Детски хипермаркет в Скай сити мол?

  • 13 344
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 896
И аз като Реtинка съм доста разочарована от Хиполенд.Вчера отидох с големи надежди, защото в все още не мога да намеря подходящ магазин за всичко за детето на едно място-обикалям няколко магазина на всяка пазаруване.Всичките неща или 95% от тях са боклуци

E, Малечко на Константин Величков не те ли кефи? Там има всичко на едно място и е качествено.

# 16
  • Мнения: 988
Малечко е за определена категория данъкоплатци, да ме прощавате...

# 17
  • София
  • Мнения: 11 710
Малечко е за определена категория данъкоплатци, да ме прощавате...
Съгласна съм,макар да съм пазарувала от там /не дрехи/!Неоснователно високи са цените на дрехите!Същите на други места съм ги виждала с 20-30% по евтино!А когато си с две деца тези 20-30% не са съвсем без значение!
Иначе съм съгласна,че има всичко и при добро желание са и любезни!

# 18
  • Мнения: 2 663
И аз като Реtинка съм доста разочарована от Хиполенд.Вчера отидох с големи надежди, защото в все още не мога да намеря подходящ магазин за всичко за детето на едно място-обикалям няколко магазина на всяка пазаруване.Всичките неща или 95% от тях са боклуци

E, Малечко на Константин Величков не те ли кефи? Там има всичко на едно място и е качествено.

Съгласна съм, но магазина грам не ме кефи, защото един ден отивам до там (като живея на 26км) бременна ,за да им дам скромната сума от 5000 лв примерно, искайки да си купя всичко за детето - легло,скрин,количка....а бе всичко и някаква мърла ( не искам да ме хулите ,за изказването аз за мен съм си права) ми се надува и ми чупи стойки,чакам я 10 мин да ми обърне внимание при празен магазин и при въпроса ми дали все пак ще получа внимание чак ми се и скара...аре няма нужда....!!!Обслужването им е 0 !!!Ако нещо ми се налага да купя от там пращам мъжа ми и то в краен случай ,ако никъде го няма!!!

# 19
  • Мнения: 47 986
на мен също не ми харесаха особено дрехите в хиполенд,обаче ми харесаха обувките-има барби,бенетон и сандик,все на много добри цени и голямо разнообразие-ходихме до магазинчето на плиска за ботушки барби,но имаше само 2-3 модела маратонки,а тук имаше и ботуши,и маратонки,и пантофки!за малкия имаше бенетон обувчици по 33-45 лв,което е много добре в сравнение с обувчиците на к и к например Simple Smile,имаше много играчки,както и разни  неща за бебета-колички,чанти,шишета,легла и т.н.,и продавачките бяха много любезни(поне като за първи ден,по-нататък ще видим Wink)
за бебета има колички ,столчета и легла бертони,чиполино и хаук,други не видях,но пък са изложени и можеш спокойно да избираш и модели и цветове,не като по каталог,а бебешките нещица бяха канпол бебе и бейби нова newsm78,обаче добри цени,бебешки играчки имаше и чико,и всякакви други,имаше играчки на повечето известни марки(без маттел и др които ги имаше долу в бонжур например),бебешки храни нямаше...
иначе други магазини-най различни,бонжур,колев и колев,германос,това ми е в главата,за дрехите-не ги разгледах че бях с децата,има доста магазини за обувки,някаква готина оптика(не знам каква че не нося очила,но майка ми се заби там да гледа 2 часа),боулинг на горните 2 етажа,детски кът за 2-7 години(много хубав и голям ми се видя,по 4 лв на час)...имах някъде едни брошурки,ако ги изровя или мина днес,ще пиша по-подробно какви магазини има....иначе не е кой знае какво  мола,поне според мен

# 20
  • Мнения: 195
И аз като Реtинка съм доста разочарована от Хиполенд.Вчера отидох с големи надежди, защото в все още не мога да намеря подходящ магазин за всичко за детето на едно място-обикалям няколко магазина на всяка пазаруване.Всичките неща или 95% от тях са боклуци

E, Малечко на Константин Величков не те ли кефи? Там има всичко на едно място и е качествено.

