Биг Брадър 3 - 1 част

  • 37 908
  • 1 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofiа
  • Мнения: 3 304
Ау на Волен сидеров брат му много дразнещ значи.Тз, тз, тз колко е важен чете Библията на английски и всички му се кланят да дойде за една молитва
Пфу отвратеняк  Sick

# 691
# 692
  • Мнения: 748
Една молитва не успя да каже като хората

# 693
  • Мнения: 748
Въй това скарида ли е МА, туй е рак ма!! Познайте чии са думите Simple Smile

# 694
  • Мнения: 2 056
Диде, трябва да имаш рег и има две връзки , ако не става от едната пробвай с другата, имаше нещо и за версията на медия плейъра
Добре де, на мен само онази русата пача от рекламата ми показват newsm78

# 695
  • Мнения: 1 002
Лелеееее...
Някой ще ме светне ли, дали го дават безплатно в нета. Чувствам се ощетена, 4е не мога да гледам  Mr. Green
пробвай да отвориш
виндовс медиа player
ottam - open
 - open URL i paste towa
http://212.39.89.250/VipBrother-Live-ADSL-Multicast.nsc
и може и да стане

# 696
  • Мнения: 919
Ау на Волен сидеров брат му много дразнещ значи.Тз, тз, тз колко е важен чете Библията на английски и всички му се кланят да дойде за една молитва
Пфу отвратеняк  Sick

наистина ли му е брат #Crazy #Crazy #Crazy

# 697
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 913
Ее, тази статия разби пазара!
Значи майката на тая Вяра, голямото добро утро, молела за финансова помощ. Наистина както е казано в статията "Пази, Боже, сляпо да прогледа"

# 698
  • Мнения: 748
Шега беше Simple Smile

# 699
  • в баира
  • Мнения: 861
пробвай да отвориш
виндовс медиа player
ottam - open
 - open URL i paste towa
http://212.39.89.250/VipBrother-Live-ADSL-Multicast.nsc
и може и да стане

Не става, пробвах го няколко пъти.

# 700
  • Мнения: 5 513
Диде, трябва да имаш рег и има две връзки , ако не става от едната пробвай с другата, имаше нещо и за версията на медия плейъра

Регистрирах се, от едната връзка не стана, пробвах от другата и след известно време зареди и сега гледам  Hug

# 701
  • Мнения: 748
Тез почват ме нервят с тоз ... Какво само него дават, не гледам английския ББ, че да ми четат Библията на енглиш

# 702
  • Мнения: 525
Някой да каже на Лилиту, че вече не е модерна. Има и по-скъпи телефони  Twisted Evil Следващият не го мисля.  Twisted Evil

http://www.o-connect.com/index.php?type=mobile&idMan=13


Как ви звучат към 80 000 за телефон?  Mr. Green

ТЯ МАЙ КАЗА, ЧЕ СТРУВА 4200 евро

# 703
  • Мнения: 198
Ау на Волен сидеров брат му много дразнещ значи.Тз, тз, тз колко е важен чете Библията на английски и всички му се кланят да дойде за една молитва
Пфу отвратеняк  Sick

наистина ли му е брат #Crazy #Crazy #Crazy

ако му е брат , всичко ми става ясно Sick

# 704
  • Мнения: 670
Три неща ви казах следобед..
И трите са верни..
Ама не четете бееее..

Общи условия

Активация на акаунт