Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 188
Какво ще кажете за Павел охранителя  Joy
Айде след това и аз ще кажа   Flutter
Като разбере ,че целува ПЕНЬО, а не Пепи ще му измрат врапчетата дето са му накацали на... Embarassed....
 Joy Joy Joy
rotfImao rotfImao rotfImao Не мога да спра да се кискам пред монитора...  Mr. Green

# 676
  • София
  • Мнения: 388
При нас /Евроком/ пуснаха Нова+ на мястото на една музикална телевизия, мисля че се казваше Балканика, по нея преди пускаха поп-фолк песни от всички балканки страни. Вече дават предаване, даже смс-и има вече.

# 677
  • Мнения: 2 543
Аз...  Embarassed таковата Embarassed... само да уточня, че този Тодор не е свещеник, а олтарник, което ще рече, че не е ръкоположен, а само подстриган да помага в олтара по време на служби. С други думи - не е поп. Peace

# 678
  • Мнения: 7 467
Тоя цял ден ли ще го слушаме newsm78

# 679
  • Мнения: 1 813
Ухххххх някой да направи 2-ра тема ли вече,баси 35 страници  Shocked

# 680
  • в баира
  • Мнения: 861
Чатът в bigbrother.bg направо ври. Страшна пукотевица.

# 681
  • Мнения: 2 070
От къде се извъдиха толкова вярващи?! Сега ще сядат да си хващат ръцете и да се молят.. Не знам ккаво да кажа - аман или амин...

# 682
  • Мнения: 748
Явно, нова пак се правят

# 683
  • Мнения: 5 513
Защо не мога да гледам online след като съм на Бтк  newsm78
Не ми зарежда, друг има ли такъв проблем  newsm78

# 684
  • Мнения: 1 100
Някой да каже на Лилиту, че вече не е модерна. Има и по-скъпи телефони  Twisted Evil Следващият не го мисля.  Twisted Evil

http://www.o-connect.com/index.php?type=mobile&idMan=13


Как ви звучат към 80 000 за телефон?  Mr. Green

# 685
  • в баира
  • Мнения: 861
Защо не мога да гледам online след като съм на Бтк  newsm78
Не ми зарежда, друг има ли такъв проблем  newsm78
Аз и много други, май.

# 686
  • Мнения: 5 462
Харесва ми много подбора на участниците Mr. Green. Ще има много секс в тая къща... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Да бе много секс ще има , обаче гейски  #Crazy Joy Mr. Green Twisted Evil

# 687
  • Мнения: 748
Диде, трябва да имаш рег и има две връзки , ако не става от едната пробвай с другата, имаше нещо и за версията на медия плейъра

# 688
  • Мнения: 990
В крайна сметка познават ли се Боби и Светла или не ? Защото на мен ми се стори ,че си понамигнаха лекичко... newsm12

# 689
  • София
  • Мнения: 6 744
КАжете по кой канал пуснаха НОВА+ деееееееееее  Praynig
На мястото,където ви е текло Старакадеми и ВИП брадър..И само за абонати на Евроком Кабел..Май..
Мерси Тони, намерих го.
Със сигурност НЕ е на мястото на Скат.Мерси и на Маги все пак   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт