Отговори
# 735
  • Мнения: X
Здравейте, момичета!
Записвам се и аз в темата - съвсем нова и досега само мълчалива читателка, но с огромни надежди за бебешко чудо през новата година.😌

Края на ноември бях оперирана под пълна упойка и това вече ми е втори цикъл с дължина >=33 дни, първи с опити. За следващия цикъл съм се запасила с тестове за овулация и приемам по препоръка на гинеколожката ми фолиева киселина от декември.

От сърце желая на всички вълна от тестове, с по две чертички ✌🏻❤😘

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 23:43 от Анонимен

# 736
  • Мнения: 3 208
Но за натоварването с глукоза знам, че се прави през минимум 6м, защото буквално натоварва организма с резкия прием на коцентрираното количество захари.
+1 даже повече от 6 месеца, ако можеш да чакаш

# 737
  • София
  • Мнения: 2 087
Момичета, изпращайте ми данни за вълшебното списъче на ЛС. Flowers Bouquet Pencil

# 738
  • Мнения: 3 134
Локо, искрено ме разсмя с това обяснение 😄 Но вече имам по-реална представа как да стане (Слава Богу имаме подово в банята) така че благодаря за споделянето 🤗 Този месец няма да мога да се включа в списъчето, предстои ми процедурата за проверка на тръбите (вечерта преди нея ми е изписано Бигванелето) И понеже ще бъде на 14тия ден от МЦ, решихме да не рискуваме и да не опитваме. Дано всичко е наред и да се завърнем ударно (и този път успешно) в началото на февруари 🙏До тогава стиснати палци на всички, които опитват в момента или чакат да дойде време за тест 🍀

# 739
  • Мнения: 1 996
Мармалад от дюли, Stuck Out Tongue Winking Eye , добре дошла, както и всички други нови момичета, и ви пожелавам да не се задържате дълго в тази хубава тема, а да се изнасяте експресно към отчетни!
Събирам си от розовия и син прашец и се надявам скоро и ние да имаме да ръсим. Аз започнах темата бременна и я приключвам от днес с лелка, което е оптималния вариант за ситуацията ми. Сега се надявам каквото е останало да се е доизчистило само и да се включваме и ние отново в играта.
Успех и стиснати палци на всички!

# 740
  • Мнения: 125
За много години, момичета! ☺️ С пожелания за една много по-здрава, по - щастлива и бебеносна година! Вярвам, че това ще е нашата година  🍀 
  Моята 2021 започна на червено, трябваше на третия ден да започна лека стимулация, но с моя късмет имам неспукан фоликул . Утре ще се разбере дали ще пропуснем този месец или ще правим втора инсеминация на естествен цикъл, не съм много обнадеждена 😒
Грабя с пълни шепи от розовото и синьото 💗💙
Добре дошли на новите момичета, не се задържайте 🍀
Късмет и успех на всички!

# 741
  • Мнения: 1 428
Момичетаа,тъй като този месец хич не знам кога е била О  според прилож е на 1ви ние бяхме доста активни преди първи и после 5ти и 6ти... Днес теста е отрицателен а уж трябва на 15 да ми дойде  .. но нямам никакви симптоми нито за Ц нито за Б 🤣🤣 раничко ли ми е според вас за тест? Правих от тези,които са в кутииката за О ... Усещанията са ми че не е станало нооо... Надеждата ми е голяма преди да тръгнем по лекари...

# 742
  • Мнения: 1 725
Аз имах 2 отрицателни тестта на 4 и 2 ден преди очакваната дата, днес 1 ден закъснение е положителен. Така, че е рано. Желая успех на всички очакващи вързопче. Ние правим опити 2 месеца, да много бързо станаха нещата, дано и да се задържи плода де. След като четох и следя темата, някакси нагласата ми беше, че явно няма да се случат бързо нещата. Първия месец ми беше тъпо, имах повече трепет и нетърпеливо очакване. Този доста по лежерно, викам си няма да го мисля и се бях настроил на тази вълна. Не очаквах чесно, предвид че и ми откриха уреоплазма и трябваше да я лекувам сега на цикъл. Заради това и правих ранни тестове, че исках по рано да започна хапчетата да не чакам.
Успех на всички и стискам палци, само не го мислете, че това убива.

# 743
  • Мнения: 1 428
Петя, всъщност аз видях от теб в другата тема аз бях забравила за тестове...Честито и до финал!!

# 744
  • Мнения: 978
Честито Петя! успех и до финал! Blue Heart

# 745
  • Мнения: 124
Здравейте, момичета! Честита нова 2021-ва година! Нека ви донесе повече спокойствие и една щастлива и успешна бременност! Желая на всяка една от Вас (пишеща или четяща) да гушне своето детенце през тази година!
Не съм писала от доста време (Antonelly - благодаря, че ме споменаваш). Много се зарадвах за lokofenka! Петя, честито! Стискам палци всичко да е наред.
Сега малко за мен - краят на октомври излезнах с положителна Ag Chlamydia trachomatis. Започнахме лечение с идването на М с моят мъж (14 дни Вибрамицин 2х1). След лечението трябваше да изчакам 1 цикъл, за да отида на контрола. По време на лечението с антибиотик не сме правили секс. След лечението (15 или 16 ден) имахме 1 сексуален контакт (беше странно - последно време либидото ни беше 0, тогава се бяхме "разгонили" Laughing). Мислех да продължаваме в същият дух, но изненада - заразихме се с коронавирус. Естествено пак пихме антибиотик, аспирин и разни други хапчета и добавки. Общо взето бях паднала духом, идваха празници, а аз се тъпчех с антибиотици... Неусетно дойде време за следващата ми М. 5 дни преди нея започнаха болезнени гърди, които не минаваха. Имах си болки ниско в корема, като леки предменструални, даже и превръзки си слагах... Е, менструацията не дойде. На 1 ден закъснение, тъй като гърдите не спираха да ме болят, на майтап вечерта си направих един тест Престо (знам че дават фалшиви изпарителни и затова исках да го изразходвам). Сърцето ми изскочи, като видях втора чертичка. На другия ден сутринта си направих още един тест.
Скрит текст:
Много се зарадвах, но в същият момент се сетих за всичките хапчета и антибиотици и сърцето ми се сви. Затова и не споделих тук! Много исках да мина преглед, за да видя дали всичко е наред. Засега всичко е наред, споделил с гинеколожката за всички хапчета, които съм пила по дати и тя ми каза да не се притеснявам, ще изчакаме да видим какво ще стане. Имах леко отлепяне и приемах вагинално Утрогестан. Също така от 7-ма седмица съм с ужасно гадене и повръщане (от 3 през нощта, което продължава по цял ден) и съм на хапчета (Антиметил 3х1) и супозитории (Вомитусхил 3 до 4 пъти по 1, но аз гледам да приемам само вечер).
Стана много дълъг пост, пожелавам Ви само хубави емоции и ще продължавам да ви чета! Flowers Four Leaf Clover

# 746
  • Мнения: 2 523
Честито момичета! Всичко да е безпроблемно от тук нататък и щастлив финал!
Така, така...хайде чакаме още тестчета!  Flowers Four Leaf Clover

# 747

Общи условия

Активация на акаунт