Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 70

  • 50 063
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 281
От измиващите гелове на Балеа не съм доволна, защото ми изсушават кожата. Измиващият крем /розовият/ не я изсушава, но е много мазен и неприятен за мен. Сега взех измиващият гел на Виктория с арган и е много хубав, 4,50 му е цената.

# 691
  • Мнения: 1 091
От кой шампоан против косопад сте доволни?
Последната година ми пада косата много и трябва вече да взема мерки.
Много ми оредя косата. 😟

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
От кой шампоан против косопад сте доволни?
Последната година ми пада косата много и трябва вече да взема мерки.
Много ми оредя косата. 😟
само със шампоан не съм чула да се оправи проблема...
Аз съм запомнила един хвален на Кристиан оф рома.

# 693
  • Мнения: 22 520
Косопадът, освен ако не е сезонен , е сложна работа и ние се мъчим да открием причината .Шампоаните не са лечение за него ,само поддръжка някаква.

# 694
  • Мнения: 2 683
Здравейте, момичета.
От много време не съм се включвала в тази тема.
Видяхте ли новата колекция на Есенс в Досис? Мнения?

# 695
  • Мнения: 301
Здравейте, има ли хубави четки за пудра в Лили или ДМ?

# 696
  • Мнения: 2 620
Real Technics, помоему.

# 697
  • Мнения: 517
Здравейте момичета , днес в бързината хванах това олио за коса , може ли ако някоя го е пробвала да ми каже дали има впечатления от него . Благодаря

# 698
  • Мнения: 22 520
Здравейте момичета , днес в бързината хванах това олио за коса , може ли ако някоя го е пробвала да ми каже дали има впечатления от него . Благодаря
Имаше смесени отговори за него, до коса си е с тези продукти.

# 699
  • София
  • Мнения: 405
Здравейте момичета , днес в бързината хванах това олио за коса , може ли ако някоя го е пробвала да ми каже дали има впечатления от него . Благодаря

На моята коса (тънък, мек косъм) не се отрази добре. Утежняваше ми дори и капка да е. На друга съфорумка с дебел плътен косъм й е бил добре.

# 700
  • Мнения: 5 832
На моята коса (тънък, мек косъм) не се отрази добре. Утежняваше ми дори и капка да е. На друга съфорумка с дебел плътен косъм й е бил добре.
Имам маската от същата серия. От поне 15 години не бях попадала на по-гаден продукт за коса. Омазняваше ми косата за един ден. С дебел и твърд косъм съм.


Препоръчайте ми някакъв добър шампоан против пърхот. Без Head & Shoulders, че той ми действа ЗА пърхут. Досега ползвах един на Виши и бях много доволна, но нещо този път няма никакъв ефект.

Последна редакция: сб, 16 яну 2021, 13:28 от bubanka

# 701
  • Мнения: 4 342
Аз имам арганово масло, но от Джъмбо. Слагам капка на върховете на пръстите си, размазвам я и натривам връхчетата, а понякога слагам малко по-нагоре по косъмът вечер и косата ми не се заплита при сресване на другият ден. Правя го през ден и съм доволна. Косата ми е тънка. Също така нанесен пак така през деня прибира косата за да не е хвърчаща.

# 702
  • Мнения: 3 960
Стринче тук преди хвалеха българските шампоани на Здраве. Но бяха споменавали и някои по-скъпички. Дано да се включат отново със препоръки.
Нямам пърхут и не съм запомнила добре всичко.

# 703
  • Сливен
  • Мнения: 4 024
Мога да препоръчам Сенсун Блу,води се срещу пърхут.Аз нямам пърхут ,но когато ми се раздразни скалпа от нещо,винаги ми го успокоява,но го има доколкото знам само по аптеките ,цена 15-17лв

# 704
  • Мнения: 3 953
Мм е мн доволен от шампоан здраве по принцип е със себорея но тези шампоани му успокояват скалпа ..сега и аз се мия с неговия здраве с чаено дърво че от един дав получих и аз пърхот..

Общи условия

Активация на акаунт