Нова седмица,изпълнена с училищни трепети!

  • 4 950
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 698
Успешна седмица и добри новини!Здраве и усмивки! На всички малки и големи ученици-на добър час, мили деца!

# 16
  • Мнения: 480
Успешна и весела седмица на всички малки и големи ученици!
На тръпнещите мами спокойствие и кураж-децата ви ще се справят блестящо -повече от сигурна съм!
Нанди,радвам се ,че си се сетила за нас!Наистина утре ще пътуваме-колата е готова срещу завидна сума разбира се.Но аз се тревожа за ЕЕГ-то.Да,знам че детето върви напред,виждам го но напоследък по цели нощи не спи.В началото го отдадох на зъбите и взех мерки-пръскала,панадоли-но тя заспива в 21.30 и в 1часа става и иска да играе и да ходи,весела е...и така 2-3часа.Не спи много през деня-сутрин час и следобед час и половина.Та взех да си мисля дали не е наред нещо в главата й.Сигурно ви звучи глупаво....не ми се смейте.
Поне ми олекна като споделих,че в къщи ме обявиха за луда и никой не ме взема насериозно.
Целувки на всички!

# 17
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
aidi4ka, не е никак глупаво, но на ЕЕГ според мен нищо свързано с това няма да излезе. Опитай да я слагаш само веднъж на ден да спи, може да й идва в повече съня и това да е причината. Наталия често ми будува така, но при нея се получава или като е спала повечко следобед, или ако е нещо нервна или е получила много нови впечатления през деня. Аз по тази причина понеже си я усещам, преди да легне в такива моменти й давам Валерианахил. Щом не плаче си късметлийка Wink
И на Наталия й беше пръв ден на градината, както обикновено е искала да е сама, хленчела и....абе както обикновено. Госпожата се надява да свикне, пък аз нали си я знам че е такава и в къщи.... Sad

# 18
  • Мнения: 2 242
Здравейте всичкиии!
Ако някой все още ме помни, стискам палци на учениците (и майките им) да се справят. А и да не ме помните пак ви стискам палци. Върнахме се от почивка 2 седмици и сега с нови сили ще пиша. Прекарахме чудесно в Рибарица (е, не само там разбира се) и сега отново започнахме рехабилитациите с пълна пара. Виждам че времето предразполага разговори за училище, градини, ясли... Та реших да ви помоля да ме упътите къде из форума мога да прочета за необходими документи и процедури за какндидатстване в детскя ясла (още сме на 1г. 4м.) Мноого ще съм ви благодарен. Желая още веднъж чудесна седмица на всички.

# 19
  • Мнения: 4 585
         Добре си се завърнал, Sadman!
    Помагай да успокоим мамите, че те се изприщиха покрай първия учебен ден.

# 20
  • Мнения: 2 543
Още една изприщена!!! Mr. Green

И Йоан е от днес на градина! Аз, както се знае, се тревожех за това как ще мине, но тревогите ми се оказаха напразни. Йоан влезе в градината без да се обръща назад. Подозирам, че бързаше да закуси. Wink Ще видим как е бил със спането, че този летен режим... Та така, новата учебна година започна и за нас! bowuu

На всички останали дечица, и особено на Наталия на Любознателна, пожелавам бързо да свикнат и да са много радостни и те, и родителите им!  bouquet

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Sadman, добре дошъл!
  Вие с Wolf винаги намирате начин "да ни свалите на земята", когато е нужно  Mr. Green
  Относно документите за ясла, погледни в НАШИТЕ ДЕЦА, започни от закованите теми в началото, там има доста инфо.

 
  На всички ученички и ученици Hug - много слънчеви дни и усмивки в градините и яслите. Само хубави емоции и внимателни моля другарки  Wink и по - малко сълзи за мамите!

  Ние сме в София. Тръгнахме много набързо вчера вечерта и ще останем само един - два дни. Поводът е нова работа на мъж ми, ама няма да казвам сега - ако стане, тогава ще се хваля! Хубавото е, че вече и тук имам Интернет, така че ще съм на линия днес и утре!

