Лидл 146 - Декемврийска коледно-юбилярска

  • 130 155
  • 2 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 813
Благодаря ви, момичета.
Много се надявам и на баба да се хареса и да влезе в употреба, тя Милата какви ли добавки не пие И все страда от студени крака като повечето възрастни хора.
 Сега се зачетох в упътването и пише да не се използва от хора с намалена или липсваща чувствителност /диабетици/ поради риск от прегряване и нараняване на кожата... и сега идва следваща чуденка дали бабчето без да е диабетик може да не усети, че е мн топло.. но това вече са си субективни усещания, тааа ще я инструктирам да внимава Simple Smile

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 725
Благодаря за новата тема, bradata!
Аз сигурно ще отида в Лидл чак догодина, но с удоволствие ще ви чета и този месец, разбира се Simple Smile
ММ ще поеме пазаруването вкъщи, детето обеща чинно да ме слуша, а на мен се пада честта да лежа, разглеждам брошури и чета тук съответно, като пчела майка само да диктувам какво ще ядем вкъщи!
Някога в Лидл имало ли е калъфки за възглавници 70/80? Нали това са типичните немски възглавници, да се чудя откъде да им търся калъфки, изобщо не ми се поръчват на шивач... Излизат ми златни.

# 32
  • Асеновград
  • Мнения: 3 133
Здравейте.Някой купил дървения лаптоп , може ли да ми каже за каква възраст е подходящ. Взех вчера, една бройка на 30% но нямаше как да го разпечатвам в магазина за да го видя, а в къщи с малкия е абсурд да го направя. И сега съм в чуденка дали не е за по малки деца. Мислех това да е едната играчка за Коледа.
Също така някой ако е купувам Плаймобила от четвъртък, може ли да каже играчката сработва ли с приложението за телефон. Имаме един такъв от немски магазин и нищо не се получава, остана само като играчка.
Отзиви за настолната игра и магнитния конструктор.
Благодаря.
Някой коментира в предните постове масажор, но не го откривам в приложението, може ли помощ.Редактирам се, видях възглавницата за шиатсу масаж в събота. Помня че имаше добри отзиви.

# 33
  • Мнения: 371
Здравейте..в понеделник купихме от ягодите. Едри, червени (и от вътре са червени, това за мен означава узрели)  и миришат много ароматно. Малката много ги хареса.

# 34
  • Мнения: 1 158
Аз да дам неискан съвет за играчките. Миналата година купихме от тази дъска от миналата седмица (от едната страна за писане с тибишир, от другата магнитна). Дойде Коледа, разопаковахме я, харесва я детето, търсим из кашона крачетата на дъската - няма ги. Та се чудихме какво да измислим - дядо Коледа бил много зает, забравил да сложи крачета, ще му пишем писмо. И така, като я върнахме в магазина (добре че пазех бележката), казаха че отдавна е свършила, няма с какво да я заменят и ни върнаха парите. Така че, имайте предвид и си разгледайте играчките, след като ги купите.

# 35
  • Мнения: 20 228
Благодаря за темата!
skk007, за калъфките, ако си в София провери в немските магазини - Меркари и Немски център.

# 36
  • Мнения: 15 356
Благодаря ви, момичета.
Много се надявам и на баба да се хареса и да влезе в употреба, тя Милата какви ли добавки не пие И все страда от студени крака като повечето възрастни хора.
 Сега се зачетох в упътването и пише да не се използва от хора с намалена или липсваща чувствителност /диабетици/ поради риск от прегряване и нараняване на кожата... и сега идва следваща чуденка дали бабчето без да е диабетик може да не усети, че е мн топло.. но това вече са си субективни усещания, тааа ще я инструктирам да внимава Simple Smile
Свекърва ми е диабетик,пуска го само на първа,максимум втора степен.Веднага загрява и чорапа се пере,много е мекичко цялото ботушче.Бабата ще е доволна.

