Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 990
Пепи Simple Smile Не познаха Simple Smile Плющяча ако знае че целува мъж Simple Smile
ХАХАХА
въй,въй..... Joy Joy Joy

# 601
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 913
На мен 17-я ми се видя с много малки стъпала и предполагам,ч е е жена

# 602
  • Мнения: 5 614
На мен 17-я ми се видя с много малки стъпала и предполагам,ч е е жена

Трайте сега. Утре вечер ще разберем  Wink

# 603
  • Мнения: X
На мен 17-я ми се видя с много малки стъпала и предполагам,ч е е жена
За такъв мъж гледащ нормално на изневерите на жена си, малки стъпала. То с тия стъпала какво друго да е, ако не мъж под чехъл.  Joy
Той е, ве, ще видите!  Mr. Green

# 604
  • в баира
  • Мнения: 861
Кога нацъкахте 30 страници? До следобяд бяха само 3.  #Crazy

# 605
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 913
На мен 17-я ми се видя с много малки стъпала и предполагам,ч е е жена
За такъв мъж гледащ нормално на изневерите на жена си, малки стъпала. То с тия стъпала какво друго да е, ако не мъж под чехъл.  Joy
Той е, ве, ще видите!  Mr. Green
Joy Joy

# 606
  • София
  • Мнения: 721
ЛилянаЮриеваАнгеловавъзраст:25г.
град:Пловдив
професия:бизнес дама

бизнес дама!!!??? Shocked

# 607
  • Мнения: 2 189
Обаче целия форум се е изсипал тук.
Апропо тоя Пламен от Варна ми е ултра, хипер, мега силно познат от някъде и мира не ми дава от къде.... newsm78

# 608
  • в къщи
  • Мнения: 468
Ама къв е тоя бърдак бе? doh

# 609
  • Мнения: 1 639
Аз вече си имам фавортика .
Легна ми на сърце тази жена , а  сега виждам ,че е и моята задия .  Heart Eyes

# 610
  • Мнения: 1 813
Какво ще кажете за Павел охранителя  Joy
Айде след това и аз ще кажа   Flutter

# 611
  • Sofia
  • Мнения: 321
А на мен маниерите и поведението на Пеньо/Пепи много ми напомня на дъщерята на Апостол Карамитев от филма "Опасен чар" Mr. Green

# 612
  • Мнения: 3 250
На мен 17-я ми се видя с много малки стъпала и предполагам,ч е е жена
То и Пепито до последно ме заблуди, че е жена, ама на - гледаш го петле, пък то кокошка излезе... Mr. Green
Уф,  Grinning стана 5 пъти не мога си пусна отговора-голямо писане...!

# 613
  • София
  • Мнения: 6 744
Добре, че поне Евелина Павлова ни спестиха този път  Crazy

# 614
  • Варна
  • Мнения: 2 942
един глас за Ева  Peace
не вярвах, 4е може да бъдат събрани толкоз идиоти на куп?????!!!!!!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт