Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 70

  • 50 235
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 347
А после като измиеш, не изсушаваш ли пак кожата? Аз изкъпя ли се побелявам цялата може би е и заради водата де...
Това не ми се е случвало. В интерес на истината има моменти, когато слагам много пестеливо и до час кожата е поела всичко. Но в повечето случаи слагам по много....

# 31
  • Мнения: 4 170
Любими дрогерийни за лице през зимата са ми на Биотен измиващия гел с дюля и Биотен серумът с колаген.
За устни балсамчето-стик на Нивея с манго.
За тяло, когато усещам кожата ми по-суха, харесвам олиото на Бочко с лавандула. А и дезодорантите и гелът за бръснене на Балея, лимитираната зимна серия с плодове. О и душ-олиото на Микса, има го в Лили, ами страхотно е - нежно и прави кожата мека и подхранена. За втори път го купувам. Подходящо е за зимата според мен.
За коса сухият шампоан Балея с памук, от най-обикновената серия. Другите продукти не са ми дрогерийни.

# 32
  • Мнения: 2 839
Vicky_P може ли да споделиш кои био кремове използваш?

Този ми е крема за ръце от почти месец. Става и за лице. Купих си го от Лидл, с цена 1.99.
За къпането - аз се мажа с масла, студено пресовани Кокосово и Какаово, слагам по много - защото така ми става още по-мека кожата и съответно не попива цялото.
Въпрос към LieToMe - този коректор, който мирише на шоколад на Аура за каква кожа е? И може ли снимка?
В три магазина на Лидл го търсих, но за съжаление не го открих. В ДМ и Ремедиум е по 4.50 лв. Иначе кремчето си заслужава наистина

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Сега като видях за коремчето за устни на Нивеа и да попитам, тъй като аз имам няколко по събрали се вие съобразявате ли се със срока на годност им или си ги ползвате докрай?

# 34
  • Мнения: 4 347
Използвам си го до край. Повечето козметики - и цветни и бели - имат 24 месеца трайност след отваряне.
Аз стигам до крайност с кремовете -тубички-  за ръце - разрязвам и си обирам остатъка.
В Лидъл на Тракия, кремът е срещу сладоледената стена. Там вечно може да се намери някаква козметика - парфюми, сетове от  лакове и др.
Виждала съм го преди в Кауфланд, сега обаче не съм го търсила специално и не знам дали е там. Иначе и аз се изненадох като му видях цената в Ремедиум преди дни... То затова и днес си купих още едно....

# 35
  • Мнения: 2 412
Общо взето използвам същите продукти от дрогерията и лятото.
За тяло - душ-олиото на Mixa от бебешката серия, мляко за тяло пак на Mixa
За коса - продуктите на Doori
За ръцете използвам крема на Balea, хидратира достатъчно при мен.
За крака отново крема на Balea.
Може би започнах да си правя повече маски за лице сега през зимата - chamos, 7th heaven и apivita.
Най-много наблягам през зимата на балсам за устни и крем за ръце.

# 36
  • Мнения: 3 308
Сега като видях за коремчето за устни на Нивеа и да попитам, тъй като аз имам няколко по събрали се вие съобразявате ли се със срока на годност им или си ги ползвате докрай?
Използвам си всичко докрай стига да няма натрапчива и странна миризма. Единствено правя изключение за продуктите за детето, само там гледам срокове и т.н.

# 37
  • Мнения: 3 308
Утре ще ходя до ДМ а ми свърши мицеларната вода, все се каня да пробвам някоя от техните марки. Да ми препоръчате някоя? По-скоро съм със суха кожа.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 408
Конкретен любим дрогериен продукт нямам, но не оставам без серум за лице.

# 39
  • Мнения: 3 417
Конкретен любим дрогериен продукт нямам, но не оставам без серум за лице.

Конкретен серум или който дойде

# 40
  • Мнения: 15 313
Утре ще ходя до ДМ а ми свърши мицеларната вода, все се каня да пробвам някоя от техните марки. Да ми препоръчате някоя? По-скоро съм със суха кожа.
На Балеа мицеларните води не са лоши. Имам тяхната за суха и чувствителна кожа с портокалов цвят и глицерин, хубава е, доволна съм. Гледам, че имат разновидност с лавандула и още една мисля беше с розов цвят.

# 41
  • Мнения: 3 978
В момента ползвам мицеларната на балеа с лавандула,доста приятно съм изненадана,почиства добре,остава лицето меко и свежо и аромата не е натрапчив...

# 42
  • Мнения: 6 938
Аз имам такава с роза и не ми харесва-пени се много странно по лицето. Нямам търпение да свърши.

# 43
  • Мнения: 4 210
Лесно ли се сваля спирала с нея.Аз ползвам на Биодерма ,но може да пробвам и тези на Балеа.
Много малко продукти съм ползвала от марката и изобщо нямам наблюдения,а виждам,че се харесват продуктите от много хора.

# 44
  • Мнения: 2 728
Моля някой ако ползва от тези лепенки за носа, които издърпват черните точки и е доволен да сподели какви да взема. Преди много години съм ползвала на Нивея, вече не помня имаше ли ефект, но искам да ги пробвам на щерката

Общи условия

Активация на акаунт