🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 910
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 555
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не знам дали толкова харесват Мара, или просто Ванчето им е безкрааайно досадна, медали заслужават, че са я изтърпели Три месеца, без да я пребият или поне да ѝ залепят устата. Joy

# 556
  • Мнения: 11 266
ДАЯНА В "СКЪПИ НАСЛЕДНИЦИ" (за тези, които не са я гледали там)

Типичното мънкане и неразбираемо говорене. Чуват се само ударените срички в думите, останалото се смотва в скороговорка. То в НАТФИЗ се учи сценична реч, правоговор и интонация, ама...тя не е учила и там

# 557
  • Мнения: 2 579
Без да я пребият?!

# 558
  • при късмета
  • Мнения: 24 082
Не знам дали толкова харесват Мара, или просто Ванчето им е безкрааайно досадна, медали заслужават, че са я изтърпели Три месеца, без да я пребият или поне да ѝ залепят устата. Joy
Не са се добрали до тиксо, не са ѝ залепили устата. Сигурно са го сметнали за оръжие е не са им дали Joy

# 559
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440

Е, пошегувах се, де. Joy

# 560
  • Мнения: 2 579
И на майтап не би ми хрумнало, честно...

# 561
  • España
  • Мнения: 1 298
Какво да им коментира човек “стратегиите” на две елементарни женици - Мария и Надя ! Първата направо прозрачна поради своята първичност . При Надя до известна степен се наблюдава ефектът на Дънинг-Крюгер , за това и беше “разкостена” от зрителите . Милена, Даяна, даже в известна степен Данчо , като по- интелигентни и интуитивни я усетиха отдавна...Както става ясно в последствие и “легендарната“ сила на Мария и Надя се оказа доста преувеличена , даже мисля, че ако бяха останали повечето момичета ( Даяна, Поли,Антония) , при по-различно стечение на обстоянелствата отдавна щяха да са ги изпратили в къщи.
А Ванчето.....опитвам се да я харесам, обачеее не мога да изтрия спомена за....Васил Априлов ( Пимпилов, Кампилов , Парилов...)...а и откровено грозното и поведение на дуела Стоян/Митко.
И и А спокойно можеха да си спестят едни 100 000 лева в тази , иначе, трудна за всички година!

# 562
  • София
  • Мнения: 27 310
Голямо натягане от БТВ да излъскат имиджа на принцеса Даяна и да я лансират за бъдещи проекти, ама като я слушам как мънка и с този беден речник ще и е много трудно.

# 563
  • Мнения: 123
Днес обаче Мирон няма да отговаря на въпроси а с Иван ще обсъждат техния 'каст' за Фермата. На какво държат, какво им прави впечатление, особеностите около него. Ще е интересно отново.


Моля за линк, ако може Blush

# 564
  • София
  • Мнения: 4 884
Мария е типична селска пръчка, и аз недоумявам как хората вътре и симпатизират. Не била свикнала да губи... Ами спечели тогава, ако можеш...
И мен ме е яд, че другите жени я надценяваха цели три месеца, а реално можеха да я победят.
Даяна и Милена щяха да я схрускат на арената, особено Даяна.

# 565
  • Мнения: 9 700
Личното ми мнение е, че Милена също не беше от силните играчи на арената. Много се беше надценила. За мен Поли имаше повече аргументи на арената от Милена примерно, да не говорим за Дая.

# 566
  • Мнения: 11 266
Днес обаче Мирон няма да отговаря на въпроси а с Иван ще обсъждат техния 'каст' за Фермата. На какво държат, какво им прави впечатление, особеностите около него. Ще е интересно отново.
Моля за линк, ако може Blush

Линк след 21.30. Рубриката на Мирон се качва след като минат предаванията във вторник, четвъртък и събота. Проверявайте тук

# 567
  • София
  • Мнения: 4 884
Всички жени надцениха Мария и подцениха Хахо Ванче. Факт. Simple Smile

# 568
  • при късмета
  • Мнения: 24 082
И за мен Милена не беше физически силна, нито толкова подготвена в други отношения, като сръчност, да не говорим за бързина, направо флегматична беше. Милена имаше повече постижения вътре във фермата, отколкото на арената.
Но да, Поли и Антония имаха физически качества, които доста биха им помогнали в определени битки

# 569
  • Мнения: 422
Мария е типична селска пръчка, и аз недоумявам как хората вътре и симпатизират. Не била свикнала да губи... Ами спечели тогава, ако можеш...
И мен ме е яд, че другите жени я надценяваха цели три месеца, а реално можеха да я победят.
Даяна и Милена щяха да я схрускат на арената, особено Даяна.
Тя вероятно е свикнала и в живота  " да печели " с грубиянското  си поведение на " типична селска пръчка" .
 Всеки по-интелигентен и нормален човек би се отказал да се разправя с този словесен и психически  агресор и би отстъпил .

Общи условия

Активация на акаунт