Астрология - 19 тема (преди да попитате - прегледайте 1 пост)

  • 36 072
  • 737
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 922
Здравейте дами,
имам отговор от астролог по темата, но бих искала да попитам и вас. Според вас, на какво се дължи, това мое непостоянство в работата?
Здравей. Действително си добър служител, упорит, целенасочен (козирог на върха на 10 дом), но срещаш трудности поради няколко причини. Нептун в 10 дом не е добре разположен, освен ако професията не е свързана с изкуство, духовни практики, грижа за другите, морско дело. За административна работа никак не е добре. Другата причина е, че У10 дом Сатурн е в съвпад с Уран в подвижен знак и в опозиция с Марс. Винаги има някакво напрежение в работата и от там чести промени.

# 76
  • Мнения: 445
Събуждам се аз с протекъл бойлер и изгоряла крушка на лампата и какво да видя... транзитен Уран и Лилит в точен съвпад с Асцендента ми...
Предстои ми и нов солар и то точно на пълнолунието вдругиден.

Последна редакция: пн, 28 дек 2020, 13:52 от Charmante

# 77
  • Мнения: 4 706
Аз не разбирам как така ваксините са ок според астрологията и те дойдоха, но пак според планетите пандемията няма да свърши догодина?

# 78
  • Мнения: 3 922
При положение, че ваксините не са задължителни и съответно малкият процент от хората, които желаят да си сложат, няма да е изненадващо пандемията да продължи в близките години.

# 79
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Събуждам се аз с протекъл бойлер и изгоряла крушка на лампата и какво да видя... транзитен Уран и Лилит в точен съвпад с Асцендента ми...
Предстои ми и нов солар и то точно на пълнолунието вдругиден. Какво мислите за новия ми солар?
Скрит текст:

Той Уран не е на АС-а ти от вчера Simple Smile

# 80
  • Мнения: 445
Събуждам се аз с протекъл бойлер и изгоряла крушка на лампата и какво да видя... транзитен Уран и Лилит в точен съвпад с Асцендента ми...
Предстои ми и нов солар и то точно на пълнолунието вдругиден. Какво мислите за новия ми солар?
Скрит текст:

Той Уран не е на АС-а ти от вчера Simple Smile
Така е, но тази седмица е в точен съвпад по градуси.

# 81
  • Мнения: 4 706
При положение, че ваксините не са задължителни и съответно малкият процент от хората, които желаят да си сложат, няма да е изненадващо пандемията да продължи в близките години.
Близките години ? Аз вече отписах 2021, но се надявах поне 2022 да е по-добра....
Мисля си как 2019 ми беше много ужасна година и имах огромни надежди за 2020, а тя се оказа съсипваща и много по-лоша от 2019. Та не искам да си представям 2021.

# 82
  • Мнения: 3 879
Не се настройвай така. За 2021 всички казват, че ще е по-добра от 2020. Да, няма да липсва напрежение, но самата година е с различна вибрация.

# 83
  • София
  • Мнения: 877
Здравей. Действително си добър служител, упорит, целенасочен (козирог на върха на 10 дом), но срещаш трудности поради няколко причини. Нептун в 10 дом не е добре разположен, освен ако професията не е свързана с изкуство, духовни практики, грижа за другите, морско дело. За административна работа никак не е добре. Другата причина е, че У10 дом Сатурн е в съвпад с Уран в подвижен знак и в опозиция с Марс. Винаги има някакво напрежение в работата и от там чести промени.
Благодаря много за отделеното време и отговора! Simple Smile
Занимавам се с изкуство.
Астрологът каза, че ще е трудно да се застоя на едно място, имам "неосъзната вътрешна потребност за контрол над нещата" и да стартирам нещо свое е добър вариант.

# 84
  • Мнения: 3 305
Погледнах набързо картата.
С този голям огнен тригон и съвпад на Раху, Юпитер и Венера в изгряващия знак вероятно си максималист.
За класически вид непостоянство според мен не става въпрос, по-скоро бързо се отегчаваш, когато даден проект не отговаря на твоите очаквания, а ти си слагаш много висока летва. И с голям ентусиазъм се насочваш към ново предизвикателство.

За периодични обрати в професията може да допринася опозицията на Сатурн с Марс, имайки предвид, че Сатурн управлява Медиум Цели, а Марс е управител на Асцендента. Ако часът ти на раждане не е ректифициран или няма вярна ректификация, при евентуално изместване в края на Стрелец влиянието на Сатурн по-силно ще се усеща. А и освен това Сатурн като управител на МС не ми се връзва с избраното професионално поприще, нищо общо няма с изкуството. Може да се приеме и Нептун, но той е вторичен сигнификатор. Нептун в 10 дом съм виждала и в карти на сезонни работници, и на водопроводчици, т.е. много далеч от висшите му проявления – изкуство и медицина. Професията се определя по сигнификатори с първостепенно значение, не по вторични такива.

А когато от астролог се дават препоръки да стартираш свой проект, задължително трябва да се види дали таймингът е подходящ за такова решение. И да се посочат по-удачни варианти, с конкретизация на периоди.