Съгласна съм, но магазина грам не ме кефи, защото един ден отивам до там (като живея на 26км) бременна ,за да им дам скромната сума от 5000 лв примерно, искайки да си купя всичко за детето - легло,скрин,количка....а бе всичко и някаква мърла ( не искам да ме хулите ,за изказването аз за мен съм си права) ми се надува и ми чупи стойки,чакам я 10 мин да ми обърне внимание при празен магазин и при въпроса ми дали все пак ще получа внимание чак ми се и скара...аре няма нужда....!!!Обслужването им е 0 !!!Ако нещо ми се налага да купя от там пращам мъжа ми и то в краен случай ,ако никъде го няма!!!

Ако те видят с нещо,което не си купил от тях,го изкарват пълен боклук.Количките Куини били боклук.Дрехите на Премама не са качествени.За обувките,които продават също имаше коментари,но не помня с кои ги сравниха.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 710
Ако те видят с нещо,което не си купил от тях,го изкарват пълен боклук.Количките Куини били боклук.Дрехите на Премама не са качествени.За обувките,които продават също имаше коментари,но не помня с кои ги сравниха.
Абсолютно съгласна съм! PeaceТова е политика на магазина,фирмено обучение или както искате го наречете,но за мен е нелоялна търговия!Просто са се ояли.
В нито един друг магазин не съм чувала такива приказки за боклуци,единствено при тях.
За нищо на света не могат да ме убедят,че артикулите на НеоНато /колички,столчета,кошници/ са по-хубави от Чико!!!!Ама не,нали те са представителите за БГ!

# 22
  • Мнения: 2 663
Ако те видят с нещо,което не си купил от тях,го изкарват пълен боклук.Количките Куини били боклук.Дрехите на Премама не са качествени.За обувките,които продават също имаше коментари,но не помня с кои ги сравниха.
Абсолютно съгласна съм! PeaceТова е политика на магазина,фирмено обучение или както искате го наречете,но за мен е нелоялна търговия!Просто са се ояли.
В нито един друг магазин не съм чувала такива приказки за боклуци,единствено при тях.
За нищо на света не могат да ме убедят,че артикулите на НеоНато /колички,столчета,кошници/ са по-хубави от Чико!!!!Ама не,нали те са представителите за БГ!

И аз подкрепям казаното от вас на 100%
Когато попитах за количките на Чико ми ги изкараха адския боклук и за Куинито също-точно както си го казала Danny

# 23
  • Мнения: 2 673
   Да, с мен се случи същото..търсех количка за нероденото..Казаха ми, че не предлагат ЕдиКаква си, защото давали дефекти на 6-ия месец...Също и за шишетата - понеже предлагат Бебе Комфорт ми обясниха, че Др Браун, не струва..та затова не го зареждали. Е, в крайна сметка взех си прах за пране, пък от ЧИКО магазина си взех едрите неща и - готово!!

# 24
  • Мнения: 346
МОже ли някой да ми каже какво е работното време на  Скай Сити Мол  Praynig Инатересува ме по конкретно вечер до колко работи  newsm78

# 25
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Търговски център 10- 22 ч.
Фантастико 7,30-22
развлекателен център 0-24
 Wink

# 26
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Търговски център 10- 22 ч.
Фантастико 7,30-22
развлекателен център 0-24
 Wink
Какво представлява развлекателния център?
Нещо за децата ли или за големите

# 27
  • Мнения: 988
С това работно време според мен е за големите  Wink боулинг и т.н.

# 28
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
С това работно време според мен е за големите  Wink боулинг и т.н.
точно така..боулинг, билярд, флипер, джаги, огромна компютърна зала със 100 РС-та...абе готино е ....беше пълно с хлапета Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 3 856
Ако те видят с нещо,което не си купил от тях,го изкарват пълен боклук.Количките Куини били боклук.Дрехите на Премама не са качествени.За обувките,които продават също имаше коментари,но не помня с кои ги сравниха.
Абсолютно съгласна съм! PeaceТова е политика на магазина,фирмено обучение или както искате го наречете,но за мен е нелоялна търговия!Просто са се ояли.
В нито един друг магазин не съм чувала такива приказки за боклуци,единствено при тях.
За нищо на света не могат да ме убедят,че артикулите на НеоНато /колички,столчета,кошници/ са по-хубави от Чико!!!!Ама не,нали те са представителите за БГ!
Аз също не пазарувам от там поради тези причини - оплюване на всичко,което не продават те.В цяла Италия най-известната фирма е Чико,а магазините Чиколандия с развлекателен център са най-популярното място за празнуване на детски празници и за игра.А Неонато - ами не зная италиянците знаят ли,че има такава марка.В Малечко правят никому неизвестни марки "гранде марки" и ги продават на гранде цени.

Общи условия

Активация на акаунт