Лидл 146 - Декемврийска коледно-юбилярска

  • 130 188
  • 2 749
  •   1
Отговори
# 2 730
  • Мнения: 15 356
Пропуснах да похваля свинската пастърма на Родна стряха, произведена в Тандем, силно се одобри.
А Бабека Рустика на Молерите не ни хареса, според домашните имало някаква странна подправка, пише, че съдържа розмарин, предполагам заради него.
Абсолютно,и при нас така.Пастърмата много ни хареса и на нас,бабека ще се вложи в сандвичи явно.Така хваленото шампанско не ми хареса никак,изпих една чаша де,но не ми допадна.Ние си уважухме уискито от лидъл,мезетата и кашуто,ма не сме силни в яденето,толкова колкото в пиенето.
Честита нова година,много да е щастлива за всички!

# 2 731
  • Мнения: 58
Аз пък не мога да се  спра да ям Помелото от 2 лв.бройката.

# 2 732
  • София
  • Мнения: 2 894
Честита Нова година! Здраве и късмет да имаме всички през 2021!

Някой пита за Лидл на Раковска, аз го посещавам много често. Винаги има навалица, пенсионери е основния контингент. Тесен ми е магазина, бутат се и хората. Даже заради големия клиентопоток е и мръсничко. Като цяло на нас това ни е пешеходния Лидл. Струпване на касите си има.

# 2 733
  • Мнения: 3 823
Добър ли е уредът за коремни преси,който е в брошурата от 3-ти?

# 2 734
  • Мнения: 349
Аз пък не мога да се  спра да ям Помелото от 2 лв.бройката.

Взех едно,но размислих и се върнах за още едно!:stuck_out_tongue_winking_eye: Обожавам помело!:heart:

Честита Ви Нова Година 2021,момичета!
Да бъде здрава,успешна,изпълнена с мир и надежда!
Нека в Новата година, здраве и любов да има! Да е мирна и честита, да е много плодовита! В сърцето си навеки доброта да носи всеки и със вяра и късмет да живеем занапред!

# 2 735
  • Мнения: 626
Честита Нова Година! Много здраве за всички! 🌺
И на нас много ни хареса помелото и ще вземем още ако има. И айсберга не беше лош.

# 2 736
  • Мнения: 48 104
Аз си изпих две бутилки шампанско...е, имах помощници де. Май ще се запася Joy

# 2 737
  • Мнения: 35 188
Добър ли е уредът за коремни преси,който е в брошурата от 3-ти?
Прочети назад

# 2 738
  • Мнения: 27 844
За мен шампанското си беше ок, но пък и аз не си падам по уискита, ракии и прочие Grinning По около чаша шампанско пихме и малко от ликьора Делукс и това беше. Blush
Скрит текст:
Нашата руска салата с продукти от Лидъл (част от картофите замених с ряпа дайкон):
 

Последна редакция: пт, 01 яну 2021, 18:21 от dolce miele

# 2 739
  • Мнения: 20 233
Ее, Долче, защо не каза. Аз мислех да ги заменя с карфиол, но нямах под ръка, а за дайкона не съм и помисляла, че може да стане. Накрая просто сложих по-малко картофи.

# 2 740
  • Мнения: 27 844
Леми, добре се получи с една част ряпа дайкон и никой дори и не разбра Grinning Като се свари вкусът на дайкона се омекотява доста. С карфиол заменихме една част от ориза за сармите с кайма- пак не се усещаше. Simple Smile

# 2 741
  • София
  • Мнения: 1 338
Честита Нова Година!
Аз смесих горчица, чеснова паста, подправка за барбекю, соев сос, сол, червен пипер и черен пипер. С тази смес намазах св. врат, направих прорези, в които натъпках стар лук. Налях малко вино и вода и пекох 4ч. на 160гр. Стана мозък месото и имаше страхотен вкус. Взех пекан с трюфел - много ми хареса и луканката Родна стряха, която е нарязана беше хубава.

# 2 742
  • Мнения: 3 417
На мен ми хареса Банският старец.  Произведен в Габрово.

# 2 743
  • Бургас
  • Мнения: 5 695
За много години сълидълки и сълидълци Grinning Да сме живи и здрави и ние, и семействата ни, и портфейлите ни да са здрави за новите изкушения и все така да си ни е уютно на раздумка тук Hug
Четох мъничко по диагонал, че едва преди малко надникнах във форума, но попаднах на страхотното стихотворно пожелание на Contempladora и нямаше как да не го копна за НОВАТА ТЕМА, така че ви каня да се прехвърляме там и да започнем начисто Wink Christmas TreeChristmas TreeChristmas Tree

# 2 744
  • София
  • Мнения: 9 961
Днес отварят в 8.30, а за под 65 в 10.30?
Има ли опашка в началото, че ще ходим на село?

Общи условия

Активация на акаунт