🐑''Фермата 6: Пътят на една мечта'' - тема 14 - ФИНАЛ /06.12 - 12.12/🐑

  • 92 749
  • 3 432
  •   2
Отговори
# 885
  • Мнения: 511
Е той Даню с такова самохвалство каза  колко данъци пращал и спомена 4 хил. данък което е около 40 хил. оборот , а ако към тях е включил и осигуровките, които  внася.....няма да стигнат за ухажване на Дая извън формата. .Цяла игра бърса сополи и се излага , сега реши да помпа самочувствие.

# 886
  • София
  • Мнения: 4 429




Фермата - Сезон 6, Епизод 81 (08.12.2020)




Последна редакция: вт, 08 дек 2020, 23:37 от Mari_Mar

# 887
  • Мнения: 10 934
Дано да го махнат този бутон от новия сезон. Това им е уникален гаф.

Иван и Мирон разсъждаваха в посока... да остане бутонът за Фермата 7, но да има наказания за тези, дето го натискат, пък не знаят отговора, тоест да ти носи МИНУС точки. И да се замислят, преди да се затичат за бутона

Къде са разсъждавали, щото имам няколко идеики да им метна.. Wink

В рубриката на Мирон "Животът зад Фермата"

# 888
  • Sofia
  • Мнения: 4 005
Вече искам Ваня да спечели.

# 889
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Е той Даню с такова самохвалство каза  колко данъци пращал и спомена 4 хил. данък което е около 40 хил. оборот , а ако към тях е включил и осигуровките, които  внася.....няма да стигнат за ухажване на Дая извън формата. .Цяла игра бърса сополи и се излага , сега реши да помпа самочувствие.
Той е сигурно или самоосигуряващ, или с фирма, може да са за довнасяне за осигуровки.

Във фб са писали това "Хепи Ванче елиминира Мария и се изстрелва към финала!". Което значи, че тя не е опция вече.

Тези неясноти ме дразнят супер много Rolling EyesRolling Eyes

# 890
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
В Габрово може и да е богат с 3-4000 лв на месец. Ако в това число е и общинската заплата, май не изкарва много с фокусите.

# 891
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз пак да питам, Иван казал ли е, че Ваня е първият финалист?


Не, някой може да реши пак да направи женски дуел. Ако Даню спечели като нишо ще направи женски дуел от страх да не го дръпнат него.

# 892
  • Мнения: 10 934
В днешната рубрика "Животът зад Фермата" Иван разказва какво представляват кастингите за Фермата
Линк - https://fermata.btv.bg/jivotat-zad-fermata/zhivotat-zad-fermata- … gi-za-shouto.html

# 893
  • София
  • Мнения: 22 923
А Данчо ми беше симпатичен по едно време...

# 894
# 895
  • София
  • Мнения: 27 142
Аз пак да питам, Иван казал ли е, че Ваня е първият финалист?

Не. Не е казвал такова нещо.


Днес обаче Мирон няма да отговаря на въпроси а с Иван ще обсъждат техния 'каст' за Фермата. На какво държат, какво им прави впечатление, особеностите около него. Ще е интересно отново.

Моля за линк, ако може Blush

Заповядай
https://fermata.btv.bg/jivotat-zad-fermata/zhivotat-zad-fermata- … gi-za-shouto.html

# 896
  • Мнения: X
Данч с тоя костюм ми прилича на изнасилен презерватив 🙈😂🤣

# 897
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
Аз пак да питам, Иван казал ли е, че Ваня е първият финалист?
Не, някой може да реши пак да направи женски дуел. Ако Даню спечели като нишо ще направи женски дуел от страх да не го дръпнат него.
Чакай сега.
Аз нещо не мога да се оправя с тъпия им регламент.
Един сезон пропуски имам, и вече нищо общо с последното, което съм гледала.
Значи утре хипотетично, и дано, дано, СтоЮ Гайдата натрие носа подобаващо на ДанЮ противния.
ДанЮ потегля към Габрово, и той казва какъв ще е следващия дуел???
Да речем, женски.
В четвъртък приключва женския дуел, и хипотетично /а дано, ама надали/ Надежда отпада. И тя казва пък кой ще е следващия, който ще се дуелира от мъжете /щото жени няма повече, освен една/?
НикАк не ми се връзва така, ама никак.
Да речем, избира отново СтоЮ. Той предизвиква Петър, и СтоЮ отпада.
И на финала са Ваня, Петър, Калоян и Боби???
Хипотетично говоря, да не реши някой, че това е спойлер.
Та, това ли ще е регламента за определяне на финалистите?

# 898
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Явно да.
Обаче споделих какво са писали във фб. НО не го казаха и реално нищо не се знае...

# 899
  • София
  • Мнения: 27 142
Не отпадналия решава, а победителя.
Днес Ваня определи дуела, ама то тя нямаше избор, защото само Даньо не бе ходил на дуел.
Който победи утре посочва първия дуелист.
Според мен който и да победи ще избере мъж, за да чисти конкуренция.
Обаче Иван не спомена дали победителя има имунитет да не ходи веднага на втори пореден дуел (примерно). Но е логично да има, да кажем така.

Общи условия

Активация на акаунт