Септември щедър е нали, без лелка 9 месеца ще бъдеш ти- 18.09- 24.09

  • 10 940
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 1 351
Хей, накой от по-старите момичета да се сеща за Хелена Пеева, какво стана с нея  newsm78

 Изобщо незнам каде изчезна това момиче  newsm78

# 16
  • Мнения: 560
Здравейте и от мен, момичета  bouquet Heart Eyes
Мегита, много хубаво заглавие Grinning. Поздравявам и Елфчето за него, защото идеята за заглавието е нейна, а пък Мегитчето е станала рано и е изпълнила съкровенното желание на Елфчето. Ми какво да ви кажа - две бремелинки пускат тема Laughing - сега остава да не ни залеят две чертички тази седмица baby_neutral hahaha Laughing Heart Eyes
Мегитче, желая ти лека и красива бременност и не се натоварвай, ей Grinning Hug
На всички Нечакащи тази седмица /като мен Embarassed/ - мечтаните две чертички.  Hug  bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Хей, накой от по-старите момичета да се сеща за Хелена Пеева, какво стана с нея  newsm78
Ами аз малко поразрових и видях че е тука даже е он-лайн в момента но явно гледа да не посещава много форума.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Здравейте Simple Smile Как изкарахте уикенда? Аз го проспах  Embarassed Такова спане + ниско кръвно отдавна не бях комбинирала. За десерт вчера цял ден имах болки в матката, сякаш контракции, и това при вече спрял М. 2 но-шпа и ми мина, ама ще видим днес как ще е.

Дано идната семичка е по-хубава (и по-кратка за работещите  Wink ). Мисля уикенда да запрашим към Бургас, дано не ми мине котка път  Praynig

# 19
  • Мнения: 2 270
Добро утро и от мен!
Много радостни дни пожелавам на всички!
Аз неочаквам лелка следващата седмичка, много съм обнадеждена - ходих на преглед: кистата ми я няма, бях точно в овулация и с мъжлето ми поработихме по въпроса за бебче и сега ми остава само да чакам!!!
Успешна седмица на всички и . . . много по две чертички!

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте и от мен  bouquet!
Присъединявам се към пожеланията за много положителни тестове тази седмица Praynig!На "работещите" - успех  Peace!

За десерт вчера цял ден имах болки в матката, сякаш контракции, и това при вече спрял М. 2 но-шпа и ми мина, ама ще видим днес как ще е.

И аз така - започнаха малко след секса / не че е бил много бурен... Embarassed/,че и цяла нощ ме побъркаха...голяма чуденка newsm78...по принцип вчера май трябваше да ми е овуто.На някой случвало ли му се е с такива болки, че се притесних...иначе към 6 глътнах един спазмолгон и ме отпусна, но бая се бях шашнала...ако е ову - големи болки, повече от 12 часа... newsm78

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Ха, Мариетка, много интересно, и при мен беше след секс (не се бях замислила)  Thinking Обаче мен ми е ужасно рано за ову - М. тамън свърши. Обаче ...  newsm78 вечерта като ходих до тоалетна на хартийката остана едно такова нещо като мъничко фертилна слуз, което съвсем ме хвърли в тъч - нали след М. са най-сухите дни  Shocked

# 22
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ха, Мариетка, много интересно, и при мен беше след секс (не се бях замислила)  Thinking Обаче мен ми е ужасно рано за ову - М. тамън свърши. Обаче ...  newsm78 вечерта като ходих до тоалетна на хартийката остана едно такова нещо като мъничко фертилна слуз, което съвсем ме хвърли в тъч - нали след М. са най-сухите дни  Shocked
Ох, незнам, обаче много се притесних, все си мисля да не са ме увредили нещо от кюретажа...та затова питам, защото със сигурност тия дни трябва да е било овуто - между 16-18 - дали е възможно тези болки да са от него... newsm78

# 23
  • Мнения: 166
Здравейте, момичета!!!!!!!

Нека бъде новата седмица пълна с  EFP  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Praynig Мисля че ще е, щом  preggo са пуснали седмичката, значи са пуснали и много много вирусчета и искат да повличат крак. За което им благодаря    remybussi

