Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 55/

  • 24 088
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
  • Мнения: 2 130
Алекс, заповай да плетеш вечерно време, докато чакаш онзи да дойде 😂😂 Плетеш шушони, продаваш ги на съседна Турция, от там Ханде ги харесва, започва да купува... Феновете й се зарибяват по тях и хоп - ще си новата Айфер на шушоните 😂

# 723
  • Мнения: 2 047
Алекс ти от декември а аз какво да кажа като при мен започват от димитров ден та до края на януари

# 724
# 725
  • София
  • Мнения: 13 692
Племеницата на Ханде се казва Айлин-Мави. Кръстена е на починалата им майка Айлин.
Много красиво детенце. Метнало се е на леля си. Тя и сестра и е хубава със сини очи, но лелята е по-хубава.
Да е живо и здраво това мъниче. А на лелята пожелавам да си роди още по-красиво детенце.

# 726
# 727
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Цитат на: mari08
Ревнува ли Еда, и ако да, защо, а ако не  - пак защо...
Joy Joy Joy
Което между другото ме навежда на мисълта, че според договора изготвен от Еда, Серкан все пак не е лишен от правото си да задава въпроса Защо Joy

Сани и ти ли като Алекс, хубавото е, че при вас поводите са накуп и никого няма да пропуснете да поздравите . Joy

# 728
  • Мнения: 2 047
Май са снимали на автогарата

# 729
  • Мнения: 9 366
Едно мокро Али ви кани в новата тема




https://www.bg-mamma.com/?topic=1280818.new#new

# 730
  • Кърджали
  • Мнения: 10 365
sani1212, и при теб не е безпразнично положението... 😀Поводи да има, това са хубави неща.
Пък виж, Nalbantova, е винаги готова с идеи как да закърпим семейният бюджет. 😂

# 731
  • София
  • Мнения: 1 247
Алекс, честит рожден ден на твоя любим съпруг! Да запазите с годините обичта, уважението и доверието помежду си! Тогава щастието ви да бъдете заедно ще бъде пълно!

И една снимка от момента в банята, преди който ние тук в темата напълно изтрещяхме, виждайки образа на Селин в банята! Но истината се оказа съвсем различна!



Хубава вечер, момичета!

# 732
  • Мнения: 2 047
Марго ако мога така да се обърна то и през другото време от годината има но този период е най натоварен 🙂🙂🙂🙂

# 733
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Диде, как да откажем такава покана...

Сани, всякак може, даже се радвам, че не изписвате цялото име. Sweat Smile

# 734
  • Мнения: 12 004
Александра, здраве на твоето момче!
Имаш красиви деца!

Общи условия

Активация на акаунт