Годишни форумни номинации

  • 7 365
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Форума отдавна не е това което беше... Уви! Със стари потребители се засичаме в отчетни теми, повечето от нас вече знаят какво ги интересува и си стоят на определени подфоруми и не подскачат из целия. Много ми липсват времената от преди 14г - форумно срещи, бабиери от Куба, много съфорумки ми липсват също. Но съм създала чудесни реални приятелства!

# 46
  • Мнения: 18 982
Абсолютно подкрепям мнението на Босилка. Няма как да познаваме потребителите от всички подфоруми. Аз не видях нито един номиниран например от една от най-старите и най-писани групи- КГБ=Клуб на Готините Баби.

Ами, номинирай, де, щом ги познаваш.

# 47
  • Мнения: 19 848
Е, то и да номинира, ако е само от подфорум "Красота" или "СО", надали ще ги знаят повече от 5 човека. И аз съм пас. Просто няма да е релевантно.

# 48
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 013
1. "Златна среда"
2. "Хем така, хем иначе"
3. "Липса на годината"Иха
4. "Слънце и усмивка"Aisha, димидити lusi70
5. "Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия"Яжка, Янче_ то
6. "Философът"Бор_яна
7. "На всяка манджа- мерудия”
8. "Благородно сърце"Gabkata
9. "Коментар на годината"tanitania
10. "Цялостен принос"ЖабКа, Flo 51
11. "Драматична героиня"
12." Мис/ис Форум"cream_, Gabkata Didia
13. "Хуморист ЖабКа

# 49
  • Мнения: 18 982
Е, то и да номинира, ако е само от подфорум "Красота" или "СО", надали ще ги знаят повече от 5 човека. И аз съм пас. Просто няма да е релевантно.

Е, може примерно, че и без това много малко са гласували, а вероятно и много малко хора са разбрали въобще за номинациите, да се съобщи по някакъв начин в подфорумите, с тема или пост в гореща тема с линк към тази тема, че въобще има номинации, защото като не е много активна и отива назад и още по-малък шанс има да се види случайно. Пък вече, който желае, да си гласува и да номинира.

# 50
  • Мнения: 3 725
1. "Златна среда"  High Speed

3. "Липса на годината" Сирената
4. "Слънце и усмивка" Титания

6. "Философът" Танграта

12." Мис/ис Форум" Gorgeous
13. "Хуморист" Gorgeous
 Сигурно съм закъсняла, де, ама не видях тема за гласуване? 😊

Последна редакция: чт, 31 дек 2020, 07:59 от лейди Рамкин

# 51
  • Мнения: 21 446
Изпуснала съм срока, интересът не е голям, предполагам, защото всички си имаме по-актуални неща на главата, та да следим потребителите и изявите им.

Предлагам все пак да връчим на Дидева приза за цялостен принос, напълно го заслужава.

# 52
  • Мнения: 29 327
Предлагам все пак да връчим на Дидева приза за цялостен принос, напълно го заслужава.

Отново отбелязвам подкрепата си към горенаписаното!

Общи условия

Активация на акаунт