🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 848
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 900
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
Явно да.
Обаче споделих какво са писали във фб. НО не го казаха и реално нищо не се знае...
Ами от една страна е ОК /ах, тази Даяна/, ама от друга не е.
Щото така играе и личната основа в случая.
Реално, ако наистина Стоян остане утре, него ще го избират докато отпадне, щото го смятат за слаб.
И така хора като Боби или Петър, а и май Калоян могат да стигнат директно финал с един дуел само до момента.
В тази връзка най-големия губещ е Стоян, ако остане.
Май е по-добре да загуби, ще го разкостят този човек, съвсем ще се спихне.
Не отпадналия решава, а победителя.
Днес Ваня определи дуела, ама то тя нямаше избор, защото само Даньо не бе ходил на дуел.
Който победи утре посочва първия дуелист.
Според мен който и да победи ще избере мъж, за да чисти конкуренция.
Обаче Иван не спомена дали победителя има имунитет да не ходи веднага на втори пореден дуел (примерно). Но е логично да има, да кажем така.
Да де, победителя, да, ясно е, че Ваня е победител, грешката е моя, но принципът е важен, на него исках да наблегна.
И ти ли мислиш, че така ще се определят дуелистите до края?
Тъпо е за мен, вече обясних защо.
Тогава Стоян да отпада утре, за да разцепят ДанЮ от дуели.
Все някой ще го отстрани.

# 901
  • София
  • Мнения: 2 660
Да, реално Ванчето е победител, но без никаква власт, защото следващия дуел си беше предрешен, тъпо малко.

# 902
  • Вестерос
  • Мнения: 38 263
Tъпо е да, трябва победителят от елиминация тази седмица да става финалист.

Ваня
Стоян примерно
утре играят Боби и Петър-> Боби примерно
в четвъртък играят Надя и Калоян Grinning -> Калоян.

Ето ги 4 финалисти.

# 903
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 212
Ако Даньо победи сигурно ще посочи Калоян за дуелист, понеже с Боби сключи споразумение за ненападение, макар че на човек като него не може да се има вяра...Едно е сигурно-ще се опита да изкара един от тях двамата, понеже са най-силни.

Ако Стоян победи, може би ще заложи на Калоян също, но знам ли. И той е доста непредсказуем.

# 904
  • Мнения: 3 072
За мен дано Стоян победи , Данчо ми е неприятен. След това примерно Стоян прави Петър - Боби. Боби бие прави Калоян - Стоян и Калоян бие. Не виждам как ще има смесен дуел. И след това остават за мен Ванчето, Надя, Боби и Калоян.

# 905
  • Мнения: 11 043
Е, ако е вярно за Даяна, че ВЕЧЕ има предложения, толкова скоро - целта е постигната, какво като е на цената на едно разбито почти семейство....
От един любовен триъгълник та на друг Grinning



# 906
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
Е, ако е вярно за Даяна, че ВЕЧЕ има предложения, толкова скоро - целта е постигната, какво като е на цената на едно разбито почти семейство....
От един любовен триъгълник та на друг Grinning




Тия първите двама кои са?
Орлин Павлов ли е това?
За мен дано Стоян победи , Данчо ми е неприятен. След това примерно Стоян прави Петър - Боби. Боби бие прави Калоян - Стоян и Калоян бие. Не виждам как ще има смесен дуел. И след това остават за мен Ванчето, Надя, Боби и Калоян.
Неочаквано добра комбинация, браво, момиче.

# 907
  • Мнения: 3 072
Е, ако е вярно за Даяна, че ВЕЧЕ има предложения, толкова скоро - целта е постигната, какво като е на цената на едно разбито почти семейство....
От един любовен триъгълник та на друг Grinning




Тия първите двама кои са?
Орлин Павлов ли е това?
За мен дано Стоян победи , Данчо ми е неприятен. След това примерно Стоян прави Петър - Боби. Боби бие прави Калоян - Стоян и Калоян бие. Не виждам как ще има смесен дуел. И след това остават за мен Ванчето, Надя, Боби и Калоян.
Неочаквано добра комбинация, браво, момиче.

