E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~205

  • 33 666
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 36 787
Добро утро Hug
За ранобудните първото кафе за деня Coffee



Злати, Гости - остават 2 дни до Бъдни вечер....
Въпреки напрегнатата обстановка, да се подготвим да посрещнем празника и Бог да ни помага....Hands Pray

След като екипа на Дълго те чаках, вече са се завърнали от Катар, да се надяваме в началото на януари да започне излъчването на сериала Hands Pray





И спомени с нашите любимци HeartHeart



Хубав ден и да бъдем здрави Hug

# 91
  • Мнения: 41 896
Здравейте,момичета!



Скрит текст:

Ани Hug,не ми се вярва сериалът да започне в началото на януари.



с Илхан ....
Цитат
Фото поделился иранский каскадер. Вот что он написал: "Я неожиданно стал каскадером одного из моих любимых актёров. Очень милый и жизнерадостный молодой человек, который снимается в сериале "Я долго тебя ждал" лучшего певца, режиссера и актера Озджана Дениза".

Ранее Саадет принимал участие в мини-сериале Озджана «Синхронный».




Желая ви приятен ден!

# 92
  • Мнения: 4 642
,

      Здравейте, момичета!

      Да ви пожелая весели празници, здраве и берекет! Благодаря ви за приятните моменти,  каквито са за мен миговете, четейки във тази спокоойна тема!

     Помогнете ми да си доизясня нещо: предполагам, че в  Катар са снимали отделни епизоди от сериала нали така? Защото те не бяха там толкова дълго. Или греша.

# 93
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
,

      Здравейте, момичета!

      Да ви пожелая весели празници, здраве и берекет! Благодаря ви за приятните моменти,  каквито са за мен миговете, четейки във тази спокоойна тема!

     Помогнете ми да си доизясня нещо: предполагам, че в  Катар са снимали отделни епизоди от сериала нали така? Защото те не бяха там толкова дълго. Или греша.
Мисля, че снимаха първият епизод

# 94
  • Мнения: 36 787
Привет девойки Hug

Злати, Криси, Гости благодаря за споделеното Hug

И от мен една новост, която видях във фейса....

"Дълго те чаках" стартира с любовни сцени в пустинята, пресъздадени от Йозджан Дениз и Ирем Хелваджиолу



Снимките на някои от сцените на поредицата „Дълго те чаках“ продължиха три дни в пустинята Месаид, южно от Доха в Катар. Екипът и актьорският състав прекараха прекрасни моменти в сафари сцени, които бяха предизвикателни и много приятни едновременно. Йозджан Дениз и Ирем Хелваджиолу представиха сцени, пълни с ромнатика.

Йозджан Дениз и Ирем Хелваджиолу, заснеха епизоди във великолепна атмосфера в една красива местност, където пустинята се среща с морето и се виждат всички нюанси на червения цвят.Спиращите дъха залези в пустинята с Йозджан и Ирем на кон предизвикаха бурна възхита у почитателите на актьорите.

Историята на сложната и страстна любов между Кадир ( Йозджан Дениз ) и Айлиз (Ирем Хелваджиолу) ще бъде разказана от телевизионния сериал „ Дълго те чаках“, режисиран от Алту Шахин.

Сериалът стартира скоро по StarTv.


https://serialinet.blogspot.com/2020/12/blog-post_22.html?fbclid … EC7f84VV5qamv5pOY

# 95
  • Мнения: 4 642
,

       Благодаря, Ани, Гости!

# 96
  • Мнения: 36 787
Добро утро в последния работен ден за тази седмица.....Hug



Злати, Гости, Криси Hug

Стар тв все още не са обявили дата за премиерата на "Дълго те чаках", но са пуснали нови снимки от заснетия първи епизод в Катар....















Спорен предпразничен ден Hands Plus1 Да бъдем здрави Hug

# 97
  • Мнения: 41 896
Здравейте,момичета!



Ани Hug,благодаря за новите снимки и инфото от фейса! Flowers Hibiscus Видях го на руски ез.,предполагам оттам са го превели.

Гости Hug Криси Hug

Снимките в Катар бяха за 1-ви еп.Забавиха се докато чакат да заминат.Преди това снимаха в Т-я в един град забравих му името,предполагам за 2 или 3 епизод, докато чакаха да заминат.Вече ще снимат в Истанбул.Сега всичко ще сглобяват и казаха,че до края на месеца ще пуснат 1-ви фрагман.Януари след празниците ще очакваме друг фрагман,снимки и озет!