Последна редакция: вт, 29 дек 2020, 01:10 от Sotis

# 85
  • София
  • Мнения: 877
Благодаря, Sotis!
По принцип това е часа, който знам от моята майка. Не ми е правена ректификация.
Предложиха ми и вариант за изготвяне на такъв хороскоп, като казаха, че сферите към които съм се насочила са много подходящи и през следващата година ще имам много добри възможности за целта.  
Бих казала, че имам няколко незавършени дела, които са по-скоро в сферата на обучението, но когато се отнася за работа, която харесвам и обичам нещата не стоят така.
За годините стаж попадах на няколко места на които ми предлагаха необходимото разнообразие и бих останала там много, много дълго време.
На всяко едно място след постъпването са ми се случвали промени от различно естество, които не са зависели от мен.
По принцип се занимавам с илюстрация, анимациионна режисура и дизайн на детски играчки и сувенири. Считам, че тези неща, сами по себе си ми носят нужното разнообразие.

Последна редакция: вт, 29 дек 2020, 05:36 от Mira_X

# 86
  • Мнения: 3 305
Ами щом има толкова професионални астролози, които работят без проверка на часа, всеки да си носи неговата отговорност.

Случвало ми се е при уж точен час, който рядко бива точен "по спомени на мама", след ректификация да се получи отклонение от порядъка на 20-25 минути. Имай предвид, че Медиум Цели се мести с по 1 градус на всеки 4 минути, напред и назад. Затова те запитах дали ти е точен часът и дали е правена проверка. Сатурн при теб не може да бъде сигнификатор на професията. Той може да оказва влияние върху обстоятелствата, но не и върху естеството на заниманията. Винаги ми е било чудна как тълкуват тия карти, когато не могат правилно да определят сигнификаторите на темата.

За прогноза, ако се обърнеш към същия астролог, си искай прецизна проверка на часа, стига да знае как се прави. Но ако работи само с транзити и прогресии, може и да я прескочи.

# 87
  • София
  • Мнения: 877
Благодаря!
Ще се замисля по въпроса, но възможно ли е в общината да разполагат с точния час?
Ориентировъчно, колко струва такава услуга и може ли да ми препоръчате човек, който се справя добре с такива задачи! Който желае, може да даде отговор в съобщение.

# 88
  • Мнения: 3 305
Обикновено такава проверка се прави на база ориентировъчен час – от регистъра в общината или по спомени на майката. А цената зависи от астролога и най-вече от диапазона, в който се проверява, т.е. зависи дали е в рамките на един час, два, три или няколко, но в интерес на истината почти не съм чувала за астролози, които да могат да направят читава ректификация в голям диапазон на неизвестност. Това е изключителен обем работа и е по-сложно от самия анализ. Цената за ректификация в рамките на не повече от час е колкото цената на анализа, може да бъде и малко по-малко.

За общи приказки вършат работа и карти с ориентировъчни часове, да речем с точност до 10-15 минути, стига да няма гранични оси – Асцендент и Медиум Цели. Във Вашия случай се замислих, тъй като Медиум Цели и в 3 градуса Козирог и при едно отклонение от 12-15 минути /към по-ранен час/ би могло да мине и в края на Стрелец. А за една професионална прогноза това е от ключово значение – както за наталния анализ, така и за прогностичната част. Не мога да си представя как някои астролози работят с непроверени часове, едно към гьотере. Или ги засичат само по транзити, това е твърде несериозно.

Отделно услуга за прецизиране на часа не Ви препоръчвам да търсите, тъй като въпросната ректификация се прави с определени цели и ще е нужна само на астролога, който ще работи по Вашата карта. За друг колега няма да свърши полезна работа – той или ще я отхвърли и ще направи собствена проверка, или ще работи без никаква проверка по изначално подаден час /ориентировъчен/. Да си направите ректификация при един астролог, за да идете с получения час при друг консултант, е напълно безсмислено занимание.

# 89
  • Мнения: 1 193
Здравейте дами,
имам отговор от астролог по темата, но бих искала да попитам и вас. Според вас, на какво се дължи, това мое непостоянство в работата? В смисъл, често по независещи от мен причини се налага да се разделя с дадено студио. Да не звучи, като самохвалство, но съм усърден и упорит работяга и често си откарвам овъртайм. Това непостоянство много ме тормози и тревожи, а донякъде и демотивира.
Май единствения вариант е да започна нещо свое.

Според мен е от управителя на МЦ Сатурн в подвижен знак като Стрелец. Освен това управителя на АЦ Марс е в опозиция със Сатурн. Това според мен води до конфликти с авторитетите/работодателите. Различни виждания как да се извършва работата.
Според мен може да имаш късмет ако създадеш нещо свое. Овенът (АЦ) е голям индивидуалист. Имаш Венера в първи дом, която обича да се занимава с красота и изкуства, съвпад с Юпитер, който би повлиял позитивно. Телец на върха на втори дом (това е и слънчевия ти знак) определено можеш да си изкарваш парите с изкуство. Рисуване, също скулптуритане, изработване на красиви бижута, грънчарство и т.н. са все телешки дейности. Плюс това имаш Нептун в 10 дом, който носи вдъхновение, но също непостоянство. Често не знаеш какво искаш или кой път да поемеш.

Общи условия

Активация на акаунт