Спам тема(Коледно-Новогодишен Спам!) - от 01.12. до 31.12.20г.

  • 14 424
  • 1 236
  •   1
Отговори

Анкета

 Зима е, вънка вие вук..

Опции:

* Може да изберете максимум 6 опции.

# 45
  • Мнения: 17 604
хахахахахаахахахаххахх требваха ми секунди за да зацепя признавам си. първо минах през гьобелс

# 46
  • Мнения: 18 229
Джасте, абе тва сериозно ли е, имало маска (за лице?) с люта чушка. Rolling Eyes На Ревюел.

Иначе по сериозните въпроси... аз пък съм се замислила за житейската мисия. Ако човек наистина има такава, как да си я спомни и дали може да е сигурен, че я изпълнява... или пък се е отдалечил от нея?
Едно време случайно се запознах с една астроложка, тя ми направи набързо хороскоп (не взе пари) и освен другите неща, каза, че съм била много стар дух, каквито рядко се прераждат отново, и ако го направят, е с някаква задача (мисия). Smiley Та понякога се сещам и се мъча да отгатна каква ще да е задачата и докъде съм я докарала. Joy

# 47
  • Мнения: 11 505
Джасте, аз понеже съм абсолютен мазол като трябва да изразя емоция в думи, само мога да те прегърна и цуна Kissing Heart
резко не се чувствам добре

Уууууууууууууууу, симулант!

# 48
  • Мнения: 15 250
Джасте, абе тва сериозно ли е, имало маска (за лице?) с люта чушка. Rolling Eyes На Ревюел....
За коса, за коса е Лори. Joy
Ама, ако е люта може и за садо-мазо да върши работа, знам ли. Stuck Out Tongue Winking Eye Не съм я пробвала. Grinning Като фен на Ревюел бих я пробвала, ко ми пречи, явно ни акъла, ни образованието. Joy

# 49
  • Мнения: 35 892
би трябвало да е, но не е дори и при мн гореща вода

# 50
  • Мнения: 15 250
Лека нощ от мен!

Как си мечтая за една виличка в Балкана. Ей тъй за отмора и релакс. Wink

Мая вече се е настанила отгоре ми да ме топли и макар и раничко за сън се опитва да ме приспи. Grinning

# 51
  • Мнения: 11 505
Ние продаваме екстракт от люта чушка и с мостри си бъркаме антицелулитни кремове, на едната колежка сестра ѝ веднъж (щот вижда голям буркан крем на аванта) си намацала лицето Laughing гоуема грешка... кат знам как ти подпалва дупи, не ми се мисли на лице

# 52
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Мая вече се е настанила отгоре ми да ме топли

А Джастев къде е? Претака зейе или пази фикуса да не настине Simple Smile

# 53
  • Мнения: 17 604
Джасте, аз понеже съм абсолютен мазол като трябва да изразя емоция в думи, само мога да те прегърна и цуна Kissing Heart
резко не се чувствам добре

Уууууууууууууууу, симулант!

след два дена читрийсе дни на чичо ми

# 54
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Неска дойде един младеж (22г.) на интервю за работа ... напих го, но съм много горд, че накрая каза "най-якия чичка" в бранша Simple Smile

# 55
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Чичка и останалите - наздраве! Wink
Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 17 604
е кък чичка. пак ли не си сео бръснал

# 57
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
е кък чичка. пак ли не си сео бръснал

бръснат, епилиран абе европеец ... ама дятиту на 22 ...

# 58
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
"Олее... не знаех, че си толкова стара" - го чух, когато бях на преклонната възраст от 26 години. Simple Smile

# 59
  • На Марс
  • Мнения: 8 709
Аве тренировка му е майката ... 28 бири си е бая бира, тъй че от утрем стегай - разпускай Simple Smile

Скрит текст:
"Най-силната вагина в света официално принадлежи на руската гимнастичка Татяна Кожевникова, която може да вдигне до 14 килограма с гениталиите си. Тя казва, че това е резултат от пет минути ежедневна тренировка на вагинални мускули в продължение на 20 години."

Общи условия

Активация на акаунт