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 10:35 от anna_25

# 24
  • Мнения: 43
Дано сте прави момичета и тази седмица да не идва лелката при никой...

# 25
  • Мнения: 616
Здравейте момичета, разрешете да ви се представя,аз отдавна ви чета и все се надявах да се включа в отбора ви.Преди няколко месеца писах в една др. тема за това че аз искам а мъжът ми не иска  да си имаме второ детенце.След като го навивахме със синът ми той почти склони и се надявам тази седмица да отида на доктор и да махна спиралата, за да мога пълноцено да се включа в отбора на чакащите.Е малко дълго стана ама ви е ми простете.
Пожелавам на всички ви успешна седмица и много ама много късмет. newsm51 newsm10

# 26
  • Мнения: 456
Здравейте милички! Дано тази нова седмичка бъде изпълнена само с положителни тестчета и нито една лелка!!!  Hug

Аз ще съм кратка защото след малко заминавам на командировка и трябва да се подготвя... Много ми е напрегнато и нямам търпение да е минала вече. Доста натоварени ще са следващите 3 дена.... Като оставим това на страна, съм в супер настроение. Превъзходно се чувствам като бременна - никакви неразположения, да чукна на дърво. А и вчера моята кака ми каза че и тя има положителен тест!!!! Колко прекрасно ще е двечките със сестра ми да бременеем заедно и да родим почти по едно и също време!  Joy Heart Eyes  bouquet

Меги, мерси че пусна темичката от наше име! Надявам се тя да донесе много тестове с две черти и бързичко всички да дойдат в отчетните!  Hug

Целувам ви момичета! Приятна седмица и когато се върна в четвъртък искам да пиша само честитки!!!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 701
Превъзходно се чувствам като бременна - никакви неразположения, да чукна на дърво.

Пу-пу-пу ... да не ти е уроки и дано все си така до края! Simple Smile

Хубава седмична темичка имаме! Дано повече бременни лентички се появят в подписите ви долу! Simple Smile

Аз вече се чувствам по добре и използвам всеки удобен момент да съм извън къщи и по-далеч от леглото! Simple Smile Искам да се разхожда непрекъснато. Само то време на време ми става лошо още от четката за зъби и пяната ... но е поносимо в сравнение с това което преживях последните месеци. Simple Smile
Сега отивам да пия кафе, да давам кръв за антитела и да скитам без цел! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 264
Здравейте мили момичета Hug. Заглавието е страхотно поздравления и за двете  bouquet. Аз събота и неделя ходих на една колежка да и повагам да събират картофи и да берем чушки и няма да ви казвам как съм се схванала Tired.А на всичкото отгоре и в събота ми дойде лелката и това тотално ме довърши Embarassed.Но нищо главата горе и започваме с нови сили бебеправенето Grinning. На всички ви пожелавам лека,успешна,усмихната и пълна само с положителни тестчета седмица.А сега се захващам наработа ooooh!.

# 29
  • Мнения: 287
Здравейте и от мен!
Присъединявам се към отбора на чакащите (или надяващите се)за ...след 9 месеца  Grinning Grinning  Grinning
Хайде да извикаме някоя циганка да ни направи бяла магия с кокошки,боб, леща, ка'афе и други те му там екстри  Laughing и всички дружно да се забременим!!! Joy След 4 месеца да се съветваме за бъдещите бебешки имена ,а след 7-8 заедно по бебешките магазини!!!!!
Е,не ....току-що пуснаха по Мтв парчето на Масив Атак с бебенцето ("tear drop")!!!
Иухууу!Да не би в дъното на душичката ми да спи някоя веща циганка  Shocked Ако е така-адВРс##@№*дтрцбДФХ756кои$@$ДЪ%ЦХГЛ*ИСВХЦГЕФЖБХХЙЦТнхйгйъ2бн@#$№ -ПУ-ПУ!!!
Ще ми се отблагодарявате,ей!
Целувам ви и ви желая весело забременяване! newsm44  
newsm47

Общи условия

Активация на акаунт