🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 93 031
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 141
Бяхте казали, че Дая ще бъде в Тази сутрин. Изпуснах ли я?
В момента  я дават

# 511
# 512
  • Мнения: 255
Бяхте казали, че Дая ще бъде в Тази сутрин. Изпуснах ли я?
В момента  я дават
Да, благодаря!

# 513
  • Мнения: leet
Тая Ванчето ме побърка този сезон 😆. Ту ме дразнеше, ту ѝ симпатизирах. Латерна, но сладка и добра. Дразни ме как пърха около Петър, само намиля и пее и тя в общия хор, но  категорично в моите очи не е лош човек. Много се надявам тя да спечели този сезон. Заслужи си мястото на финала. Стискам палци.

Дая много уклончиво отговаря в "Тази сутрин". Нищо съществено.

# 514
  • Мнения: 14 840
Лошото е, че Надя ще отиде на финал, въпреки че няма женски и мъжки квоти. Довечера ще останат две жени и много се съмнявам някой отново да направи женски дуел.

# 515
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Лошото е, че Надя ще отиде на финал, въпреки че няма женски и мъжки квоти. Довечера ще останат две жени и много се съмнявам някой отново да направи женски дуел.
Мда, мъжете ще имат повече сметка да правят мъжки дуели, че да премахват по-силната конкуренция. А на финала, които и жени да останат, нямат големи шансове с/у мъжете. Не, че не може да има изненади чисто теоретично, но лично аз се съмнявам

# 516
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

# 517
  • София
  • Мнения: 3 957
То по тая логика всеки трябва да ходи и да разправя на всеки, за да не премълчава нещо, което знае, каква стратегия или какво ще прави другия за дуела, кой какво казал, кой къде излъгал, какво се е премълчало... Не е работа на никой да се бърка никъде, където не е замесен пряко. И пак казвам - ако Ваня искаше да слага много точки на алманах и беше сигурна, че ще го вземе, щеше да се интересува много повече от отговорите, можеше да иска да ги види, а по отговора на Мария веднага щеше да разбере има ли ги или не. Само че тя не беше сигурна в знанията си и така или иначе нямаше да даде много точки.

# 518
  • Мнения: 2 666
Искам Даньо Богатия и Надка Пепелянкова на дуел!😁

# 519
  • Мнения: 2 215
Много ми хареса Даяна в тази сутрин. Още по-хубава е нагласена. И има предложения за работа в сериал и филм.

# 520
  • София
  • Мнения: 3 957
Е то оставаше и да няма след като е влязла да се промотира.

# 521
  • Бургас
  • Мнения: 36
С тия филми, дето ги сътвори Даянка и за сценарист, могат да я поканят...........

# 522
  • Мнения: 2 579
Струва ми се, че от продукцията подбутват Мара за финал.
Мария какво се прави на излъганото камилче се чудя, след като тя от средата на фермата подозира, че Надя лицемери. А последните няколко седмици е убедена в това. Разбирам да не беше говорила толкова много как не и вярва, та сега да се прави на жертва, но...вече на всички е ясно, че тия неща за подкрепа към нея Нада си ги говори, колкото да не заспи и колкото да не каже директно каква е истината. Никой не й е длъжен на Мара да я подкрепя. Той и Йордан уж подкрепяше Дая, дето спяха в едно легло и се натискаха и пак я предаде, камо ли Надя Пепеляш(Н)ка да не извърти номер на Мичона.

# 523
  • София
  • Мнения: 4 887
Тоя прякор "Богатия" откъде му се лепна на Данчо? Толкова смешно и селско звучи, като някоя бургаска батка. Simple Smile

# 524
  • Мнения: 5 368
Значи Даяна си взе нейното. Пък който иска да си хейти  -  кучетата си лаят, но кервана си върви.

Общи условия

Активация на акаунт