Любители на кучета-111 Коледна тема

  • 23 614
  • 769
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 906
Честит да е този пухкав Чарли! Много щастливи моменти да имате с него 🤗
Мери тази топка пак много е издържала. Едно време от една сергия взимах такива на Макс и докато стигнем у дома топка нямаше 😂
Мама Мартина като гледам твоето магаре е същия глезан като моето магаре.. Че и на размери са си един калибър 🤗

ПП: Момичета, доближаваме края на темата, а аз утре съм на работа. Ще мога да направя колаж и да пусна нова тема чак късно вечерта. Ако някоя от вас има желание и стигнем през деня 50та страница нека я направи и пусне линка.

# 706
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Туиг, от къде я взе тази топка?

Подарък ни е от една томбола в курса, на който сме записани. Организира го "Моето куче" . Мога да питам конкретно кой е правил топката, но с подръчни материали нещо подобно може да се стегне и на домашно. Идеята е да се сложат гранулите вътре, така че кучето да търси храната, а едновременно с това и да играе. Изгражда увереност в него.

След като се бори повече от десет минути като прасе с тикви, сега спи до мен на кравай.

Сиви, разкошни сте!

# 707
  • София/Перник
  • Мнения: 982
Забравих да кажа, че всички сте поканени 😀. Сега се чудя какво да правя остатъка. Хапна малко и до там. Предпочете лакомства.
Приемам идеи ☺, но поне си начесахме крастата да му купим торта.

# 708
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
А аз забравих да ви поздравя! Та ето сега го правя с пожелание да сте здрави и да сте дълги години заедно!

Последна редакция: ср, 06 яну 2021, 12:51 от `ТуиГ

# 709
  • Мнения: 2 445
Чарли!Неустоим ,пухкав сладур!Честити две годинки!Тортата е прекрасна, "спящата хубавица" не би и простила...

# 710
  • Мнения: 977
Честит да си Чарли,дълги години щастие с твоите хора ти желааем! Heart
Сиви,абсолютен глезан,ако има как да се гуши в мен 24/7 ще е най-добре Joy

# 711
  • Мнения: 1 715
Момичета, днес забелязвам, че Арис има някаква жълтеникава гноеподобна течност при пениса. Първо забелязах по-рано през деня и реших, че е случайност, но и сега проверих и си има. На 7,5 месеца е вече. Имате ли идея какво е? Нормално ли е, признак на някакво полово съзряване ли е или да ходим спешно до доки?


Ето го и него, уморен след разходката в неделя 🥰🥰🥰

# 712
  • Мнения: 1 068
Моят е на 10 месеца, бая полово съзрява и се заиграва, но не е имал подобни неща. Ако го оприличаваш на гной по-добре направи един контролен преглед.
Галски, ЧРД на пухче Чарли! Откъде е тортата, че аз съм замислила да поръчвам?

# 713
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Чарли
Merryhristowa за кане корсо не е ли по-добре килимчето ,че тази топка за тези големи муцуни не знам дали става и за това не вземам на Луци-иначе при нас дърветата са на почит.

Момичета според вас как е Луци като килограми?Гони към 45–48кг и не искам да е като дебелите корсота по 70-80кг ,а да си е в стандартите от 50кг ,но в групите за кане корсо във фейсбук голямо обиждане го обиждат ,а на мен така ми допада защото колкото по-дебел е толкова по-неприятно е за него и здравословно и физически,а и си хапва доста /около 1,5кг барф основа и отделно допълнителни нещица/,но е и много активен и си го поддържам към силови тренировки.



# 714
  • Мнения: 977
Честит рожден ден на Чарли
Merryhristowa за кане корсо не е ли по-добре килимчето ,че тази топка за тези големи муцуни не знам дали става и за това не вземам на Луци-иначе при нас дърветата са на почит.

Момичета според вас как е Луци като килограми?Гони към 45–48кг и не искам да е като дебелите корсота по 70-80кг ,а да си е в стандартите от 50кг ,но в групите за кане корсо във фейсбук голямо обиждане го обиждат ,а на мен така ми допада защото колкото по-дебел е толкова по-неприятно е за него и здравословно и физически,а и си хапва доста /около 1,5кг барф основа и отделно допълнителни нещица/,но е и много активен и си го поддържам към силови тренировки.




Кой го е заобиждал този прекрасник..я им тегли по една хубава българска Blush Много си е красиво момчето! Heart Eyes

# 715
  • sf
  • Мнения: 10 141
Я им тегли една на тия във фейса, екстра си е Луци 😍
Аз от няколко групи се махнах, защото обиждаха щръкналите му уши и "нечистокръвието му".

# 716
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Глупости, обожавам Нейо ❤

Честит ден на Чарли, много игриви и щастливи дни ти пожелаваме 🥳❤

Пазих ги за новата тема, ама не мога и нямам търпение да споделя с вас моето двойно щастие ❤❤

# 717
  • sf
  • Мнения: 10 141
Малеее, Бизу изглежда като дого аржентино до Каду 🤣😍😘

# 718
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Малеее, Бизу изглежда като дого аржентино до Каду 🤣😍😘

😄😄😄😄😄

# 719
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Честит Рожден Ден, Чарли!!! Много здраве, пухкавост и радост ти желаем!!!
Не мога да не отбележа, че в тази тема са най-красивите и породисти представители на породите си!!!

Общи условия

Активация на акаунт