Малко трудна тема...за болеста рак - тема 5

  • 388 608
  • 6 648
  •   2
Отговори
# 4 365
  • Мнения: 64
Мислех,че този ден ще донесе късмет.., но уви петък 13 си доказа славата.В Стара Загора вчера двама гастроентеролози ми отказаха даже да говорят с мен,много заети били,нямало място.Едната лекарка беше толкова груба,че след това ревах като магаре при АГ-то.Не съм ви споменавала,чакам бебче.Има същата тръпчинка,като мен и баща ми.Днес го прегледаха в нашата болница и каьаха,че няма асцит..Разсейките са много големи,заради това е толкова голям корема.Милия ми така искаше да има някакво облекчение,трудно му е да се храни,да диша.Трима човека го сваляха по стълбите.Прибрахме си го вкъщи,дадохме му избор-да остане няколко дена в болницата с придружител или да си е у дома.Много неща съм спестила и не съм писала тук,но е безмислено.Мога само да се моля да не се мъчи,да няма болка.Благодаря ви за съветите,за силата,която притежавате.За тези две години борба ми вдъхнахте надежда.Бях ви споменала,че в началото той беше отказал лечение.Мислеше,че с алтернатива и силата на мисловната дейност ще се оправи.Ако някой,който е против лекарите,терапиите,медицината и чете това “НЕ ОТКАЗВАЙТЕ”!!!!!Четете,инфирмирайте се,това е пътя.Кураж и спокойствие.Има изход,има и живот с болестта и след нея също.Просто понякога живота е гаден.Прегръщавам ви. ❤❤❤

# 4 366
  • Мнения: 529
Lilith@, прегръдки!

Кога чакаш бебчето?

# 4 367
  • Мнения: 64
Благодаря,Септември.❤

Lilith@, прегръдки!

Кога чакаш бебчето?

# 4 368
  • Мнения: 2 762
Силни прегръдки, Лилит!

# 4 369
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Прегръдки и от мен! Hug

# 4 370
  • Мнения: 685
Миличката, дано намерите някакъв начин....
ММ на 30ти е на контрола, редовната 6месечна. Немога да ви опиша просто колко съм притеснена. От 2 седмици само за това мисля. Нещо имам лошо предчувствие. Направо място не мога да си намеря. Снощи спах 2часа немога да заспя, сърцето ми ще изскочи като си легна. Всичко ми трепери. Миналата седмица беше върха просто немога да ям, нищо немога ... Направо като се замисля и въздух сякаш не ми стига. А сърцето ми ще изскочи.
Не ми се е случвало до сега такова нещо.
Чета старите теми тук по цели нощи, или чета из нета, направо незнам до 30ти как ще изкарам.

# 4 371
  • Мнения: 2
Здравейте!
Нова съм в темата и ще ви представя нашият случай: В средата на февруари, тази година, на мъжът ми (48г.) му откриха злокачествено образувание в пикочния мехур(3,5мм) и удебеляване на стената на мехура в Пловдив. Последва ТуТур и изрязване на тумора. На контролния преглед в края на март се оказа,че удебеляването всъщност също е рак и отново ТуТур и отстраняване на тумора (5мм). Беше изпратен на томографски скенер на тялото, където на 31.03. видяха две лезии в десен бял дроб, препоръчаха ни ПЕТ скенер, за да определят по нататъшното лечение. Направихме такъв в Панагюрище по спешност на 15.04., като резултата беше, че лезиите са метаболитно неактивни размер до 3,5 мм. Но им оставихме парафиновете блокчета за второ мнение. На 03.05. отидохме за резултатите и евентуално лечение, заради пик.мехур. Изпратиха го отново на снимка на бял дроб, където се оказа, че лезиите вече са станали три и са стигнали размер от 5,5 мм.Възможно ли е такъв растеж за две седмици и как от неактивни са станали активни? Иначе, ни препоръчаха да започнем химиотерапия веднага- на 04.05. му беше първата вливка, а на 10.05. втората, защото ракът бил много агресивен.

# 4 372
  • Мнения: 10 757
GoSSipSs, ще откачиш така! В момента, в който се появи лоша мисъл, я гони. Все пак ти командваш ума си, а не някой друг! Гледай хубави филми, вместо да четеш темите! Излезте навън с детето - времето е супер!
Ако не се разсейваш, няма как да се почувстваш по-добре! Hug

Krasy76,
 Абсурдно е да се сравняват резултати от пет скенер с такива от рентгенова снимка! Тя не показва активност.
За ваше спокойствие, занесете пет скенера за второ мнение в друга болница.
Стискам палци за успешно лечение! Hug

# 4 373
  • Мнения: 685
До края на месеца само като си помисля, че има повече от 2 седмици...ииии. Снощи му казвам да иде по рано да се обади на лекаря, но отказва, неможело така имал си дата. Другата седмица за почивните дни на детето ще идем малко на почивка, то такава почивка ще е, че незнам...

# 4 374
  • Мнения: 10 757
От теб зависи Simple Smile. Виж, че той е по-спокоен от теб. Помисли си той как се чувства като те гледа така притеснена и дали не се чувства 'виновен', че е заради него всичко това. Не казвам, че е така наистина, но просто се опитай да се поставиш на негово място и да се видиш през неговите очи Hug

# 4 375
  • Мнения: 685
Така е Зиги, напълно си права. Незнам защо така този път се подлудих..

# 4 376
  • Мнения: 10 757
В другата тема си викаме наЗдраве! Сипи и ти по една чаша на двама ви за успокоение на нервната система Simple Smile

# 4 377
  • Мнения: 685
Наздраве Зиги 💜😉

# 4 378
  • София
  • Мнения: 1 318
Лилит, сили и се пази!
Правих консултация с Тимчева. Останах с много добри впечатления, но за съжаление и тя каза, че нямме почти никакви опции.
Купих син скорпьон, масло от канабис, купувам й цигари, сладко и въобще всичко, което й се иска, без да му мисля.

# 4 379
  • Мнения: 1 782
Gina, какъв е този тумор ?
Правихте ли консултация със Станимиров (лиц.челюстен) ?

Общи условия

Активация на акаунт