Астрология - 19 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 35 731
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 256
Sotis, Светла Балтова колко лв взима и каква е процедурата?

Не съм клиент на астролози, за радост нямам нужда.
Препоръчах трима колеги, за които знам, че са медицински астролози и имат нужния ценз.

# 181
  • Мнения: 4 706
Какво човек трябва да прави/мисли, когато има Сатурнов възврат? Има ли нещо специално, върху което да се съсредоточи?

# 182
  • Мнения: 3 256
Няма нищо фатално в сатурновия възврат, някои и по-безпроблемно го карат. При мен беше един от най-спокойните, инертни и безгрижни периоди в живота. Възвратът може да постави на дневен ред темите, с които е свързан Сатурн в наталната карта. При теб вече се усеща, напоследък доста си се съсредоточила върху седмодомни въпроси.

Сатурн обича планиране и стратегии, да не се избързва. Направи си списък с приоритети за близките N години или поне до следващия му цикъл, когато прави квадратура към наталното си място (някъде около 7 години).

Първото сатурново завръщане бележи началото на зрелостта. Човек още е млад, но постепенно се подготвя за навлизане в по-зряла възраст.

# 183
  • Мнения: 4 706
На дневен ред какво значи?  При мен засега е само в мислите и желанията, но не и в реалността, ако имаше наистина събития по 7ми дом нямаше толкова да го мисля и да съм се съсредоточила
Има ли нещо, което мога да направя, за да се реализират нещата, които искам?

Последна редакция: нд, 17 яну 2021, 20:06 от ~Канела~

# 184
  • Мнения: 3 256
Има ли нещо, което мога да направя, за да се реализират нещата, които искам?

Астрологията не е магическа пръчица, всеки сам трябва да открие пътя си.
Ако смяташ, че не ти се получават нещата и не можеш да се справиш сама, потърси алтернативна терапия.
Сега е модерно да се ходи по семейни констелации и друг тип групови терапии. Най-малкото ще си смениш средата, ще се запознаеш с интересни хора... По-нататък, когато се смекчат рестрикциите.

# 185
  • SF
  • Мнения: 21 096
Аз съм доста любпитна за тези констелации. Ако има такава тема във форума или можете да ми кажете нещо по въпроса, можете да ми пишете на лични.

# 186
  • Мнения: 3 256
Не съм посещавала, но виждам, че става все по-популярно, включително и сред астролози.
Предполагам, че в София има повече специалисти и се провеждат такива терапии.
Има и книги по темата, те са с психологическа насоченост. Алтернативен начин да се изследват родовите връзки, включително и скрити травми, които не са били "отработени" в рода, както е прието да се казва.

# 187
  • Мнения: 189
Здравейте! Днес е най-важния ден в живота ми, ще премина през трансфер на ембрионче! Моля ви за поне две думи, виждате ли успех?🍀
Благодаря ви!

# 188
  • Мнения: 447
bibi, желая ти успех!
Изкушавате ли се да разцъквате карти на спортисти? На пример Юзуру Ханию, който е като слязъл от Олимп сред хората полубог, има два златни олимпийски медала, като състезанията са на една и съща дата през четири години, опозиция правеше там май слънцето на важна точка. Христо Марков,  който също е изключително харизамтичен човек, като статуя от Древна Гърция, печели медал и след точно 12 години отново олимпийско злато като треньор. Естествено цикълът на Юпитер е дванадесетгодишен - тригон към Слънцето, но има мунданен съвпад на първата дата на Сатурн и Уран в квадрат с натален Марс. Изобщо при спортистите и провалът, и успехът се крият зад някой тежък транзит.

# 189
  • Мнения: 1 750
Аз пък харесвам тениса и от време на време поглеждам картите на хората в този спорт. На първата ни мъжка ракета Слънцето е в съвпад с неподвижната звезда Алгол в 25-ия градус на Телец и почти винаги сам си реже клона ,на който седи,т.е сам си е виновен за провалите.

# 190
# 191
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Доста осезаемо се усеща съвпада Марс/Уран в квадрат с Юпитер - при мен и хора около мен.

# 192
  • София
  • Мнения: 1 355
Днес ми хрумна нещо... Бихте ли ми казали, когато видите една натална карта за първи път, можете ли да разберете какъв пол е притежателят й - мъж или жена. И по какво?

# 193
  • Мнения: 3 256
Невъзможно е. Не и с методи от западната астрология, включително антична/традиционна.
Додекатеморията в това отношение се е доказала като неработеща техника.

В Джьотиш има техники, но те се ползват за допълнително прецизиране. И е много сложно.

# 194
  • Мнения: 362
Може и с методи от античната астрология, като се използва хороскопа на зачатието, но не е нужно. Колкото до додекадемориите, те се използват за да се прецени, дали могат да подсилят някои планети, или обратно..
Но е възможно нещо друго, ако познаваш добре дадена личност и тази личност даде данни за изготвяне на хороскоп, които са фалшиви, то може да се разбере че си подведен и данните са фалшиви. Същото е и с хорарните карти, има начини за определяне, дали питащият наистина е попаднал в определена ситуация, или с две думи картата трябва да отразява естеството на въпроса.

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 19:15 от eleida

Общи условия

Активация на акаунт