Лидл 146 - Декемврийска коледно-юбилярска

  • 130 080
  • 2 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 831
Скрит текст:
Здравейте.Някой купил дървения лаптоп , може ли да ми каже за каква възраст е подходящ. Взех вчера, една бройка на 30% но нямаше как да го разпечатвам в магазина за да го видя, а в къщи с малкия е абсурд да го направя. И сега съм в чуденка дали не е за по малки деца. Мислех това да е едната играчка за Коледа.
Също така някой ако е купувам Плаймобила от четвъртък, може ли да каже играчката сработва ли с приложението за телефон. Имаме един такъв от немски магазин и нищо не се получава, остана само като играчка.
Отзиви за настолната игра и магнитния конструктор.
Благодаря.
Някой коментира в предните постове масажор, но не го откривам в приложението, може ли помощ.Редактирам се, видях възглавницата за шиатсу масаж в събота. Помня че имаше добри отзиви.

По спомен от миналата година беше 3+

Откакто се върнах на работа пазаруването всеки ден в Лидл много ми липсва. Добре, че уикендите си открадвам време за самостоятелен пазар та наваксвам каквото има останало.

# 46
  • Мнения: 27 733
Много ми харесват малките пити кашкавал, за цената си са идеални (за нашия вкус). И като грамаж са ми доста удобни понякога.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 40 867
Аз такава свещ с ядки/кафява не съм виждала никога при нас.

# 48
  • Мнения: 69 131
Нищо. Вземш си ядчици. Без свещ.
Ще има карамелизирани фъстъчки..хич не бяха лоши. Или сега бяха...не помня.

# 49
  • Русе
  • Мнения: 5 355
Добро утро!
Плодовите млека от Скреч картата са хубави. ММ и детето ги хапват. Но само 1 бр. е намалена.

# 50
  • Мнения: 27 733
Е, от скреч картите толкова Grinning На мен веднъж ми се паднаха 2 купона за Киндер Пингуи и веднъж имах 3 купона за кроасани. Така и не можах да се възползвам по повече от веднъж- или стоката я нямаше, или изписваше несъвместим/невалиден купон, накрая даже изчезваха изведнъж по никое време (не както другите до края на деня)...

# 51
  • софия
  • Мнения: 25 708
Не съм следила темата.
Затова може би грешката е в моя телевизор - не получавам брошура, а на сайта има някаква идиотска анимация. Къде може да се види актуална брошура?



# 52
  • Мнения: 5 143
Благодаря, за темата!
Преди два часа се прибрах от Лидл, отидох  да купя кутии, обикновени кутии от картон. Никога не бях виждала , а и не знаех че се продават, така ми споделиха девойките от коледната тема,  награбих, защото ще ми трябват за коледните сладки, удобно е. Едва ги открих, а те били почти пред очите ми, ама кой да гледа. Не си излязох само с тях, а и още куп глупотевини и сметка ударих 120 лв. Уж дребни и непотребни нещица, а то така вдигнали сметката ми. Пр***х се жестоко, защото отидох първо да си купя бадемово брашно от едно друго магазинче и купих 300 г, а сега в Лидл са пуснали колкото си искаш такова брашно, ама и оттук купих да не се мина случайно. Маслото е намалено и взех, маскарпонето също - взех, кърпи за мебели за прах- взех и много ми харесват с прекрасен аромат са, също и за баня, за прозорците бяха свършили защото не ги намерих, а са перфектни, ще ги следя, и какво още... едно нищо.

Маскарпонето не е ли от петък на промоцена.

Шараните на каква цена са, дали няма да ги намалят и да изравнят цената с кауфланд.

# 53
  • Мнения: 934
Здравейте, кое доматено пюре и тесто за пица бяха с добри отзиви?

Хвърлила съм око и на шоколада за пиене от делукс продуктите, някой пробвал ли го е?

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 13:37 от kakx

# 54
  • Мнения: 39 561
Днес при нас видях шараните- 5.99 килограм. Около 1,5 кг всеки. Но си мислех, че са от утре. Иначе видях, че не са български, което ме устройва идеално. Надявам се утре да взема, че тези бяха със срок на годност 06.12.
От бързане съм взела лют кетчуп. Много ли е лют? Децата се намръщиха, като им казах.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Да покажа и нещо, което хич не ми хареса. ММ го купи на своя глава, сега сам да си го яде Stuck Out Tongue Winking Eye

# 56
  • Мнения: 15 356
А у нас се харесва много,за панирани риби е идеален.И с печена ни харесва.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Краставички не усетих, само гадна маса ала отвратителна салата Снежанка Sunglasses и щерката не хареса този сос.

# 58
  • Мнения: 27 733
Този сос е нещо като майонеза+ захар и краставички, така ли? Simple Smile

# 59
  • Мнения: 15 356
Има и други зелени неща,има вкус на подправки.

Общи условия

Активация на акаунт