Лидл 146 - Декемврийска коледно-юбилярска

  • 130 256
  • 2 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 69 347
Това са доматките

# 61
  • Мнения: 1 817
Да напиша за мидите по несебърски в бурканче- много ми харесаха, ма да бяха наръгали още един консервант( "Е"!) (По спомен бяха към 5!)

# 62
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Казах аз, че са хубави Мидите в бурканче. Състав не съм чела.

# 63
  • Мнения: 15 356
А сиренето с кестени?

# 64
  • Мнения: 28 032
Как ги ядете тези миди по несебърски, какво приготвяте с тях?

# 65
  • Русе
  • Мнения: 5 359
С лук и маслини, със салата айсберг и малко други налични добавки.

# 66
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Някой има ли идея къде може да се види нормална брошура, а не това анимирано нещо? Не получаваме на хартия.

# 67
  • Мнения: 5 114
Някой има ли идея къде може да се види нормална брошура, а не това анимирано нещо? Не получаваме на хартия.

Отговориха ви на предните страници.

# 68
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Да, сега от компютъра видях, от телефона не съм ровила назад.
На компютъра ми излиза и този пдф каталог, но не и на телефона.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 41 055
Да, сега от компютъра видях, от телефона не съм ровила назад.
На компютъра ми излиза и този пдф каталог, но не и на телефона.
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-30-11-do-06-12-broshura/view/flyer/page/1

# 70
  • Мнения: 12 695
Четки за зъби няма ли скоро да пускат. И един душ за зъби имаше.

# 71
  • Мнения: 2 147
Вижда се и на телефона. Просто трябва да се разгърне надолу. При клик върху иконката на брошурата първо излиза анимацията, а под нея е самата брошура.

# 72
  • София
  • Мнения: 5 547
Четки за зъби няма ли скоро да пускат. И един душ за зъби имаше.
Четки на орал в ,имаше в нашият Лидл,2бр. май розова и черна,49.90лв, не ги загледах особено, някой друг също май търсеше.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 410
Скрит текст:
Благодаря, за темата!
Преди два часа се прибрах от Лидл, отидох  да купя кутии, обикновени кутии от картон. Никога не бях виждала , а и не знаех че се продават, така ми споделиха девойките от коледната тема,  награбих, защото ще ми трябват за коледните сладки, удобно е. Едва ги открих, а те били почти пред очите ми, ама кой да гледа. Не си излязох само с тях, а и още куп глупотевини и сметка ударих 120 лв. Уж дребни и непотребни нещица, а то така вдигнали сметката ми. Пр***х се жестоко, защото отидох първо да си купя бадемово брашно от едно друго магазинче и купих 300 г, а сега в Лидл са пуснали колкото си искаш такова брашно, ама и оттук купих да не се мина случайно. Маслото е намалено и взех, маскарпонето също - взех, кърпи за мебели за прах- взех и много ми харесват с прекрасен аромат са, също и за баня, за прозорците бяха свършили защото не ги намерих, а са перфектни, ще ги следя, и какво още... едно нищо.
[/spoiler]

marchеva14, Вие сте ми като пътеводител в Лидл- ако нещо съм пропуснала в магазина, след като прочета Вашия коментар, отивам да си го набавя.Благодаря че така детайлно споделяте!

# 74
  • Перник
  • Мнения: 4 871
Четки за зъби няма ли скоро да пускат. И един душ за зъби имаше.
Душът за зъби и аз го чакам. Ама доколкото помня - февруари някъде го пускат.

Общи условия

Активация на акаунт