Описание на 4 персонажа....може да се повтарят от това,което съм пуснали преди поотделно....
Скрит текст:
📌Описаний персонажей сериала "Я так долго тебя ждал"📌

💫Озджан Дени- Кадир Эрен
Кадир Эрен – успешный деловой человек. Будучи трудоголиком, сильным, решительным, твёрдым и понятным в своих действиях, Кадир собственными усилиями и дальновидностью привёл унаследованную от дедушки компанию в успешное состояние. Для Кадира все происходящие события неслучайны и прекрасны.

💫Ирем Хелваджиоглу - Айлиз
Айлиз - молодая девушка, которая закрылась от любви и не знает, что значит быть любимой. Она не испытывает чувств принадлежности, поскольку с матерью находится в непонятных отношениях, а отца никогда не видела. Айлиз держится на расстоянии от всех кроме подруги Шебнем (Сибель Шишман), которая ей как сестра. Айлиз - сильная и наивная женщина, не способная разбить никому сердце. Быть любимой и строить с кем-то отношения - табу для Айлиз, поэтому пребывание в собственном мире даёт ей чувство безопасности.

💫Дурул Базан - Исмет
Для Исмета Эрзинджан не стал местом покоя. Его мечта навсегда остаться в Стамбуле. Женившись на Сонгюль (Селен Домач), он переезжает в Стамбул, чтобы доказать своей семье и детям, что жизнь здесь гораздо комфортней.

💫Мустафа Угурлу - Джемаль
Мустафа Угурлу исполнит роль бизнесмена Джемаля. В сериале мы увидим тёмную сторону его персонажа. Джемаль готов на все, чтобы добиться своей цели.



Желая ви приятна подготовка за Бъдни вечер и Коледа! HugChristmas Tree

# 98
  • Мнения: 36 787
Добро утро на Бъдни вечер 



 Здраве, Живот и Любов за всички! Светли празници! HeartFlowers Four Leaf Clover

Злати Hug



Спорен да е деня, да се подготвим за един от най-светлите християнски празници Рождество Христово !

# 99
  • Мнения: 41 896
Здравейте,момичета!



Момичета,поздравявам ви с настъпващите празници! Бъдете здрави, вие и семействата ви, радвайте се на любимите си хора, на домашния уют и на малките големи неща в живота!
Здраве, мир и любов на всички!


Ани Hug

Хайде да ни е честито...сериалът започва на 5 януари 2021 г./вторник





Конкуренцията е силна,не гледам тези сериали.1-ви сезон на ''Рамо'' беше тук,но рейтингът беше нисък,за това 2-ри го изместиха в петък и е по-добре.
Скрит текст:

Приятно посрещане на Бъдни вечер и Коледа!

# 100
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета
Пожелавам ви светли празници и нека надеждата  бъде винаги с вас....
от мен....
Скрит текст:
кекс с тиква...

# 101
  • Мнения: 36 787
Добро утро и Честита Коледа





Светли Рождественски празници момичета HugHeart  Пожелавам Здраве, Благоденствие, Топлина и Уют на вас и семействата ви Heart  Нека запазим надеждата, която ни движи напред, да бъдем по-усмихнати и по-добри.
Нека всеки се радва на изобилие в живота си Hands Pray

Злати, Гостиq Криси, Сиси Честита Коледа За много години, мили мои форумни другарчета HugHug



Хубав празничен ден и да бъдем здрави Hands Pray

# 102
  • Мнения: 4 642
Ани, благодаря за топлото ти и сърдечно пожелание! Дай Боже, да е по-лека годината, но и по-разумна от наша страна-хората.
 Невестата ми липсва, но от време на време попоглеждам излъчването й по бтв лейди. Само че сега е в "интригантския период", и не я следя от- до.

 Момичета, желая ви богатство от здраве и хубави мигове!

# 103
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
"Животът е като огледало, ако му се усмихнеш - ще ти отвърне със същото."
Здравейте момичета,
Пожелавам ви много здраве,  а другото ще дойде по реда си.

# 104
  • Мнения: 41 896
Здравейте,момичета!



Ани Hug Гости Hug Криси Hug Сиси Hug

Честито Рождество Христово!Весела Коледа!
Нека домовете ни са пълни с любов и благоденствие,а сърцата с обич и доброта!
 Бъдете здрави и щастливи вие и вашите семейства!





Весел празничен ден!

Общи условия

Активация на акаунт