🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 552
  • 3 432
  •   2
Отговори

Анкета

Кой заслужава да спечели Фермата 6?

Опции:

# 3 375
  • USA
  • Мнения: 7 233
Не всеки има желание и възможност да гледа 60-70кг куче.То ще изисква зверски разходки и финанси.

Надежда сериозно я "наказаха" хахаха 1% зрителски вот.Толкова нисък досега не е бил в историята на Фермата. Laughing

# 3 376
  • София
  • Мнения: 27 020
Е, сега лоша реклама няма Wink
И Надето ще остане в историята пък! Майсторлък си е да направиш точно 1% Stuck Out Tongue

# 3 377
  • London
  • Мнения: 6 732
Еми то хубаво не всеки ама поне 1-2 очаквах да си вземат кутре....бяха такива топки сладки.

# 3 378
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Благодаря и аз за приемането във форума, беше забавно и полезно да коментирам с вас.
Щастлива съм за Ваня.
Мъчно ми стана за Калоян, но и това не ме отказа от Ванчето.

Довиждане от мен и ако се "видим" някога в All stars, бъдете благосклонни. И ние сме хора. 😁🍀

Ако не, другата година отново тук.
Как да сме благосклонни като не знаем коя си Grinning Grinning

# 3 379
  • Мнения: 3 025
Ванчето достойно победи. Радвам се за нея, напълно си заслужи чека. Честито и на Петър. Видях, че като прегръщаха и поздравяваха нея, след това прегръщаха и него, все едно му честитяха победата на неговата приятелка. Сега с 100 000 лв, може и да му се сгрее сърцето и да му се стори по- привлекателна Хепи Ванче. Нищо не се знае.

# 3 380
  • Мнения: 10 729
Последната рубрика на Мирон: "ЗАД КАДЪР ОТ ФИНАЛНИТЕ БИТКИ" - 12 мин (качена в 23.30ч.)

Вътре в шатрите си стоят "на топло"

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 00:47 от diziler

# 3 381
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Да си призная, до последно бях за Боби, хареса ми това, което показа във Фермата. Но се радвам и за Хепито, заслужи си победата отвсякъде.

# 3 382
  • София
  • Мнения: 19 969
Честита победа на Ванчето! Пожелавам й си купи апартамента, за който мечтае и да намери любовта!
Отдъхнах си, че не спечели Боби, дожаля ми за Калоян, някак си личеше, че сърцето му не е в битката. Не ми хареса изобщо, че бяха навън и на открито, измъчиха ги и не разбрах каква е била идеята за това, след като 10 дена по-късно бяха събрани същите хора вече на закрито.

Как да сме благосклонни като не знаем коя си Grinning Grinning
Тифани, явно само ти не знаеш. Grinning

# 3 383
  • София
  • Мнения: 34 929
Има ли го качен финалът?

# 3 384
  • София
  • Мнения: 15 197
Благодаря и аз за приемането във форума, беше забавно и полезно да коментирам с вас.
Щастлива съм за Ваня.
Мъчно ми стана за Калоян, но и това не ме отказа от Ванчето.

Довиждане от мен и ако се "видим" някога в All stars, бъдете благосклонни. И ние сме хора. 😁🍀

Ако не, другата година отново тук.
Как да сме благосклонни като не знаем коя си Grinning Grinning

Знае се. Simple Smile
Но тя се опитва да измоли благосклонност към всички участници.

Честита победа на Ваня и от мен.
Не я харесвам като човек и характер, но на фона на останалите финалисти- беше приемлив компромис.
Пожелавам й много щастие занапред.
Дано да намери мъжа, който ще я направи хепи.

Битките - на открито, при минусови температури- бяха подбрани без никаква мисъл за хората, които ще се състезават, за здравето им. Поредното разочарование от продукцията.

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 01:36 от Vivi

# 3 385
  • при късмета
  • Мнения: 23 863
Еми то хубаво не всеки ама поне 1-2 очаквах да си вземат кутре....бяха такива топки сладки.
Сладки са, но като малки. Стават големи кучета, с големи нужди. Гледахме каракачанка за малко, но не в апартамент. Да затвориш такова куче, което има нужда от тичане и движение по цял ден е мъчение за него. Направо го съсипваш. Не случайно са овчарски кучета, не ги карат да тичат по овцете по цял ден, самите кучета имат тази нужда
Е, сега лоша реклама няма Wink
И Надето ще остане в историята пък! Майсторлък си е да направиш точно 1% Stuck Out Tongue
Бас ловя, че тя е била най-изненадана от нагласите към нея. Вътре беше сигурна, че е любимката на публиката, на лицето ѝ беше изписано.Сутринта по ТВ каза, че имала мисия да обедини всички вътре. Тя, която първа започна с разделянето на жени и мъже и твърдеше, че с мъжете ѝ е добре. Как не я беше срам да го каже, не знам. Някои даже я били разбрали, според нея, въпреки, че не успяла
Знае се. Simple Smile
Но тя се опитва да измоли благосклонност към всички участници.
Аз не знам, само предполагам.

# 3 386
  • Мнения: X
Юхуууу! Tada Честито на Ваня! Борбена жена, ей колко дуела взе!!! Напълно заслужено първо място.
Имах да чета почти 800 мнения!!!
Много ми хареса финалът на мен.
(Много глупави коментари се въртят във фб, че Боби е играл нечестно в последната битка Grinning бил се е държал за блузата. Ох, не мога. Ако линкът не беше пуснат нямаше да има такива коментари. Когато един човек е черен в очите на хората, намират какви ли не оправдания. Ей, съфермерите на Боби.. не ви прави чест да споделяте този линк само и само да издърпате Калоян напред. 3 месеца бяхте заедно и работихте рамо до рамо... Дръжте се малко на ниво. Дана ти пусна тук мухата и после грам не се появи.)
Голяма скоба, извинете. Бъдете здрави!! Юхууу Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 13 дек 2020, 01:07 от Анонимен

# 3 387
  • София
  • Мнения: 6 010
Благодаря и аз за приемането във форума, беше забавно и полезно да коментирам с вас.
Щастлива съм за Ваня.
Мъчно ми стана за Калоян, но и това не ме отказа от Ванчето.

Довиждане от мен и ако се "видим" някога в All stars, бъдете благосклонни. И ние сме хора. 😁🍀

Ако не, другата година отново тук.
Как да сме благосклонни като не знаем коя си Grinning Grinning

Знае се. Simple Smile

Ще споделиш ли коя е съфорумката? Може и на ЛС.

# 3 388
  • Мнения: 4 353
И аз се присъединявам към последната молба. Не ги помня от 4..

# 3 389
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Честита победа на Ванчето! Пожелавам й си купи апартамента, за който мечтае и да намери любовта!
Отдъхнах си, че не спечели Боби, дожаля ми за Калоян, някак си личеше, че сърцето му не е в битката. Не ми хареса изобщо, че бяха навън и на открито, измъчиха ги и не разбрах каква е била идеята за това, след като 10 дена по-късно бяха събрани същите хора вече на закрито.

Как да сме благосклонни като не знаем коя си Grinning Grinning
Тифани, явно само ти не знаеш. Grinning
Аз от две седмици питам, никой не ми казва, пропуснала съм явно Grinning Grinning


В предаването на Мирон косъмът каза, че Калоян си има приятелка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт