Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 748
Почна да се представя Гаро и елате да видите - как ще се избият

# 661
  • Мнения: 941
Хей тая Палома - танцьорката ( беше ми симпатична на пръв поглед) , ма тя с основно образование???

# 662
  • Sofia
  • Мнения: 1 409
При мен е някъде към средата около фолк каналите, т.е.на 37 канал, на негово място преди беше тази ТВ Балканика или нещо такова беше.

# 663
  • Мнения: 748
Отшелника се отцепи
И почна да чете библията, на латиница май ...

# 664
  • Мнения: 2 070
По живия канал отшелника чете на глас библията на английски, лицемер...

# 665
# 666
  • Мнения: 78
Вяра е тризначка . Сестрите и са Надежда и Любов. Срам , но са от моя град - Благоевград. Моите фаворити са Ева , Палома и Боян.

# 667
  • Мнения: 748
Да .. благодаря за поправката

ПС: много е сладка малката не се стърпях Simple Smile

# 668
  • Мнения: 1 415
О, "Голямата уста" ще е по-интересна от самия Брадър...  Peace Около масата ще сядат много интересни хора, някои от които, са ми много любими...  Grinning

# 669
  • Мнения: 748

Какво има тук? На мен ми дава празна страница

Адреса е без последната наклонена

# 670
  • Мнения: 2 550
Хей тая Палома - танцьорката ( беше ми симпатична на пръв поглед) , ма тя с основно образование???

Нормално, на 18 години е.
Сега би трябвало да е 12 клас  Laughing, т.е. все още няма средноSimple Smile

# 671
  • Мнения: 670
КАжете по кой канал пуснаха НОВА+ деееееееееее  Praynig
На мястото,където ви е текло Старакадеми и ВИП брадър..И само за абонати на Евроком Кабел..Май..

# 672
  • Мнения: 2 070
Палома е от Плевен, има сестра и не съм сигурна дали и тя не и е близначка, през май имах лекции при тях, ученички в 11 клас бяха..Сладки такива, свежи и малки души...Няма как да е с друга образование като се има предвид възрастта... И не са ромки, някакви полу никарагуанки или подобно, нищо чудно и нейната сестра да вкарат...

# 673
  • Мнения: 467
Моите фаворити са Ева , Палома и Боян.

Гаро, Тодор и травеститчето също са симпатични. Борислав също не е зле..

# 674
  • София
  • Мнения: 721
На коя фирма сте? По центрум има ли Нова плюс или е само по евроком?

Общи условия

Активация на акаунт