🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 850
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 579
И да не са сложили нищо, и да е така както казвате, пак си мисля, че Мария ще извади късмет в някоя игра и това ще обърне резултата. Интересно, защо зрителите не разбират какви са игрите още при тегленето. Единственото ясно за мен като зрител беше, че ще има алманах.

# 541
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, как защо - екшън, съспенс да има, само загатват какви са игрите. Simple Smile

# 542
# 543
  • Мнения: 2 661
Е, вярно, че теглят сами игрите, ама зане ли човек дали не са сложили еднакви пликове...

# 544
  • Мнения: 111
Постъпката на Мария относно лъжата с отговорите за мен е долна. Но... повече ме потресе това че цял сезон мъжете вътре говорят за чест, достойнство ... а в същото време подкрепиха лъжата на Мария и нея самата. Нима това е достойна постъпка ли не знам ...........Как пък само Надя беше честна когато Ванчето я попита ? Добре , знам че не и симпатизирате , но тук мисля че беше единствената която постъпи правилно.....за разлика от мъжете на ''честта'' Simple Smile

# 545
  • София
  • Мнения: 165
Аз определено съм за Ваня. Мария в последно време много ми падна в очите. Дори Надя, която определено си има кусури, не ми е толкова черна. Мария сама драсна клечката на тъй нареченото и приятелство с Надя. Разсърди се, когато Надя искаше да я прати първи дуелист и Надя се съобрази. Обективно погледнато, Надя нито веднъж не злослови за Мария, докато Мария от момента на първото фермерство на Надя не е спряла. Надя си каза,че не иска да излиза срещу Мария и както се разбра, това, че е напралива женски дуел не я прави автоматично финалист. Мария отряза въжето на Надя, защото виждаш ли, всички са длъжни да добутат нея, защото тя е емоционална и има нужда да говори с децата си, но като твърди че са приятелки да беше отрязала въжето на Боби. Въпреки това, Надя не отряза въжето на Мария. И сега виждаш ли е голяма драма, че Надя казала на Ваня, че Мария няма отговорите и не и дала един ден да си прочете алманаха. Затова Надя е виновна. Ами не, Не е виновна Надя, просто Мария е куха хралупа, на която все някой друг и е виновен. Така и веднъж не седна да помисли или изслуша някой, що се касае за стратегия. По същата логика, Петър е виновен, че каза на Ваня, че превъзхожда Мария в коването, защото е по-стабилна психически.

# 546
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
И да не са сложили нищо, и да е така както казвате, пак си мисля, че Мария ще извади късмет в някоя игра и това ще обърне резултата. Интересно, защо зрителите не разбират какви са игрите още при тегленето. Единственото ясно за мен като зрител беше, че ще има алманах.
Разбира се какви са игрите, как да не се разбира? Да не говорим, че дуелиста обичайно се консултира с някого за разпределението на точките, нали точно игрите обсъждат. Ти не знам кое предаване гледаш, но това е всяка седмица

Е, вярно, че теглят сами игрите, ама зане ли човек дали не са сложили еднакви пликове...
Аз не гледам предаването на Мирон, но там давали неизтеглените битки

# 547
# 548
  • Мнения: 11 043
Аз не гледам предаването на Мирон, но там давали неизтеглените битки

Неизтеглени битки дават само в епизода в събота и то в началото, в първите 2 минути. В останалото време дават неизлъчвани кадри от Фермата, а в епизода във вторник Мирон отговаря на зрителски въпроси. Така че доста изпускаш. Когато Данчо се прави на водещ на "120 фермерски минутки" повечето не беше излъчено, защото нямало време и дадоха останалите интервюта в рубриката на Мирон, например интервюто с Мария, което не беше излъчено по БТВ+ пълните версии на останалите интервюта

# 549
  • София
  • Мнения: 1 109
Мара освен късмет няма какво друго да я спаси, защото е с психика на пораженец.

# 550
  • Мнения: 2 661
Ехеее, само при Боби не беше ходила Даяна!🤣

# 551
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Аз не гледам предаването на Мирон, но там давали неизтеглените битки

Неизтеглени битки дават само в епизода в събота и то в началото, в първите 2 минути. В останалото време дават неизлъчвани кадри от Фермата, а в епизода във вторник Мирон отговаря на зрителски въпроси. Така че доста изпускаш. Когато Данчо се прави на водещ на "120 фермерски минутки" повечето не беше излъчено, защото нямало време и дадоха останалите интервюта в рубриката на Мирон
Първо, нарушение на правилата е поредни постове. То и само с емотикони постове са в нарушение, ама и това не ти прави впечатление. Второ, естествено, че до сега само веднъж в седмицата ще дават неизтеглените битки, защото до сега имаше дуел веднъж седмично. Как да ги докарат повече?

# 552
  • Мнения: 11 043
Много добре знам за двата поредни поста, не ми прави забележки, не съм от вчера в този форум. Изписа ми се, че друго мнение е публикувано в това време. Пробвах да го изтрия второто и не можах. А и против правилата е да се обсъждат пишещите. Обсъжда се темата. В случая предаването "Фермата". Исках да кажа, че в повечето време рубриката на Мирон дава НЕИЗЛЪЧВАНИ КАДРИ ОТ ФЕРМАТА

# 553
  • София
  • Мнения: 27 220
Днес обаче Мирон няма да отговаря на въпроси а с Иван ще обсъждат техния 'каст' за Фермата. На какво държат, какво им прави впечатление, особеностите около него. Ще е интересно отново.

# 554
  • Мнения: 2 579
И аз се учудвам, че мъжете подкрепят агресивната грубиянка. Мъжете, обикновено, не одобряват подобно поведение, освен ако не е от страна на мъж. Но тези във фермата явно като част от мъжката дружинка си я възприемат Мария.

Общи условия

Активация на акаунт