Благодаря Ви! На момента ми дойде тази мисъл и дано стане. Simple Smile Grinning

# 908
  • SF
  • Мнения: 21 243
Грозен ли е Данчо, я кажете.
Много грозен тип. Грозен предимно като човек. Външността ми е отвратителна за моя вкус, но това няма значене.
Вътре само Петър е готин и Калоян до някаква степен.

На дуела съм за Стоян. Но не защото си мечтая мъжът ми и синът му да приличат на него... Нееее...!
Защото се държи по-нормално и по-човешки от оня с водолазния костюм.

Да обобщя - Петър и Калоян - най-симпатични и хубави.
Надя и Данчо - обратната класация, началото на дъното.

# 909
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
За мен дано Стоян победи , Данчо ми е неприятен. След това примерно Стоян прави Петър - Боби. Боби бие прави Калоян - Стоян и Калоян бие. Не виждам как ще има смесен дуел. И след това остават за мен Ванчето, Надя, Боби и Калоян.
А невестулката вместо 2 дни, си клати краката цяла седмица и се изтупва на финала ей така.
Щом няма квоти, тогава би трябвало да е допустимо и смесен дуел.

Браво на Ваня, не може да ѝ се отрече! Като някоя джинка е.

Искам Данчо да си ходи разбира се, не че Стоян ми харесва.
Последна седмица с толкова неясни правила аз не помня. Сервират нещо половинчато и на другия ден с някоя "малка подробност" всичко се променя. Не се прави така. Преди малко хванах късните новини по Нова. За периода 06.09 до неделя мисля, че беше, нова разбива БТВ. Това включва освен риалитита, сериали и публицистика. Ако фермата не върне голям ачаст от старите си правила, критерии и подбор на хора за предаването, догодина вероятно и заглавието на хората нищо няма да им говори

# 910
  • София
  • Мнения: 1 891
Аз пък искам Данчо да победи,после да видим дали ще прати Надка,както се закани.
Никой от тези вътре не ми харесва,нека се гнетят.На Стоян му се нагледах на дуелите,нека и Данчо се поизмъчи,да поразчисти пътя на Бобката.Гледа ми се дуел Даню-Пепик. Simple Smile

# 911
  • София
  • Мнения: 2 660
Ще прати Петър, много ясно, да му го върне за Дайчето.

# 912
  • Мнения: 105
В Габрово може и да е богат с 3-4000 лв на месец. Ако в това число е и общинската заплата, май не изкарва много с фокусите.

Аз не му правя сметка на парите, а на това, че се бута да е с хората, които са му ама много над нивото. Този мъж нито има ценз, нито основание за претенции. Голо на голямо, му викам аз. Къде е Даяна , къде е той? Нали и той е "артист", малко вече на години, би следвало да е много добър. На онова интервю, което прави, пък и акъл му даваха, влезе Даяна и му отвя граматиката с първото изречение още.

# 913
  • София
  • Мнения: 11 590
Да, много неясни правила за финал тази година. Ваня трябва да е на финал след тези 4 двубоя. Много е изморена вече, белег ѝ остана на главата.
Аз си мисля, че ако мъж е на дуел, не би викнал жена срещу себе си. Така че Надя и Ваня ще отидат директно на финал. Въпросът е, ако някой реши да прави женски дуел, което някой мъж би го устроило, защото това значи трима мъже на финала и по-голям шанс да се домъкнат до него. Но по-скоро не очаквам изненади и ще са само мъжки дуели до края.

# 914
  • Другата България
  • Мнения: 37 396
Е, ако е вярно за Даяна, че ВЕЧЕ има предложения, толкова скоро - целта е постигната, какво като е на цената на едно разбито почти семейство....
От един любовен триъгълник та на друг Grinning




Тия първите двама кои са?
Орлин Павлов ли е това?
За мен дано Стоян победи , Данчо ми е неприятен. След това примерно Стоян прави Петър - Боби. Боби бие прави Калоян - Стоян и Калоян бие. Не виждам как ще има смесен дуел. И след това остават за мен Ванчето, Надя, Боби и Калоян.
Неочаквано добра комбинация, браво, момиче.

Благодаря Ви! На момента ми дойде тази мисъл и дано стане. Simple Smile Grinning
Само ако може вместо Калоян на финал да е Петър.

Общи условия

Активация на акаунт