
  • Мнения: 50
Да се включа и аз по темата,имам 2 дечица вече,малката е на 6 месеца и мималия месец разбрах че пак съм бременна,с приятеля ми не сме в особено добри отношения,когато му скимне си тръгва,после пак идва,но май вече окончателно ще трябва да си гледам сама децата,о тъй като той няма да поеме разноските дори по аборта,наистина спешно ми трябва мнение къде би ми излезнало най евтино,тъй като сама си се оправям със всичко с гооооляморо майчинство което зимам,а по моите изчисления вече съм в 11 гс

# 829
  • Мнения: 1 540
Да се включа и аз по темата,имам 2 дечица вече,малката е на 6 месеца и мималия месец разбрах че пак съм бременна,с приятеля ми не сме в особено добри отношения,когато му скимне си тръгва,после пак идва,но май вече окончателно ще трябва да си гледам сама децата,о тъй като той няма да поеме разноските дори по аборта,наистина спешно ми трябва мнение къде би ми излезнало най евтино,тъй като сама си се оправям със всичко с гооооляморо майчинство което зимам,а по моите изчисления вече съм в 11 гс
Ако си в 11 г.с нямаш почти никакво време.От кой град си,аз мисля,че в всеки град е различно.

# 830
  • Мнения: 1 540
Кари-24,прегръщам те  Hug И аз бях като теб-много плаках преди упойката като бях на масата,сложили са ми успокоително дори преди това.Не знам какво е сам да се решиш на това доброволно,предполагам че е много по-болезнено особено за жена,която вече е майка,но недей да го мислиш вече.Имаш 2 дечица ,които се нуждаят от теб ,не се обвинявай.Мисли ,че си направила най-доброто и за тях ,и за теб в този момент Hug
И не се претоварвай,нищо че се чувстваш добре, си почивай.На мен ми бяха забранили отначало да вдигам дъщеричката ми.Пий си предписаните лекарства и се пази Peace
Благодаря  Hug Изписа ми доксицилин 2х1 3 дни,за много малко време ми се вижда това.

# 831
  • Мнения: 50
Да се включа и аз по темата,имам 2 дечица вече,малката е на 6 месеца и мималия месец разбрах че пак съм бременна,с приятеля ми не сме в особено добри отношения,когато му скимне си тръгва,после пак идва,но май вече окончателно ще трябва да си гледам сама децата,о тъй като той няма да поеме разноските дори по аборта,наистина спешно ми трябва мнение къде би ми излезнало най евтино,тъй като сама си се оправям със всичко с гооооляморо майчинство което зимам,а по моите изчисления вече съм в 11 гс
Ако си в 11 г.с нямаш почти никакво време.От кой град си,аз мисля,че в всеки град е различно.

Ами да нямам много време,тези дни трябва да отида,от София съм.

# 832
  • Мнения: 1 540
Да се включа и аз по темата,имам 2 дечица вече,малката е на 6 месеца и мималия месец разбрах че пак съм бременна,с приятеля ми не сме в особено добри отношения,когато му скимне си тръгва,после пак идва,но май вече окончателно ще трябва да си гледам сама децата,о тъй като той няма да поеме разноските дори по аборта,наистина спешно ми трябва мнение къде би ми излезнало най евтино,тъй като сама си се оправям със всичко с гооооляморо майчинство което зимам,а по моите изчисления вече съм в 11 гс
Ако си в 11 г.с нямаш почти никакво време.От кой град си,аз мисля,че в всеки град е различно.

Ами да нямам много време,тези дни трябва да отида,от София съм.
За София знам,че са скъпички между 300 и 400 лв,имам приятелка направи в София медикаментозен всичко и е излезнало 125 ле в някаква клининика.При теб обаче е късно за медикаментозен,на преглед до сега не си ли ходела?

# 833
  • Мнения: 1 540
Ох ама и тези мъже са едни,как така ще бяга от отговорност,нали имате 2 деца  .....

# 834
  • Мнения: 4 859
Кари-24,и на мен ми изписаха антибиотик за 3 дни,а метергин-за 5 или 7 (за свиване на матката е),но него не всички лекари го изписват Rolling Eyes
pastetka,имаш горе-долу една седмица,да решиш какво да правите.Иди поне на преглед за установяване на бременността-няма да е повече от 50 лв.Моя колежка от София направи наскоро аборт по желание за 380 лв.Преди това има и изследвания-при мен бяха пълна кръвна картина и време на кървене,които пак са около 50 лв.
И ако се решиш на тази стъпка-не мисли къде ще е най-евтино.Става въпрос за здравето ти .
Току що прочетох цените в Шейново -150 лв без екип и 250 лв с избор на екип.

# 835
  • Мнения: 1 540
Кари-24,и на мен ми изписаха антибиотик за 3 дни,а метергин-за 5 или 7 (за свиване на матката е),но него не всички лекари го изписват Rolling Eyes
pastetka,имаш горе-долу една седмица,да решиш какво да правите.Иди поне на преглед за установяване на бременността-няма да е повече от 50 лв.Моя колежка от София направи наскоро аборт по желание за 380 лв.Преди това има и изследвания-при мен бяха пълна кръвна картина и време на кървене,които пак са около 50 лв.
И ако се решиш на тази стъпка-не мисли къде ще е най-евтино.Става въпрос за здравето ти .
Току що прочетох цените в Шейново -150 лв без екип и 250 лв с избор на екип.
/*-+
Аз препоръчвам с избор на екип,ако може дори да е при познат лекар който ви е следял още по-добре.Аз бях с избор,но тук е много по евтино лекаря ми е уникален не е просто лекар,а човек нямам думи с които да изразя колко съм му благодарна за разбирането и човечността,все повече такива лекари да има.     

Pastetka,ако имаш време и възможност иди още днес на преглед,за да се потвърди и да се види в коя седмица си наистина защото време почти нямаш,аз бях в 6 г.с.Колкото по-бързо толкова по-добре. Успех ти желая и всичко да мине леко  bouquet

# 836
  • Мнения: 31
Аз правих аборт във втора градска болница. Самия аборт е 110лв. кръвни иследвания и преглед за установяване на бременността е 50лв.

# 837
  • Мнения: 50
Аз правих аборт във втора градска болница. Самия аборт е 110лв. кръвни иследвания и преглед за установяване на бременността е 50лв.
А скоро ли е било?

# 838
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 327
Във Втора Градска вече е 160 за осигурени.

# 839
  • Мнения: 31
Ноември месец е било.
Да, 160лв с преглед, иследваня и аборта.

Общи условия

Активация на акаунт