E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~205

  • 33 588
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
# 106
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 841
"Не се отчайвайте от нищо! И в най-тежките мигове съдбата винаги оставя една малка вратичка за изход." 
Здравейте момичета,


# 107
  • Мнения: 41 784
Здравейте!

Нека настроението е радостно,а емоциите щастливи и през втория коледен ден.
Бъдете здрави и благословени! CoffeeHeartFlowers Evergreen TreePeople Santa



момент от ИН....


Нова снимка с Еркан,пусната на 22.12. във ВК!


Желая ви приятна събота! Hug

# 108
# 109
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили мои, любими, ненагледни сладки момичета.
Нямате си на представа колко много ви обичам.
АНИ, ЗЛАТИ, ГОСТИ, ЛУ, БОБИ, КРИСИ, ЛЮБИМАТА МИ ДИДИ КРАЛЕВА и всички останали момичета, желая на всички ви много радости, много обич, много щастие и  духовна любов.
Мога едно да ви се похваля -  тъщата   и  сестрата на Рени  вече официално  в   съда не искат  да  станат приемни родители на нашите внучета - Давид  и   Калинчо.  Жалко, че се отказаха държавата да им  дава  2400 лева  издръжка на двете ни деца  и  съдът да ги даде на тях като приемно семейство.
Година и половина война с институциите и  роднините  ни.
За в   бъдеще не знам още какво  ще изтърпим.
Желая ви хиляди весели и щастливи емоции, много  здраве и  дълголетие.
Целувам ви виртуално.

Последна редакция: сб, 26 дек 2020, 13:50 от sisi55

# 110
  • Мнения: 4 642
Здравейте, момичета!

      Сиси, много ми е драго да те видя! Тъкмо  си мислех  да влезна в темата, за да разбера какво става с теб!
      Явно, че си имаш своите си тегоби, както и всички нас. Но ти изпращам едно Коледно сърце и снимка на патрона и най-вече  твой любим актьор от всеобщо любим сериал!

 
       


       

 
       С пожелание всичко да се подреди и лошото да остане зад гърба ни!

# 111
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 841
"От сила имате нужда само ако искате да нараните някого. За всичко останало ви е необходима само любов."
Чарли Чаплин

# 112
# 113
  • Мнения: 41 784
Здравейте,момичета! Hug



Честит Стефановден!
Скрит текст:

Сиси Hug,радвам се,че се е разрешил проблема.Дано повече не се случва това! Hands Pray

от вчера....ново пуснато от Йозджан....
„Всичко мое е твое. Ти си всичко за мен. Скъпи,сине. "



Приятна неделя! Two HeartsFlowers Hibiscus

# 114
# 115
  • Мнения: 41 784
Добър ден!



Лу Hug

🆕 Йозджан и Дурул на снимачната площадка в Истанбул.
Снимане на сцени от бизнес среща, за която се твърди, че е в Катар...





Щастлива седмица,в която ще изпратим старата и ще посрещнем Новата година!

# 116
  • Мнения: 36 767
Здравейте момичета

Изгубих се, но
Скрит текст:
Имах гости...Закуски, обяди, вечери....баба се престара да угоди на бабин хубав....Получих похвали - петзвезден ресторант, в реала не знам дали има шестзвезден, но бях удостоена за пицата....
Не ми остана никакво време за моето хоби - темата....
Да се почерпим следобедно и да си пожелаем да бъдем здрави Hands Pray



Злати, Гости, Сиси, Криси, Лу радвам се, че сме отново заедно Hug

Сиси - радвам се, че на този етап има положително развитие....
Скрит текст:
Тези двете кукумявки ви създадоха много проблеми, дано вече да се спрат....Дано травмата, която нанесоха, децата да я преживеят леко Hands Pray

Момичета, благодаря за пожеланията и всички новини Hug
Остава още малко до новия сериал с Ози....Ще си осмисля вторниците....Дано някоя от групите да се наеме да превежда сериала, че само с картинки няма да стане.....

Злати е сложила много хубава снимки с баща и син - Йозджан и Кузей Денис HeartHeart



Хубав остатък от деня Hug

# 117
# 118
  • Мнения: 36 767
Добро утро в първия работен ден на последната седмица за тази година Hug

Лу ще ти правя компания за сутрешното кафе Coffee

Снощи телевизора беше свободен от детски филмчета и в 20.00 часа по навик пуснах БТВ, но героите от Невестата липсваха....
Замислих се, колко реалистичен беше сериала...В една или друга степен, това, което видяхме в поредицата се случва и в реала....Има и коренни разлики....При комшиите е запазено съжителството на семействата в един дом - живеят няколко поколения заедно....На времето и при нас е било така....Сега нещата в това отношение коренно се промениха. И ние възрастните приехме за нормална тази промяна....Дори и в един град, всеки да живее в собствен дом, ако е възможно.....Но в този случай  неминуемо се получава едно отдалечаване.....
Много пъти съм се чудила, че въпреки проблемите, които създаваше султанката, никой не напусна конака трайно...с изключение на Мурат, но там нещата бяха удордисани....Актьора, който изпълняваше ролята на Мурат, напусна сериала, заради участие в друга поредица, която продължи само едно лято....Дори си мислех, че ще върнат Мурат и Баде, но от публикации в турската преса разбрахме, че Беркай-Мурат е показал недоволство, че ролята му в Невестата била незначителна....
Сега съм в очакване на новия сериал с участието на Йозджан-Кадир.....

Снимката, която Злати беше сложила в близък план HeartHeart



Прекрасен слънчев зимен ден и да бъдем здрави Hug

# 119
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 841
Здравейте момичета
Остават 3 дни до новата година....


https://www.youtube.com/watch?v=OdfJokSd8vg
Честно казано не ми хареса снимката с Кузей...
Не мисля, че такава трябва д е целувката между баща и син....

Общи условия

Активация на акаунт