🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 819
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 3 360
  • София
  • Мнения: 27 175
За Кубрат - Джошуа

сега тепърва почва друг мач, нашия ще е след него.

https://www.dazn.com/en-BG/home

това е канала. Лесно се регистрираш и лесно плащаш с две кликания.
3 лв. на месец. Нищо не е. И винаги може да си прекратиш абонамента, иначе ще ви дърпа автоматично по 2.99 лв. месечно.
Перфектно ХД качество, Бг коментар. Може да спирате и да връщате картината.

# 3 361
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Боби тези точки дето уж ги загубил заради "компромата" му ги подариха с този потник на който се беше прострял.
Не е точно така. На играта спечели 20 т., а Ваня - 10, значи разлика 10 т.
На зрителския вот за Боби бяха 13%, за Ваня - 48, т.е. разлика 35%, което означава 35т. Къде са 35, къде 10?
И в крайна сметка защо след като и двамата бяха с елечета с качулки на висенето, едното елече се превърна в потник - така и не разбрах. Че сте му набрали на Боби е ясно, ама нужно ли е чак толкова да се преиначават нещата?

И въобще не виждам смисъл от всякаквите грозни думи, които съм срещала из темите. Без значение дали са били за участник или за съфорумец. Просто е напълно възможно езикът да бъде по-малко остър и да се избягват всякакви обидни квалификации. Това си пожелавам за обсъждането на следващия сезон, а и като цяло във форума.
Благодаря на всички, които поддържаха темите! Благодаря на всички, които пишеха в тях!
Беше ми много напрегнато през последните дни (служебно) и за първи път ми се случваше да пиша без да съм прочела всичко, но нямах физическата възможност. В случая обаче даже се радвам, защото съм пропуснала драмите около т.нар. компромати. Май е по-добре, че не съм си ги причинила, а нямам и намерение.
Желая на всички да бъдете здрави! Това сега е най-най-важното!

# 3 362
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 204
Благодаря на всички за темата, беше изключително забавно с вас! 💓 Това е първата година в която ви чета и пиша и искам да попитам това ли е последната тема, а ако не е кога е последната?
следи и ще видиш.
предполагам още известно време ще се пише.

# 3 363
  • Мнения: 4 075
Един човек стриймва във фейсбук

https://www.facebook.com/emil.shyusele/videos/2925832604185738/

# 3 364
  • Мнения: 1 949
Абе и Петър да изпие паричките на Ванчето  ще си е напълно заслужено. Все пак той и спечели зрителския вот. Ако я беше харесал или и обърнал повечко внимание , Ваня щеше да отнесе такъв хейт , че и единия процент на Надя щеше да е много повечев от нейния. Като си спомня каква буря беше, когато и спретнаха шкафчето..само с камъни къде не я убиха , че манекена и обръща внимание. После каква неистова радост , когато я отряза  )))Така , че да му благодари публично

# 3 365
  • Мнения: 3 076
От мъжете не съм доволна този сезон,  Даньо, Пепо и Кано...
Пепо имаше самочувствие , но ако беше в един сезон със Сами, Краси , Митко К. ...нямаше да блести особено. Аз го харесах с времето ,  но не е баш ...

# 3 366
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Някой каза, мисля, че Шокомен, че и тазгодишната ферма можела да се посещава от утре. Ей я къде е Железница, искам да отида да ги намачкам кученцата, нищо, че много би ме било страх от майка им, а и вече са доста пораснали.
Не се интересувам от бокс, но желая успех на Кубрат Пулев!
В крайна сметка сезона си го изнесоха жените, беше повече от логично жена да спечели. Simple Smile
Това доста ще оправи и статистиката за жени победители в топ реалити предаванията ни. Добре, че е Фермата да отсрами малко положението. Simple Smile
Аз още от трети сезон исках са спечели жена. Там адски много любимци имах, абе бяха почти всички с изключение на футболиста и гимнастичката и Виолета, но много симпатична ми беше украинката със смешния глас. Още не мога да си спомня името, но тази жена като си отвори устата за първи път изпопадахме от смях, трагично фермерство първа седмица, но после ги сложи в малкия си джоб

# 3 367
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
много симпатична ми беше украинката със смешния глас. Още не мога да си спомня името, но тази жена като си отвори устата за първи път изпопадахме от смях, трагично фермерство първа седмица, но после ги сложи в малкия си джоб
Чеченка беше. Марина Сучкова. Сега вече вероятно е с друга фамилия - омъжила се е за италианец, живеят на о-в Липари.