# 22
  • Мнения: 2 242
Wolf, и да се изприщват няма проблем. Кремчета против изприщване колкото щеш. (Е, те май са за бебешки дупета, ама все трябва да подействат) Laughing
Мамчета, я си спомнете вашият първи учебен ден. На мен поне навремето (лелеееее че отдавна беше) от нови впечатление не ми остана време да ми домъчнее за в къщи. Всеки е минал по този път. Ще се справят дечицата ви. Вярвайте им. А тревогите на родителите... ми те нали за това са родители - да се тревожат.
Божееее, какви ли ще ги приказвам ако и ние тръгнем на училище... newsm78
Simple Smile

# 23
  • Мнения: 816
Весела и радостна седмица и от нас.
И Евка днес потегли с радост на детска градина. Хрисито цял ден обикаля апартамента и вика какка-какка Mr. Green голямо търсене падна.
Момичета, искам да ви напиша телефон за връзка с нащето читалище Добри Чинтолов. Там има арт-терапия за дечица с двигателни, речеви и общителни проблеми, може на някой да му се стори интересно.Ето го:
02/9696759 - Таня Кутузова.
Още един път - бъдете здрави  bouquet

# 24
  • Мнения: 4 585
   Ето аз как тръгнах 1 година по-рано на детска градина. Тогава много обичах да ям. /сега обичам да ям много/.
   Ден І- Мама ме води. Запомних пътя. Мама тръгна на работа. И аз си тръгвам. Викат след мен. Ще викат, викат и ще млъкнат. Следва сам в къщи 1.
   Ден ІІ- Казаха ми че има закуска. Изядохя. Взех 1 пържена с яйца филия за из път. Аз си тръгвам. Викат след мен. Следва сам в къщи 2.
  Ден ІІІ- казаха ми за обяда.
  Ден ІV- Казаха ми за закуската след спането- Е, то няма за кога да си ходя.
                Пожелавам Ви приятна и спокойна вечер с любимите Ви хора покрай Вас

# 25
  • Мнения: 1 193
Wolf както винаги разведрява обстановката.Аз нищо не си спомням. Весела и ползотворна седмица за всички новобранци по ясли и детски градини.успешно ЕЕГ за Айдичка,то май и ние ще правим пак,нещо не ми харесва детето точно преди заспиване.Та ще видим тази работа.
Искрица Надежда ми напълни душата със снимките.Радост за окото.Надявам се иначе да си добре.
Много целувки на бебочетата на мама Иги и Надето.

# 26
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
За детските ясли намерих това:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89180.0
Джипито трябва най-добре да знае.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 884
Слънчева есенна седмичка и от мен!
Нашата детска градина почиваше 4 дни заради ремонтна дейност, и сега имам опасения, че Бобо е позабравил ангажиментите си да я посещава редовно. Сега го чакам свекитата да ми го докарат от село, че беше последните няколко дни там.
Няма с какво да се похваля...
Валенце, радвам се за теб и Буби за успешния старт. Да ни пишеш само хубави неща занапред.

На всички малки и големи момичета и момчета пожелавам да са здравички и послушни!

# 28
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте на всички!
Не съм се вписвала скоро,но започнах работа,на смени съм и почти не ми остава време да седна на комп.Всички сме добре!В събота имахме празник на фирмата.Ето малко снимки http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=19238&AlbumId=67276
Дано в сряда ми остане повече време да ви пиша.Много успех на всички ученици! Peace
Поздрави!   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 333
Габи, честита нова работа! Нека ти е доходоносна,интерсна и приятна! Успех на Бобо на детската-пак ще му е интересно сигурна съм Simple Smile

Марги, честито завръщане на работа! Нека малкият е здрав и не се налага да излизаш в болничен  Praynig
Партито е било на много високо ниво, а купона страхотен... като гледам колко звезди са били поканени  Wink

Ние пак опитваме с рехабилитация... с нова рехабилитаторка и Мими се дере от рев, но тя не й прощава и щади... не ми дава и на мен да я гушна и успокоя  Cry но после като приключи с мачкането и Мима спа като къпана цели 2 часа - нещо което никога не ми е правила през деня. Беше съсипана милата, а не й правиха нищо съществено. Отново се наслушал колко е зле детето ми и как по-добре било да го оставим в дом, но все пак ние сме си решавали дали ще се нагърбим с този тежък живот или не. Като почна да цитира наименования на мускули, мускулни групи (всичките липсвали на Мими), рефлекси дето трябвало да изчезнат много отдавна , а тя ги има и аз пак се сринах. Ще опитаме пък каквото Мими покаже. Всичко както знаем зависи единствено и само от нея.
Нека БОГ и даде сили и желание за подобрение  Praynig
Бъдете в мислите си с нас и ни подкрепете, моля Ви!!!

Общи условия

Активация на акаунт