🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 907
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 525
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
На мен ми се струва, че мишата муцуна побутват. По-голямо побутване от имунитета няма. А до сега последния, така наречен служебен фермер, такъв не е имал, до колкото помня.

А тези кутрета ми иде да ги награбя всичките и да ги мачкам, да ги мачкам, докато им се смесят петната Sparkling Heart

# 526
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Нещо интересно каза ли Дая? Имам чувството, че я канят повече и изскача отвсякъде от събота насам Grinning И другите ли така обикаляха предаванията?

Добре, сега примерно Ваня печели и отива на финал.

Мъжете са пет. Т.е. един трябва да играе два пъти или просто не играе и с Надка под ръка директно са на финал.

Защото ако днес играят Данчо и Калоян, Калоян печели и Данчо е аут.

Утре играят Петър и Боби, примерно Боби печели и Петър отпада.

Тогава Стоян и Надя би трябвало да играят игра. Ще е нечестно някой от мъжете победители да играе втори елиминационен, а Надка да не играе.

# 527
  • Мнения: 1 543
Трети пореден ден , четвърти със съботния , слушам Даяна😱 И чувам, освен запазената й марка/ начало на изречението с “ Ахммм, Аммм или Даа хмм”/, три различни версии за нейния престой .Първо - след края на дуела- разочарована, неразбрана от другите, но дала всичко от себе си. Ах, да и страхуваща се от външния свят.  В неделя- била себе си и се търсела и себеутвърждавала. Доказвала се на баща си и това било най- голямата победа. А външния свят изобщо не я плашел- . В понеделник- половината време се търсела, а в другата половина - доказвала. А бащата я посрещнал с въпроса: “ Къде са парите?”, т.е. пак не ми се доказа съвсем.
Вторник- две неща ми станаха ясни след интервюто на Даяна без да ги казва директно
1. Вече си е намерила мениджър, който полага усилия за имиджа й. Заучени отговори, нова посока на празнословието й- реализация на корица , обаждания за сериали ... абе с една дума, пред очите ни изниква нов продукт тип: еднодневка.
2. Разбрах, че не е била себе си, играла е и щом всички я мразят- си е свършила добре работата- отново пиарски похват.Дали някой и кой ще й повярва, предстои да разберем. Аз лично чакам в следващите дни да се появи в “Търси се”, при Цветанка Ризова и разбира се- при Свтльо Иванов. 😁

# 528
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз на Даяна ѝ пожелавам успех, да има много роли във филми и сериали и да е щастлива. Simple Smile

# 529
  • Мнения: 299
Скрит текст:
Трети пореден ден , четвърти със съботния , слушам Даяна😱 И чувам, освен запазената й марка/ начало на изречението с “ Ахммм, Аммм или Даа хмм”/, три различни версии за нейния престой .Първо - след края на дуела- разочарована, неразбрана от другите, но дала всичко от себе си. Ах, да и страхуваща се от външния свят.  В неделя- била себе си и се търсела и себеутвърждавала. Доказвала се на баща си и това било най- голямата победа. А външния свят изобщо не я плашел- . В понеделник- половината време се търсела, а в другата половина - доказвала. А бащата я посрещнал с въпроса: “ Къде са парите?”, т.е. пак не ми се доказа съвсем.
Вторник- две неща ми станаха ясни след интервюто на Даяна без да ги казва директно
1. Вече си е намерила мениджър, който полага усилия за имиджа й. Заучени отговори, нова посока на празнословието й- реализация на корица , обаждания за сериали ... абе с една дума, пред очите ни изниква нов продукт тип: еднодневка.
2. Разбрах, че не е била себе си, играла е и щом всички я мразят- си е свършила добре работата- отново пиарски похват.Дали някой и кой ще й повярва, предстои да разберем.
Аз лично чакам в следващите дни да се появи в “Търси се”, при Цветанка Ризова и разбира се- при Свтльо Иванов. 😁
В "Търси се" е била май през 2018г.

# 530
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Пък аз за пръв път чувам някои от предаванията. Който рови, независимо от какъв интерес, винаги намира каквото търси

# 531
  • Мнения: 1 543
Аз на Даяна ѝ пожелавам успех, да има много роли във филми и сериали и да е щастлива. Simple Smile
И аз - вярвам че всеки когато е добре, реализиран, когато се радва за другите и е добър към себе си и останалите- светът би бил едно прекрасно място.
Само анализирам видяното и мисля, че се преекспонира и най- вече- се прави опит за промяна на обществени нагласи не като се докаже сама младата жена, а като ни се пробутват леко омръзнали пиарски стратегии .

# 532
  • Мнения: 3 738
А на мен ми се струва,че подбраните игри са в ущърб на Мария. За имунитета имаше "бягане" по ритловица и като видяха,че не държи баланс, следващата игра пак беше ходене по въже и сега с тези люлки Simple Smile

# 533
  • София
  • Мнения: 4 884
Моля, някой да даде линк към "Търси се" с участието на Даяна.

# 534
  • Мнения: 2 579
Все си мисля, че ще сложат някоя игра, в която нещата опират до късмет. И там по някакво чудо Мара ще улучи примерно някой ключ още от първата торбичка или нещо от тоя сорт и ще спечели. Видя се, че нервите й са много лабилни и това й пречи. В промото се вижда откъс от игра, в която трябва да си много спокоен. Затова залагам на шанс, на нещо извън нея самата, което да й помогне, защото се вижда, че тя в момента сама се прецаква. Или...освен като преспи да й дойде акълът на място и да играе хладнокръвно.

# 535
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз мисля, че Мара ще отпадне довечера.

# 536
  • София
  • Мнения: 3 951
Каква игра и къде да я сложат, те си ги теглят игрите.

# 537
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Все си мисля, че ще сложат някоя игра, в която нещата опират до късмет. И там по някакво чудо Мара ще улучи примерно някой ключ още от първата торбичка или нещо от тоя сорт и ще спечели. Видя се, че нервите й са много лабилни и това й пречи. В промото се вижда откъс от игра, в която трябва да си много спокоен. Затова залагам на шанс, на нещо извън нея самата, което да й помогне, защото се вижда, че тя в момента сама се прецаква. Или...освен като преспи да й дойде акълът на място и да играе хладнокръвно.
Игрите са известни от предния ден, преди дуел. Никой не ги слага в последния момент

# 538
  • София
  • Мнения: 2 849
Мара се оказа не особено силна физически, което съчетано с емоционалната й нестабилност е залог за неуспех. Трябваше да се сетят и да я привикат на дуел по-рано. Някоя от отпадналите щеше да се спаси. Например Даяна със сигурност щеше да я отнесе.

# 539

Общи условия

Активация на акаунт