🍒Черешката на тортата – сезон 15🍒

  • 54 223
  • 1 062
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 459
Аз вечерите с Дичката и Василена ги започнах, но така и не ги догледах. Особено Василена ми дойде в повече, много пренавита ли беше или си е такава по принцип, не я изтърпях.

# 1 036
  • Мнения: 1 873
Страхотни Любе и Дафи. Дафи ми "взе акъла" - тази жена готви превъзходно и знае как се посрещат гости - много съм впечатлена. Браво за това, че ходят на Народни танци и играха Граовско хоро, което никак не е лесно и бавно хоро.
Манчев не ми се коментира. Нели и Сано са големи сладури. Абе тази седмица си беше топа на топа. С кеф си я изгледах. Heart Eyes

# 1 037
  • София
  • Мнения: 6 045
Ооо, Хоп-Троп, и аз си помислих същото на няколко пъти Grinning - хубаво и забавно е на джамборето с тези домакини, но да не си на мястото на съседите...!!

# 1 038
  • Мнения: 1 429
Докато гледам, толкова неща искам после да споделя тук,но ги забравям😁.
Тази вечер все едно бях при мама и тати,толкова сходства открих и за събиранията и за добрата домакиня и за мъжът,който никога не е готвил.Бях убедена,че той не може и няма да готви,малко са мъжете от едно време,които готвят,сега нещата са съвсем различни,старото поколение ,родено 50-те години е със съвсем друго възпитание ,светоусещане и начин на изразяване на чувства към партньора.Пуйка със зеле...едно време баба правеше редовно( не пълнена,а просто късове месо в зелето), защото имаше пуйки,а сега въпреки ,че живея на село,ни пуйки,ни патки съм виждала скоро.
Тази вечер ми дойде вече в повече това постоянно мачкане , държане,потупване по ръцете на Нели и Сано( пък може и да завиждам,знам ли...😁).
Малко ме разсейваха,но стори ли ми се или наистина не коментираха много храната гостите,кое как е било,както по принцип правят .Иначе лично за мен,това не е моето меню,с изключение на чушките бюрек.Баварски крем също много обичам,но не съм срещала като нейния вариант,със заквасена сметана.

# 1 039
  • Мнения: 36 428
Ако ще канят скандални хора от ИГ, най-подходящи са Катерина, която се кара с хората за удоволствие и май беше вегетарианка, и Симона, която се отвращава от риба, като цяло била претенциозна по отношение на храната и от време на време е агресивна.

# 1 040
  • Мнения: 2 482
Похвално, че предпразнично ни дадоха позитивна седмица, без скандали и с нормални хора.
Съвсем заслужено плакета е за Спасови.
На Дафинка посрещането на много гости е рутина.
И ни показаха и дома си.

# 1 041
  • Мнения: 20 144
И аз ожалих съседите. : ))

# 1 042
  • София
  • Мнения: 7 854
Ако се загледате внимателно в лицето, ще видите, че Дафи има все още много хубави черти.

# 1 043
  • Мнения: 2 351
И аз ги намирам за хубави спрямо възрастта им и двамата , а като млади на снимката изглеждаха супер естествено красиви. Нищо общо със сегашния 'стандарт' .

# 1 044
  • Мнения: 11 535
Аз много се впечатлих как енергично танцуваха двамата. Дафинка не знам на колко години е, но Любе го проверих- на 71 е, ами браво! Дай боже всекиму на тази възраст да е толкова подвижен и енергичен.

# 1 045
  • Мнения: 14 591
Наистина беше много хубава предколедна седмица.Снощи всичко ми хареса.Бих искала продуцентите да продължат в същият дух.Не искам ''звезди'' като Мегз,не си спомням имената на гримьора и онази с надутите устни според,която спагети яде само простолюдието.

# 1 046
  • Мнения: 36 428
Норчето ли беше това? Когато само им се подиграваме е забавно, но когато се държат като отрепки (като гостите на Деси Тенекеджиева), е гадно и неприятно.

# 1 047
  • Мнения: 14 591
Гледах с Деси Тенекеджиева,но не си спомням гостите.Rolling EyesМоже даже и да съм писала в нейната седмица.Знам,че съм писала във форума за нея,поне два пъти.Имам впечатления от преди доста години и няма уважението ми.Спокойно си послъгва и представя нещата в положителна за нея светлина.

# 1 048
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Имам няколко въпроса. Много харесах роклята на Тея и на следващата вечерта пуловера ѝ. Някой да знае на коя фирма са двете дрехи?
Знаете ли от кой пазар пазаруваха Нели и Сано и къде се намира тази тяхна сладкарничка? Струва ми се че е около Красно село, но може и да се бъркам. Интересно ми е каква е тая подправка и дали мога да си я закупя.

Последна редакция: сб, 19 дек 2020, 15:04 от ronicat

# 1 049
  • Мнения: 5 341
Гостите на Деси бяха Джийсън Брад Люис, Жана Бергендорф, Фънки и Константин.

Общи условия

Активация на акаунт