🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 908
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 487
Laughing
Скрит текст:
Е, ако е вярно за Даяна, че ВЕЧЕ има предложения, толкова скоро - целта е постигната, какво като е на цената на едно разбито почти семейство....
От един любовен триъгълник та на друг Grinning





--------

В грешка сте, момичета. Жената по средата би трябвало да е Лорина K., не Даяна X.

Бяхме големи фенове на Скъпи наследници в началото, когато беше готин майтапчийски сериал, но като го извратиха започнахме да прескачахме серии и да гледахме отгоре-отгоре.

----------
Ванката и Косето - най-голямата любов в историята на киното - обожавахме ги! Laughing

Последна редакция: чт, 10 дек 2020, 00:09 от Tahiti

# 916
  • Мнения: 482
Грозен ли е Данчо, я кажете.
Много грозен тип. Грозен предимно като човек. Външността ми е отвратителна за моя вкус, но това няма значене.

Че е грозен отвътре на мен ми стана ясно от отношението към детето му. Колко пъти е казвал, че е избирал личното си щастие пред нейното.
А външно-там вярно, че е въпрос на вкус, обаче когато дадоха кадър от първата битка ми се стори сигурно с десет години по-млад. Сега едновременно и с бръчки и с пъпки.

# 917
  • Мнения: 1 194
Явно спойлерът за финалистите ще се окаже верен..

# 918
  • Мнения: 306
Бравооо🥳🥳🥳🥳
Много се радвам! Ще се почерпя за Ванчето 😁

Какво и се извинява на Мара, тя искаше да я излъже с алманах!
Абсолютно! Тя за това и беше, сякаш не на 100%, освен умора имаше и психологически товар, заради липсата на подкрепа от групата и, явно, заради Мара.
Типичният пример за космополитен човек, живеещ някъде навън и българската примитивност, за жалост не само провинциална.


Каква липса на подкрепа, едно предаване ли гледаме? Викаха за Ваня фермерите, надъхваха я, подсказваха ѝ. Ма тва не се брои за подкрепа или?
Ми явно различни предавания или различен поглед върху едно и също такова. Еднократни подвиквания и рехави възклицания, продиктувани навярно от продукцията, спрямо яростните крясъци и множество съвети и напъдствия, е нЕма що! Да не говорим за моментите между отделните битки, извън арената.

# 919
  • SF
  • Мнения: 21 395
Само не коментирайте спойлери на финалисти.

Куку ще отупа Надя отвсякъде. Надя не я бива - тромава, глупава, питеснена, стресната...
На Кукуто му е дошъл адреналинът повече от акъла. Сега е уверена, щастлива, доволна и както е набрала инерция, ще набие Надка на Нула.

Какво им беше на тези Надка и Мария толкова силното, та цял сезон не ги викаха по дуели, така и не разбрах.
За втори път се питам днес, а и не само днес. Така, като ги гледам, по нищо не личи да са най-мощните жени в групата. Във фитнес едва ли са влизали, в парка джогинг не ми се струва, че правят, Мария едва ли готви на дърва...

Куку Ванче ми е неприятно цвърчащо злобно същество, но ще трябва да почна да свиквам, че подобно на Весето от миналия сезон, може да се окаже и ...
Ми не ми се иска да го напиша. Simple Smile
Само Петър!!!
И понякога Калоян.

# 920
  • Мнения: 2 887
Боби си го харесах още в началото, но Ваня също ми е фаворит от дуела с Поли. Ще се радвам за всеки от тях, ако спечели. От друга страна нямам против Калоян и Петър,   щото много се смях с тях двамата. Две карантини изкарах, през които повече ме разсмиваха, отколкото изнервяха. Данчо ми е антипатичен почти отначало. За разлика от повечето тук, мисля, че е бил много красив като по-млад, още има много хубави черти... преди да се сбръчка и изпъпчи. Кустев обаче е къде по-поддържан, а абсолютно всеки мъж във фермата и екипа - от продуценти до оня с тока - е къде по-стабилен психически. Единствено му харесвам фокусите. Във всичко друго е тотал щета.

# 921
  • Мнения: 1 178
Пишете за Данчо,дали е грозен човек...според мен е много емоционален,не готов за реалният живот, човек,който търси себе си и своето щастие...не се задоволява с малкото и се стреми към новото и голямото, неуморим дух , самият факт,че е участник във Фермата. Търси емоция и вълнения,и още и още! От време на време се прекършва ,но го виждам как ще се мобилизира и ще почне с нови сили! Идея му е да бъде харесван от всеки,всякога и по всяко време😉

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 01:10 от ilenkata

# 922
  • Мнения: 2 887
Или просто бяга системно от отговорност и си прави PR.

# 923
  • Мнения: 306
За мен вече официално, колкото и да не ми се иска/май/ Юхууу трябва да отиде на финал и да взема чека. Това момиче го разкостиха с тия 4 дуела. Супер жал ми стана за нея и в крайна сметка, човек, който адски много се радва на тези кученца няма как да е с лоша душа. Така, че до и надявам се за финала ще викам ЮХУУУУУУУУУУУУУУУ.

Относно Стоян от 2ри сезон - Ванчето е единствената, която е спечелила 4 пълни битки. Елиминационния на Стоян тогава бяха по 3 битки. Просто казвам Simple Smile

Все пак имаме два рекорда този сезон - 4те битки на Ванче и играта на Даяна.
Играта на Даяна има ли база за сравнение, че да бъде наречена така и да участва в каквато и да е статистика?

# 924
  • София
  • Мнения: 11 689
На мен Петър ми направи добро впечатление, че вярно, че се изказваше лошо за Ваня, но явно държи по някакъв начин за нея, помогна й с подреждането на битките и добре я наставляваше по време на дуела, основно неговият глас чувах. Помагаше и на Мария, де, но мисля, че на Ваня беше наистина от полза. Както и на Даяна каза, че ако избере Ваня, ще застане зад Ваня.

# 925
  • Мнения: 482
Данчо ако на тези години още се търси....загубен ще си остане.

# 926
  • SF
  • Мнения: 21 395
Пишете за Данчо,дали е грозен човек... според мен е много емоционален,не готов за реалният живот, човек,който търси себе си и своето щастие...не се задоволява с малкото и се стреми към новото и голямото, неуморим дух , самият факт,че е участник във Фермата.

Е всичко това може да се каже за огромна част от населението на планетата. Което не се противопоставя на това, че е грозен човек - като маниери, изказ, постъпки, идеи, намерения, разсъждения... А и като външност не става.
И водолазният костюм ми е направо..... Кой му го е дал?
Даяна нали много държеше на стил и външност. Защо не му каза да го изгори?
Петър и Калоян сигурно се спукват от смях заради този аутфит.

# 927
  • София
  • Мнения: 1 891
Чисто статистически, на годините на Данчо повечето мъже са търсещи Simple Smile

# 928
  • Мнения: 1 178
Или просто бяга системно от отговорност и си прави PR.
  Може и пр да е,просто се допълва към образа на човек,който търси себе си и иска да е харесван!

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 01:34 от ilenkata

# 929
  • SF
  • Мнения: 21 395
Какъв е образът на човек, който търси себе си и иска да бъде харесван? Можеш ли да ни разкажеш повече за този образ?

Общи условия

Активация на акаунт