# 37
  • Мнения: 27 763
Бобчита, а колко степени има всъщност това ботушче? Оставам с впечатление, че са повече от 2... Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 102
Ивче, има едно сирене в Била, май и в Кауфланд съм го засичала, със зелена опаковка, странно име тип Фетима, но не е "млечен продукт", а си е сирене. То също доста наподобява сюзмето, но магазините са ми доста далеч Rolling Eyes

Минах сутринта през Лидл преди коридора тази сутрин, наруших петъчната традиция, но просто нямаше как. Разбира се, макар и със списък, забравих онова, за което основно отидох - консерви с кокосово мляко. Всичко останало взех, в това число и водка, че тази седмица ни се е допило блъди мери. Взех сиренето на Киса, не знам дали в брошурата го има, но при нас беше намалено на 3,99 за 500 гр. при редовни (май) 5,99. Май са отлистили кашкавала в мънички пити, който беше по 2,99. Иначе сушените сливи при нас (Лидл Раковски) са около другите ядки и в непосредствена близост до крафт бирите.

Мернах нови продукти - при зеленчуковите миксове има нови (за мен) 750 грамови италиански, ориенталски, май и друг имаше. Взех италианския. Цената им е 3,99 на всички. В италианския има тиквички, праз, броколи, карфиол май, печурки, черита, маслини. В ориенталския мернах боб мунг, някакви гъби... другото го забравих вече. Довечера ще го видим как е италианският. Имаше и мексикански микс с етикет ново, но там е ясно - всякакви царевици, моркови, бобове, грах. И цената беше по-ниска, 1,49 май, или пък 1,99.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 547
Благодаря за темата, аз да попитам мъжките зимни боти ,как са като качество, от Лидл до сега не съм купувала обувки и нямам идея?
Тези от четвъртък които са в брошурата ,за тях питам, то едва ли някой ги има, предполагам са нови като модел, но за впечатления от предишни години.

# 40
  • Мнения: 27 763
А, не! Да не ми закачат кашкавала в малките пити! Bowtie
Търтийн, моля те, кажи, че не е отлистен? Flushed
Миленски, ако са мъжката версия на дамските ботуши, би трябвало да са ок..
Но все пак нямам впечатления от мъжките.

# 41
  • Мнения: 2 652
Аз само да питам другата седмица ли са шаранчетата?
Нещо ми се объркаха брошурите в главата.
Гледах някакъв малък шаран, колкото за адета, иначе никак не я тача тая риба.
Благодаря за темата!🍀

# 42
  • София
  • Мнения: 5 547
А, не! Да не ми закачат кашкавала в малките пити! Bowtie
Търтийн, моля те, кажи, че не е отлистен? Flushed
Миленски, ако са мъжката версия на дамските ботуши, би трябвало да са ок..
Но все пак нямам впечатления от мъжките.
Долче ти питаше за ботуша за топлене, в брошурата пише 6 степени, аз купувах преди доста години за една приятелка и тогава имаше 2 различни размера даже, сега пише до 47.

# 43
  • Мнения: 15 356
Бобчита, а колко степени има всъщност това ботушче? Оставам с впечатление, че са повече от 2... Simple Smile
Долче,шест са мисля,да.Но мойто свеки е много икономична и да не й гори ток го пуска на две макс.Миналата година със сигурност нямаше такива големи,мъжа ми е 46 и не пробва даже да си навре крака,до 41 ми се върти че бяха.Ботуша е много хубав,препоръчвам го

# 44
  • Мнения: 5 102
Аз само да питам другата седмица ли са шаранчетата?
Нещо ми се объркаха брошурите в главата.
Гледах някакъв малък шаран, колкото за адета, иначе никак не я тача тая риба.
Благодаря за темата!🍀

Е как да са от другата седмица, като тази е Никулден Simple Smile Шаранчетата даже са в магазина. Подминах ги, че не ядем риби ние и повече информация не мога да дам.
Но е факт за кашкавалчетата от малки пити, не ги намерих, а търсих старателно. Служителката, която попитах, не можа да ми даде много информация. Каза, че е това, което виждам. Дори дупка за тях нямаше Sad Харесвах го. Аз не съм много по кашкавалите и не разбирам, де, но този ми беше вкусен, гумен, не много солен, без някакви силни аромати, перфектен ми беше и за готвене.

Общи условия

Активация на акаунт