🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 93 034
  • 3 432
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 178
Пишете за Данчо,дали е грозен човек... според мен е много емоционален,не готов за реалният живот, човек,който търси себе си и своето щастие...не се задоволява с малкото и се стреми към новото и голямото, неуморим дух , самият факт,че е участник във Фермата.

Е всичко това може да се каже за огромна част от населението на планетата. Което не се противопоставя на това, че е грозен човек - като маниери, изказ, постъпки, идеи, намерения, разсъждения... А и като външност не става.
И водолазният костюм ми е направо..... Кой му го е дал?
Даяна нали много държеше на стил и външност. Защо не му каза да го изгори?
Петър и Калоян сигурно се спукват от смях заради този аутфит.
Серозно ли смятате,че тази мода е грозна?!😀
Не,разбира се,не защитавам никого,просто описвам как го усещам човека.

# 931
  • Мнения: 2 903
Или просто бяга системно от отговорност и си прави PR.
   Може и пр да е,просто се само се допълва с образа на човек,който търси себе си и иска да е харесван!

Стоян също търси себе си и иска да е харесван.
Данчо демонстрира арогантност за сметка на жени, а бих казала и на собственото му дете. Няма начин да го подкрепям дори в една игра.

# 932
  • Мнения: 1 178
В случая Данчо го виждам като не сигурен в себе си,търсещ се...да,и на 40 може. Сякаш му липсва и още нещо,не го задоволява това ,което има...Но в никой момент не писах,че това ми харесва,просто описвах как ми изглежда

# 933
  • Мнения: 1 178
Или просто бяга системно от отговорност и си прави PR.
  Може и пр да е,просто се само се допълва с образа на човек,който търси себе си и иска да е харесван!

Стоян също търси себе си и иска да е харесван.
Данчо демонстрира арогантност за сметка на жени, а бих казала и на собственото му дете. Няма начин да го подкрепям дори в една игра.

Извинявайте,не ме разбрахте,описах само профила му,не дали го харесвам🙂

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 02:00 от ilenkata

# 934
  • Мнения: 2 903
Мен не ме притеснява, че може да е в криза на средната възраст, а че за неговите грешки плащат други - и на игра, и извън играта.
Отделно от това в самата игра прави простотия след простотия и това ако е нагласено, е позорно, а ако отвътре му идва... хайде, да не казвам, че не е достойно, ама не ми харесва.

# 935
  • SF
  • Мнения: 21 564
Не е нагласено, кой да му го е гласил?
Доста просто момче е. Просто в смисъл на елементарно. Едни низки страсти, една неприкрита мъст, закани.
От време на време хората изпитват подобни на неговите лоши, пречещи им чувства. Усещат се неудовлетворени, прецакани от някого или от нещо. Но след шести клас такива по-слаби моменти трябва да могат да се контролират и да не им се дава външна изява.

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 01:47 от Esmee

# 936
  • Мнения: 1 178
Така е в живота,винаги търсещите себе си нараняват семейството си. Явно успява!

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 01:47 от ilenkata

# 937
  • Мнения: 15 960
Обаче омайва жените някак, сам не остава, ами даже и все се застъпват във времето. Не знам как го прави, ни убав, ни нищо, мьеко говори, но гледа влюбено и...напрао...

# 938
  • София
  • Мнения: 27 365
Мери,
според мен повече женски дуели няма да има, така че на 95% Ваня и Надя са финалисти. Няма да има и смесени дуели, защото нито един уважаващ себе си мъж няма да предизвика жена в дуел с 5 игри. Резултата го видяхме какъв е в първия епизод за сезона. Погром за жените. Всеки един мъж, който избере Надя или Ваня за втори дуелист ще си мисли, че се излага в очите на останалите фермери и на зрителите (и с право ще си го мисли, защото игрите са предимно физически и не редят сложни пъзели). Така че честито на Хепито и на Надка.
Единствената въпросителна е дали победителя между Данчо/Стоян ще има имунитет за следващия дуел.

Последна редакция: ср, 09 дек 2020, 02:49 от Diavolo

# 939
  • Мнения: 1 178
Обаче омайва жените някак, сам не остава, ами даже и все се застъпват във времето. Не знам как го прави, ни убав, ни нищо, мьеко говори, но гледа влюбено и...напрао...

Как успява да ги омагьоса?!😉🙃

# 940
  • Мнения: 4 291
Ох, Данчо Богатия пак по трико Simple Smile Simple Smile   Като гимнастичка от Саудитска Арабия. Като една модерна Шехеризада ги омайва 1001 нощ. Да го прибира Нешка и да се свършва това измъчение.

# 941
  • София
  • Мнения: 4 192
Обаче омайва жените някак, сам не остава, ами даже и все се застъпват във времето. Не знам как го прави, ни убав, ни нищо, мьеко говори, но гледа влюбено и...напрао...

Как успява да ги омагьоса?!😉🙃
Kато им се прави на приятелка

# 942
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 139
Браво на Ванчето! Продукцията трябваше дирктно да и дадат дофинален имунитет. Тя си го заслужи.
Мисля си, как ли щеще да се надуват Мара и Нада, Пешо и Калчо, ако първите две бяха победили в 4 дуела, а вторите в 2. Сега мачкат, а пък къкво щеше да е...... и от тях и от продукцията толериране ........ добре, че не се случи. Венчето и Стоян обаче кои са за да ги почетат подобаващо? Точно както и в живота.

# 943
  • Sofia
  • Мнения: 7 046
Защо да не го харесват жените,  за нас е некрасив, защото го видяхме жалък в различни ситуации. Иначе е с хубави черти, висок, строен, с добри доходи по местните стандарти,  диалекта там никого не дразни,  всички така си говорят.  Неговата арогантност извън критична ситуация изглежда като самоувереност и самочувствие - качества, които харесваме. Емоционален, чувствителен, романтичен, е,  често е нов обекта. А всички изоставени жени заради следващата - повечето жени  си въобразяваме, че точно с нас такъв мъж би бил друг. И схемата работи безкрайно.

# 944
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Даньо търсел себе си , какво търсиш бе , ти на 40г. Не си се намерил ......Според мен си е лек на акъл , женкар .Смятам че всяка може да му завърти главата.
Като го видя с този гащеризон ли? И аз не знам какво е , като за разкош и кукуриго на главата....Направо падам ....И на фона на цялата му визия , откъде изкара това голямо самочувствие?
Ако трябва да избирам между Ваня и Боби за спечелването на формата , може би ще подкрепя Ваня ( не мога да повярвам какво написах)...И аз вече изтрещях с тези тъпи участници .
Днес силно се надявам Стоян тъпото,  да си изпрати Богатият.
Ако има някой спойлер за финалисти , да ми го изпрати на лични.

Общи условия

Активация на акаунт