# 3 368
  • Мнения: 224
Благодаря и аз за приемането във форума, беше забавно и полезно да коментирам с вас.
Щастлива съм за Ваня.
Мъчно ми стана за Калоян, но и това не ме отказа от Ванчето.

Довиждане от мен и ако се "видим" някога в All stars, бъдете благосклонни. И ние сме хора. 😁🍀

Ако не, другата година отново тук.

# 3 369
  • Мнения: 176
Някой каза, мисля, че Шокомен, че и тазгодишната ферма можела да се посещава от утре. Ей я къде е Железница, искам да отида да ги намачкам кученцата, нищо, че много би ме било страх от майка им, а и вече са доста пораснали.
Не се интересувам от бокс, но желая успех на Кубрат Пулев!
В крайна сметка сезона си го изнесоха жените, беше повече от логично жена да спечели. Simple Smile
Това доста ще оправи и статистиката за жени победители в топ реалити предаванията ни. Добре, че е Фермата да отсрами малко положението. Simple Smile
Аз още от трети сезон исках са спечели жена. Там адски много любимци имах, абе бяха почти всички с изключение на футболиста и гимнастичката и Виолета, но много симпатична ми беше украинката със смешния глас. Още не мога да си спомня името, но тази жена като си отвори устата за първи път изпопадахме от смях, трагично фермерство
Няма как да намачкаш всички кученцата, защото са раздадени. Бяха останали само две преди две седмици  и има голяма вероятност и те да не са там вече. От мен едно хепи шкафче 😊

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 00:49 от Диничка

# 3 370
  • Мнения: 8 772
Благодаря за всички готини разговори и спорове!Готини теми!Радвам се за Ванчето,макар да не очаквах,че тя ще спечели.Мислех,че спорът ще е между Боби и Калоян.
   Сега чакаме Кобрата!!!

# 3 371
  • Мнения: 487
Ваня да взема парите и да се връща във Фермата и да се събират с Андрей. И кучетата, и овцете са си там - на нея нали ѝ стигат. Пък и пари за апартамент няма да дава. Може да си измисли да прави нещо онлайн и да ги инвестира там... Grinning

И аз така мисля - и си подхождат и на години.

Може да дават терена за сватбени тържества - те кетъринг компаниите си носят всичко - маси, столове, храна - работила съм в такива и домакините са предоставяли само терен - всичко друго се внася отвън.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 01:38 от Tahiti

# 3 372
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
много симпатична ми беше украинката със смешния глас. Още не мога да си спомня името, но тази жена като си отвори устата за първи път изпопадахме от смях, трагично фермерство първа седмица, но после ги сложи в малкия си джоб
Чеченка беше. Марина Сучкова. Сега вече вероятно е с друга фамилия - омъжила се е за италианец, живеят на о-в Липари.
Благодаря за напомнянето. Вярно, че беше Марина, а и не съм запомнила от коя бивша република е. Не знаех, че се е омъжила, дано ѝ е тръгнало на тази жена, че много е преживяла. Във Фермата показа, че е адаптивна, издръжлива,  учи бързи и каквото се наложи и го заслужава. Нищо, че на ОСБто, казваше USB Joy
Mysterious_Former, надявам се, ако има All stars да те видим вътре. Не винаги сме благосклонни, но поне се опитваме да сме обективни
Диничка, добре, че каза. Можеше ако ми е скучно утре, наистина да литнем да там.

# 3 373
  • London
  • Мнения: 6 732
Някой от участниците взел ли си е кученце или? Аз ако бях щях да си взема, това реално би бил най-живият спомен от преживяното...

# 3 374
  • София
  • Мнения: 35 098
Не сте гледали БОК, че да се умилявате.

Общи условия

Активация на акаунт