Лидл 146 - Декемврийска коледно-юбилярска

  • 130 045
  • 2 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
Да се запиша в новата тема с отзив към дамата, която търси за подобно на турското Suzme. Напоследък експериментирам доста със сирената и 3 марки съм взела за проба от конкретното сюзме. От продаваните в България съм опитала само едно обаче и ми хареса много, но не и цената. Става дума за President Salakis. Скромните 10 лв на редовна цена за 500 гр. Под 8 лв при намаление не съм го виждала за съжаление.

# 16
  • Мнения: 1 710
Местете се в Бургас. Насипното Салакис е 10 лв.

# 17
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Благодаря за новата тема,Брада.
Аз купих детските боти като ги пуснаха и онзи ден видях,че вече е успял да ги очука и отлепи бяса.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 722
Благодаря и аз за новата тема. И моето дете много ги яде плодовите млека от скреч картата. Дано и на мен се падне такава награда, до сега нищо не съм взимала от скреч картите.

# 19
  • Мнения: 515
Ходих към обяд. Голяма лудница беше. Не можеш да се разминеш от колички.. Ягодите бяха големи, позачудих се дали да взема. Не бих дала на детето, тъй като ме съмнява да са вкусни. Ама пък от друга страна ми стана гузно аз да ям, пък то не. Joy не, че щеше да ме види, де.. ще чакаме отзиви за ягодите. Хаха.
Останах приятно изненадана, че продават българско златно киви. Сладко е, хареса ни и взех за втори път. /Знам, че се гледа в България, но пък по магазините не съм виждала да продават. А и не се сещам дали съм обръщала винаги внимание от къде са/

# 20
  • София
  • Мнения: 4 574
Останах приятно изненадана, че продават българско златно киви. Сладко е, хареса ни и взех за втори път. /Знам, че се гледа в България, но пък по магазините не съм виждала да продават. А и не се сещам дали съм обръщала винаги внимание от къде са/
Ако видя утре това златно киви, ще взема. По принцип кивито се харесва в нас.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 732
Благодаря, за темата!
Преди два часа се прибрах от Лидл, отидох  да купя кутии, обикновени кутии от картон. Никога не бях виждала , а и не знаех че се продават, така ми споделиха девойките от коледната тема,  награбих, защото ще ми трябват за коледните сладки, удобно е. Едва ги открих, а те били почти пред очите ми, ама кой да гледа. Не си излязох само с тях, а и още куп глупотевини и сметка ударих 120 лв. Уж дребни и непотребни нещица, а то така вдигнали сметката ми. Пр***х се жестоко, защото отидох първо да си купя бадемово брашно от едно друго магазинче и купих 300 г, а сега в Лидл са пуснали колкото си искаш такова брашно, ама и оттук купих да не се мина случайно. Маслото е намалено и взех, маскарпонето също - взех, кърпи за мебели за прах- взех и много ми харесват с прекрасен аромат са, също и за баня, за прозорците бяха свършили защото не ги намерих, а са перфектни, ще ги следя, и какво още... едно нищо.

# 22
  • Мнения: 9 487
Contempladora, ползвахме с ММ подобни в един рехабилитационен център и останахме мн. доволни; но онзи сякаш беше с две двойки масажиращи глави (от двете страни на врата)...затова му се чудя на този, но така или иначе ще го взема, а в краен случай ще го върна (което ме съмнява де Simple Smile )

# 23
  • Мнения: 802
Здравейте и от мен Simple Smile отдавна не съм писала
 Прегледах последните  страници от ноемврийската тема, но не стигнах до отзиви за подгряващия уред за крака. Взех такъв за баба ми и ми е интересно какво мислите?Simple Smile ако е коментирано-кажете, пък аз ще се връщам още назад Simple Smile
 В предишната тем една дама, беше споделила, че не е успяла да си вземе стелажа за над пералня, защото не е била с кола. Миналата година аз бях в подобна ситуация, нямаше как да транспортирам на момента една прахосмукачка, но пък един от служителите ми предложи да платя и да ми я запазят в склада. Не знам дали това е практиката или тогава наделя факта, че бях с малко бебе, но съветвам да разучите опциите за подобен ход Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 988
Утре съм си определила ден за Лидл. Трябва да купя сьомга и от това бадемово брашно. Маслото ми също е на привършване . Ще купя и някакви ядки, филирани бадеми и марципан.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 23:49 от VAVA

# 25
  • Мнения: 4 015
Утре съм си определила ден за Лидл. Трябва да купя сьомга и от това бадемово брашно. Маслото ми също е на привършване . Ще купя и някакви ядки, филмирани бадеми и марципан.
Тя сьомгата е от четвъртък, че и аз ще ходя

# 26
  • Мнения: 6 485
Взех две тарелки ягоди за децата, много се харесаха, сладки били- така казват. Наистина са доста едри.
Това златно киви съм забелязала, че само зимъска се доставя при нас. Нямам идея защо. Не съм го опитвала.

# 27
  • Мнения: 1 988
Утре съм си определила ден за Лидл. Трябва да купя сьомга и от това бадемово брашно. Маслото ми също е на привършване . Ще купя и някакви ядки, филмирани бадеми и марципан.
Тя сьомгата е от четвъртък, че и аз ще ходя
Благодаря за уточнението, значи ще отложа за четвъртък, че всяко влизане в магазин ми е като за последно и после хвърлям храна.
Много се смях с “филмираните” бадеми. С нов телефон съм и още се обучаваме взаимно, хаха.

# 28
  • Мнения: 15 356
Масажора прави страхотен масаж,аз го взех за майка ми и баща ми миналия декември.Но още на третия ден се прецака,лампите светиха и до там,главите не се мърдаха въобще.Върнах го и след това получих смс ,че е изчерпан и ми върнаха парите.Малшанс явно.Но ботуша за крака много топли,него пък подарих на свекървата,много е доволна.

# 29
  • Мнения: 2 147
Прегледах последните  страници от ноемврийската тема, но не стигнах до отзиви за подгряващия уред за крака. Взех такъв за баба ми и ми е интересно какво мислите?Simple Smile ако е коментирано-кажете, пък аз ще се връщам още назад Simple Smile
Наскоро приятелка ми сподели, че си е купила точно такова нещо (нали е онова, оформено като ботушче?) и е много доволна. Не знам дали е от Лидл обаче, ще я попитам. И тя е от партията на зиморничавите, така че може да ѝ се вярва, че такъв уред е успешна покупка. 😀

Общи условия

Активация на акаунт