Към ДЕКЕМВРИ крачим със усмивка да прегърнем бебчо вече ни се иска!

  • 16 092
  • 285
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 581
Емски, стискам ти палци  bouquet

# 76
  • Мнения: 146
Здравейте, мамчета   Hug

Милички по въпроса за течението, много изписахме и се оплакахме една на друга, но аз ходих да ми вземат секрет и се оказа, че уж безобидното течение има микроби и сега се лекувам. Казвам ви го за да отидете да ви вземат секрет защото нищо не се знае, до сега ми вземаха секрет всеки месец и ми нямаше нищо, но този път не е така. Дано при вас всичко да е наред.
И аз съм на фетална на 28 септември, според док. е добре пак да се види бебчо в 29 -30 г.с.

emsski аз съм лежала в Майчин дом и бих казала, че  режима е много хлабав могат да ти идват на свиждане  всеки ден до 8 вечерта след това заключват вратата долу и може да се влиза само през спешното, но не е за предпочитане. Прегледите са сутрин и от обяд нататък остава само дежурен лекар, не те спират да излизаш извън болницата, е доста е мизерно като обстановка, но докторите са добри. Хубаво е да ти носят нещо за ядене защото там направо  си умираш от глад. Вземи си книга или радио на слушалки защото скуката е голяма. Стискам палци да се оправиш скоро и да не се налага да лежиш дълго.

Fiffi болничен през ЛКК се издава без проблем, но се плаща такса определена от здравното заведение за комисията поне при мен е така.

Virginity пожелавам ви да сте много щастливи и дълго да помните този ден, много е хубаво. Ние много си харесахме нашата сватба и решихме след време да си препотвърдим клетвите. Много любов, любов и пак любов  loveuuu   loveuuu   loveuuu

keti qncheva добре дошла   bouquet

# 77
  • Мнения: 169
Здравейте аз за първи път се вклю4вам при вас и виждам 4е 6те се сре6тате .Идеята е супер .Каквото и да ре6ите за 4ас и място аз съм там .Мога да запазя не6то в Кривото на университета за6тото работех там и 6те е лесно. Кухнята е прили4на и има не ло6 салон за непу6а4и.Ама вие ре6ете

# 78
  • Мнения: 320
Емски, стискам палци всичко да мине ок и бързо да се прибираш в къщи. Praynig

Virginity, желая ти щастлив семеен живот! Да пазите цял живот жива причината, която ви е събрала - любовта! Two Hearts

На новите мамета Добре дошли  bouquet

Моето коремче дръпна малко напред и аз веднага се включих със снимка най-накрая. Grinning

# 79
  • Мнения: 73
Благодаря за информацията NET,поне нещичко да зная предварително!поздрави Wink!!!Благодаря ви момичета за пожеланията!До скоро от мен и бебо baby_neutral Laughing

# 80
  • София
  • Мнения: 721
emsski, и аз стискам палци, миличка!!! Дано да полежиш малко и после да спрат контракциите и всичко да е наред! Целувки и ще те мислим! Защо не оставиш на някоя от нас един ЖСМ да драсваш по някои ред как си?

4opi, добре дошла! Напиши кога ти е термина и какво ще е бебчето да те включат в сипсъка.

Аз за Кривото също съм съгласна ако можем да запазим маса. Чакам другите мамчета да си кажат мнението.

Коремчетата на новите снимки са ви супер!! Но защо никоя не слага покупки за бебчетата, само Верджи се отчете!

# 81
  • Мнения: 124
Вчера ходих на лекар и окончателно ми определиха термина за 08.12.Моля,да ме редактирате,пола беше потвърден за втори път-момче.Още са ми странни тези разминавания но ми казаха,че първите месеци бебетата се движели различно с големината,а към края влизали в норми.така,че вече трябва да съм в 28-29с.Тежим 1340г.,тонове на сърцето 134-140.Момичета казваите как са вашите бебчовци!

# 82
  • Варна
  • Мнения: 893
ние сме добре,подритваме се  Laughing
и като изключим че огладняхме и ни гони сценична треска  Sick сме си мн добре   Party
аз се притесних да не би да се оспя утре и сомнамбулствам  Shocked
мъж спи непробудно, цепи мрака със стерео озвучаване   noear   Joy
оф ква съм проста  ooooh! щях да сканирам фотосите на момата   Rolling Eyes
май на татя си ще мяза у фейса  Rolling Eyes моите черти не са толкова изразени  newsm78
така стига flood отивам да плюскам и се натискам на възглавницата,
която надявам се не е обсебена и олигавена от подхъркващо мъженце  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 124
Virginiti,желая ти много щастие и  разбирателство в семейния живот!Дано да поспиш че утре поне за това да не мислиш!Запомни,че каквото и да става това е твоят сватбен ден ,или поне половината(доколкото разбрах,ще правите продължение след  време),и винаги ще го помниш

# 84
  • Мнения: 1 243
Момичета имам страшни болки в гърба как се справяте с тях  Rolling Eyes Heart Eyes




# 85
  • Мнения: 3 326
 newsm18 Flowers RoseДнес е големият ден на Вержи! ЧЕСТИТ ! Много любов и  family6
Кети , Чопи, Велкоме! Сещате се почти накрая! Изпуснахте толкова безценни бисери и гащите на Даниелчето и Шру. Но това си е за ваша сметка! Ха-ха!
Добро утро на всички, макар че виждам че Понтес и Мая безчинстват по нощите, когато добрите момичета спят Laughing
Лек и приятен ден на всички!
Дано да спре тоя противен дъжд!

# 86
  • Мнения: 143
аз да ви кажа през нощта имах много контракции така се изплаших глътнах един папаверин и малоко се успокоих, даже по едно време мислех да ходя до болницата. Ако знаете какво лине ми мина през главата, не стига, че контракции напрекъснато, а ми и бебето се местеше като лудо, по едно време ми идваше да полудея и накрая съм заспала. Сега пак помвам магнерича и папаверин по схема.
За срещата аз нямам претенции където кажете и в кривото става.
Virginity желая ти на голямото щастие и мъжа ти мнгого да те слуша

# 87
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен newsm46

Моята бебка ме мъ4и ве4е 4 дена и не мога да спя като хората.Много рита милото и то то4но когато zапо4на да се онисам да zаспя.Притеснява ме ставането до тоалетна по 5/6 пъти на деноно6ието,уж не се наливам ве4ер с те4ности,а от няколко дена е направо ужас.
Как е при вас моми4ета?Страдате ли от беЗсъние?
Пр. ден и вси4ко най най. Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 376
Здравйте момичета,

Virginity , желая ти един незабравим ден (въпреки дъжда) и да се обичате винаги!

Аз след обяд имам час при доц. Томова, и ще искам да прегледа сърчицето на бебка. Дано не съм закъсняла като седмици, май по-рано ходихте вие.
Но поне ще видя малката палавница  newsm03  Дано всичко е ок  Praynig
Приятен ден ви желая!

# 89
  • Мнения: 132
Момичета-мерси за отговорите за болничните,другата седмица ще бъде мойто тичане по докита,дано всичко да е оки,та от 01.10. живот и здраве да съм си вкъщи-за следремонтно подреждане.За Кривото съм Peace
На новите мамички-добре дошли,emmski дано всичко е наред при тебе.
А на днешната щастлива Virginity- желая най-красивото тържество и дълъг и безоблачен семеен живот. newsm76

Общи условия

Активация на акаунт